Jump to content

колко години карате ауди


feri

Recommended Posts

  • Отговори 147
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Личното ми АУДИ го карам от 2006 (В3-RU), а баща ми караше от '99 до 2007 еднo железнo 80 CC, което също съм покарвал понякога. Това е марката. Хубавото при нея е, че пари се дават основно когато си купуваш по-новия модел, а не в сервиза :runningdog:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

през далечната 1999 карах рено 11 и мечтаех да го сменя с ауди а6 , но го смених със сеат толедо /по финансови причини/ вярно много ново - на 5 години. от три месеца карам мечтаната кола : ауди а6 99г , вече и врътнах 9000 км. и смятам , че я опознах. има много предимства но и много недостатъци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виждам че си добър кон , НО ПРОБВАЙ ДА "ИЗГРИЗЕШ" КАПАЦИТЕ .

ако някога седнеш във френска кола , ще изхвърлиш седалките от твойто AUDI и ще сковеш пейки за по удобно шофиране !!!

п.п. recaro за френска кола и двузонов климатроник за ауди а6 не са "екстра" а серийно производсво ! /just example/

Редактирано от s.grigorov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ела седни в мойто рекаро на щайгата и после ми говори.Плюшения салом даже не се е захабил,въпреки годините и километрите.А френска кола и АУДИ е малко безмислено сравнение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2001 година нашите взеха ауди-то ,сега като за първа кола аз си я карам може да се каже,че от тогава на друга кола не сам се качвал и не мисля да изневеря на марката ,колата е просто желязна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пет години карах форд ескорт 1,8 дизел. Сега от 2 години съм на А 4 авант 1,8 125 разликата е огромна, все едно съм се качил на самолет не смятам да го продавам , а да обновявам модела.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

През живота си съм подкарвал Жигули, Москвич, Ситроен (ZX, Xantia, BX, Xm, Xsara, C4, C6), Рено 9, Шкода от старите, Шевролети (Камаро, Силверадо), Мерцедес (С Класа '99, 190, 124, CLK), BMW ( 318is, 525tds), Opel Rekord, Lancia Fiat Panda Elite 112A, Jeep Cherokee, Toyota Corolla, сигурно има и още...

Преди да си купя Аудито, само се бях возил на такава... Това беше през далечната 1999 г. Още тогава си казах, че това е МОЯТА кола...

Девет години по-късно вече я притежавам (от около 3 седмици). Не знам дали някога бих поискал да карам нещо различно от ц4ката... Сигурен съм, че дори и някога да ми омръзне или пък да не мога да си позволя да я обслужвам (Не дай си Боже!), много би ми било трудно да си купя автомобил от различен производител... (Все пак, ако дорасна за нов Мерцедес може и да запея друга песен, кой знае...)

Това което искам да кажа е, че насладата от Ц4ката не може да се сравни нито с 500bhp камарото дет карах в щатите, нито с C6-цата, която е всъщност по-скоро космически кораб, отколкото автомобил, нито с компактната, луксозна и хипер-пъргава цетка на чичо ми, нито с брутално якия, мега-комфортен, огромен Xm дето за малко да си го купя. Не казвам, че не са прекрасни автомобили! Просто нямат нищо общо с Ауди, това е!

Редактирано от monz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

първо бмв после опел за по една две години, после желязната Б3-ка вече шеста година си е моя и въпреки че си купих друго бмв пак си търкалям аудинцето от време на време :grindev:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

от 2000 г насам вече 3 сменям , не че се чупят, просто се качвам на по-мощни първата, която най си я глезех неше 1.6D B3, после 1.8 S и сега 2.6Е B4 после не знам може нещо S2 или ще видим....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карам Б-3 от март 2006г. Търсих го два месеца и намерих перфектно запазено NE-карбуратор. Сложих веднага газова, от тогава насам само гориво и консумативи. Просто няма от какво да се оплача за тея 30 000 км. Уникална кола!!!! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От почти година карам карам Ауди и смятам следващата пак да е Ауди.

За тая една година никакви проблеми с колата, пожелавам си другата да е поне 10 години по-млада от сегашната.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаа, поради факта,че дълги години имах служебна кола,не се налагаше да си купувам собствена. ОБАЧЕ след дългата пауза си взех А4 Б5 и малкото време,което съм прекарал с нея е просто без забележки. Надявам се следващата пак да е от марката,но този път ОЛРОУД.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаа, поради факта,че дълги години имах служебна кола,не се налагаше да си купувам собствена. ОБАЧЕ след дългата пауза си взех А4 Б5 и малкото време,което съм прекарал с нея е просто без забележки. Надявам се следващата пак да е от марката,но този път ОЛРОУД.

ot 2 godini, parvo imah A3 2001 a sega karam A4 2004 g

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички!!! Аз карам Ауди(А4 тди 110 коня/98 год.) от тази сутрин. :D Много сам доволен за сега.

Какво ще кажете? Добар ли е избора?Иначе до сега бях в ОПЕЛ форума с кадет.

Ами за сега толкова по късно ще кача и снимки........ :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...