Jump to content

КАРТИ за ОТСТЪПКИ за ГОРИВА


Inkozi

Recommended Posts

в неделя съм на опера от 3:30 за около 2 часа ... :flipoff:

ааа на тая опера и аз бях...хубаво ги оперирахме

искам 2 карти:

1 ЕКО

1 Лукойл.

ПП. не ми е ясно към кого да се обърна, щот не ми се четат 15 страници.

Редактирано от redalex
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 469
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

За всички, които пожелаха информация за зареденото гориво от АКБ на бензиностанциите на ЕКО, за месец Ноември 2007г. то възлиза общо на 2586,69 лв.

С оглед на това, че гомяма част от картите още не са раздадени, а другите бяха раздадени много скоро, не е толкова зле! :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги нов съм в този форум и незнам към кого да се обурна за тези карти ако не е твърде късно може ли да поръчам една за Лукойл Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕКО карти можете да получите на срещите на Клуба на НИМ! За повече информация, ТУК

Срещите се провеждат всяка втора и последна неделя на месеца, часът обикновено е 15.00. Винаги има теми в раздел Клубни срещи, следете там!

ЛУКОЙЛ карти на етапа няма да има!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За колегите от Варна и региона поръчали карти - Останаха нераздадени карти в мен.

Пишете ми на ЛС, да се разберем как да стане да си ги получите. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

I az iskam karti- 4 na lukoil i 4 na eko, no sam ot pld, kak moga da polu4a kartite, v klon na eko ili lukoil saotvetno da se izpratqt i posle da se razdavat po imena ili ne6to podobno... nz, no iskam karti.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой колега от Пловдив не е ли взел повечко карти за раздаване. :hilezh:

Ами "koljo kjoravato prase" е взел, но доколкото разбрах вчера като се чухме са му ги поизграбили вече.

Тази неделя от 15:00 ще има среща на клуба на паркинга пред писта Лаута и входа на стадион Локомотив.

КАРТА НА МЯСТОТО ЗА СРЕЩИ В ПЛОВДИВ

(игнорирайте часа на срещите ... в зимния период е 15:00, просто модератора на нашия раздел е изпаднал в зимен сън сигурно и не го е сменил :steinigung:

Тези които не са идвали да заповядат.

Президента ми е запазил поне 5 карти, така че ако няма други останали ще ви дам от мойте поне по една, докато дойде нова доставка от София!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има някой от Пловдивката група в София и иска да вземе още карти - да ми пише едно ЛС да се видим и да му дам! :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да питам,че не съм влизал от отдавна и съм изпуснал какво става с картите, от каде мога да ги взема от София?

П.П. Сори че питам, но просто темата е много далга и докато намеря отговора в нея ще мине много време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

В мен останаха още стотина ЕКО ЕЛДА карти... Има ли желаещи? :respekt:

Мога да ги пратя до всички градове в страната, но само при условие, че си изберете отговорници, които да ги получат, и после да ги раздадат. Не ми се иска да пращам примерно 100 пратки :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В мен останаха още стотина ЕКО ЕЛДА карти... Има ли желаещи? :)

Мога да ги пратя до всички градове в страната, но само при условие, че си изберете отговорници, които да ги получат, и после да ги раздадат. Не ми се иска да пращам примерно 100 пратки :stupid:

Здрасти!

Бях от първите дето си поръчаха ама така и нищо не получих. За кой бензиностации останаха карти? И на следващата клубна збирка ще могали да се дореда до някоя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорник - аз :) ама не знам дали от Сандански има други заявили или мераклии.

Сега сериозно - ако имаш желание да ми изпратиш само дай знак да ти пратя координати. До който и да е куриерски офис , за моя сметка естествено. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Любопитно ми е каква сума направихме за декември ? Тогава всеки е пътувал насам натам.. би трябвало да са постъпили някакви средства.. ако може един разчет или там каквото се прави да видим ще е добре :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сумата за Клуба за м. декември е 118 лв.

Използвам случая да напомня, че в мен има още 100-ина ЕКО карти!

Мисля, че достатъчно ясно съм написал, но още веднъж: ЛУКОЙЛ карти в близко бъдеще няма да има!!!

Редактирано от tsvet40
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да внесе яснота какво се случва с Лукойл катрите?

Мерси предварително

Колега, къде може да се видим за картите , понеже в календара няма клубни събития :respekt::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже получих и други запитвания, ще дойда на срещата в неделя, 13.01.2008г., от 15.00ч. на паркинга на НИМ! Който желае карти за отстъпки от ЕКО, да заповяда там :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сумата за Клуба за м. декември е 118 лв.

Аз съм на мнение, че това е добре.

Васко ще те чакаме, че и аз ще взема още карти. Важното е да има доволни и полза за клуба. :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...