Jump to content

A4 1.8Т - quatro или не?


Recommended Posts

По скъпата подръжка или завишения разход ли му е минуса, надам се неколко лева в повече да не ме съборат по гръб. :unsure:

Ми от 700-1000+ лева са ти само комплекта амортисьори отзад! :hilezh:

Целата кола ти струва колкото три такива комплекта! :flehan:

Това,ако са само няколко лева в повече...!?! :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а и надписите Quattro са ти средно по 20лв, ако ти ги откраднат.......абе,мани

Колега, тия амортисьори, къде ги продават на такава цена?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

баровец

куатрото си е плюс

много неща в живота са плюс

има и някой минуси

но има и плюсове

както всичко в живота

и той самия си има минуси

има си и плюсове

нали затова го живеем

живот

Гандалф!!!

:hilezh::unsure::flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми от 700-1000+ лева са ти само комплекта амортисьори отзад! :hilezh:

Целата кола ти струва колкото три такива комплекта! :flehan:

Това,ако са само няколко лева в повече...!?! :flehan:

Извинявай, ама ти кога за последно си купувал такива амортисьори?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Ооо,quattro,специалисте...Кога стана циганин,кога ти почерне гъзо!Вчера се качи на квадро без да искаш и сега вече си мастер,а!?! :flehan:

С Кони съм да,как позна!? :hilezh:

Как разбра,че са на 11 месеца!?Продавачите от Враца ли ти го казаха или имаше бележка от Австрия кога са сменени!?!Щото на мойта кви бележки имаше... :flehan:

Като ги съчетаеш отпред,ше стане мармалад от вишни... :hilezh:

Та пак не каза,колко струват за твойте едни такива!?!А за В4,а за А4 и т.н.!?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооо,quattro,специалисте...Кога стана циганин,кога ти почерне гъзо!Вчера се качи на квадро без да искаш и сега вече си мастер,а!?! :flehan:

С Кони съм да,как позна!? :hilezh:

Как разбра,че са на 11 месеца!?Продавачите от Враца ли ти го казаха или имаше бележка от Австрия кога са сменени!?!Щото на мойта кви бележки имаше... :flehan:

Като ги съчетаеш отпред,ше стане мармалад от вишни... :hilezh:

Та пак не каза,колко струват за твойте едни такива!?!А за В4,а за А4 и т.н.!?!

Ми в момента ставаме спецове, па ти си се лензи на предното, сервизна книжка си има сека нормална кола, дори и мойта :hilezh: , и е вписано, пък и нещо стабилност обажда та мое и да е верно знам ли. Септември 2006-та май прави 11 месеца?

И кат си с Кони та кво, ай малко планински ги потестваме. :hilezh: ше извада 1 кабел съм ти в категория и шунтирам две дюзи. :hilezh: Не ми дреме колко струват в момента, а и колкото да струват ше си ги купя спокс. Ма тва най-рано след неколко години ше е. :hilezh:

П.П А твойто Кони закупено в България кое качество е би ли споделил, че тук се внася доколкото знам от 3-то надоле. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Септември 2006-та май прави 11 месеца?

И кат си с Кони та кво, ай малко планински ги потестваме. :flehan: ше извада 1 кабел съм ти в категория и шунтирам две дюзи. :flehan: Не ми дреме колко струват в момента, а и колкото да струват ше си ги купя спокс. Ма тва най-рано след неколко години ше е. :hilezh:

Семптеври 2006 прави 13 месеца :hilezh: ,както сам казваш,ако е верно!?!

Темата не си я пуснал ти!Въпроса беше за quattro въобще,а не за твойто конкретно!Кви тестове ми обаждаш :hilezh:

Ич не съм се притеснил ти моеш ли или немоеш си ги купиш,ако немоеш ше ти дам пари,спокс... :hilezh: Ама човека дето питаше,мое да го притесняват такива пари... :hilezh:

След колко време,ше ти се наложи да ги сменяш никой немое да каже,дано да е по-далеч във времето,щото тогава ше ти се наложи да разбереш

точната цена на амортисьорите! :hilezh:

П.С. Внимавай с планинските спускания,зайо... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

400 лева двата, ся питах човек който кара quattro, още преди "разбирача" дет ми говори глупости и некви суми да се е родил. :hilezh:

Типична българса черта, се разбираме нещата дет са ни най-непонятни.

П.П Става въпрос за Boge или Sachs.

П.П.П За пореден път некадърно модериране се забелязва по темата. Като не ти се отдава не се напиняй.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питай за Кони или оригинално вгражданите от Ауди...Иначе моем ти намерим и за 250 двата... :)

П.С. Гледам че,колегата Emillion,чете темата-той да сподели некои цифри ако иска... :)

:hilezh: за модерирането!Пишем по темата!КЪВ Е ПРОБЛЕМА?!?!?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питай за Кони или оригинално вгражданите от Ауди...Иначе моем ти намерим и за 250 двата... :hilezh:

Боге е заводско вграждане ве заЮ. :P

:) за модерирането!Пишем по темата!КЪВ Е ПРОБЛЕМА?!?!?!

Баце толко и разбира тиНбата, че да отсее кое е по темата и кое не, глеам че па чете, чети белки нещо ти влезне там де нема никой, ма едва ли. :) :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...П.С. Гледам,че колегата Emillion чете темата-той да сподели некои цифри,ако иска... :hilezh:

Така е,цифрите са мани-мани,бегай-бегай.Миналата година,когато взех колата,отидох на стенд за проверка на амортисьори.Показа ми,че и четирите са заминали.Димо каза,че предлаганите от него марки нямат асортимент.Проверих на други места и се оказа,че вариантите са два-оригинални за над 500 и Кони за около 350.Оригиналните май наистина са Боге,но в каталога на Боге ги няма. Благодаря на Димо,че ми каза,че задните трудно заминавали. Смених само предните и новият тест показа всичко наред.Говорим за Б4 куатро,седан ако има значение.

Редактирано от Emillion
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е,цифрите са мани-мани,бегай-бегай.Миналата година,когато взех колата,отидох на стенд за проверка на амортисьори.Показа ми,че и четирите са заминали.Димо каза,че предлаганите от него марки нямат асортимент.Проверих на други места и се оказа,че вариантите са два-оригинални за над 500 и Кони за около 350.Оригиналните май наистина са Боге,но в каталога на Боге ги няма. Благодаря на Димо,че ми каза,че задните трудно заминавали. Смених само предните и новият тест показа всичко наред.Говорим за Б4 куатро,седан ако има значение.

Тези цени които си посочил - за бройка, за 4те или само за 2та предни които си сменил?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези цени които си посочил - за бройка, за 4те или само за 2та предни които си сменил?

За брой,предните са по около 100 лв. броя хубави/Билстейн/.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз им разправам,ама те... :hilezh:

Ми, ако имам известни отстъпки в някой магазини за авточасти? Тотала като сума май излиза толко колко ти казах? :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми, ако имам известни отстъпки в някой магазини за авточасти? Тотала като сума май излиза толко колко ти казах? :hilezh:

Ми човека,който пита,ако нема отстъпки,кво прай!?!Плаща като поп...

Ей,ма се не предаваш!И със зверска отстъпка,тотала пак е мноо над това,което казваш...

Редактирано от iso
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми човека,който пита,ако нема отстъпки,кво прай!?!Плаща като поп...

Ае стига вече, че стана тъпо. Видехме те, че си самарянин, с Росен си направете едно клубче, "Сичко кое не е мое е баси лайното" ше имате адски мнооо последователи в Бг сме все пак.

И по темата, пич зимай я с Куатро и тва е. За сведение на "разбирача" над мен, а и за твое сведение тампона на диференциала струва 350 лева. Но пък е вечен. Така, че нещата не винаги са такива каквито изглеждат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ае стига вече, че стана тъпо. Видехме те, че си самарянин, с Росен си направете едно клубче, "Сичко кое не е мое е баси лайното" ше имате адски мнооо последователи в Бг сме все пак.

И по темата, пич зимай я с Куатро и тва е. За сведение на "разбирача" над мен, а и за твое сведение тампона на диференциала струва 350 лева. Но пък е вечен.

Вечен неща по колите нема!Единствено мечтите са ти вечни...

П.С. Супер смотан си,заЮ!Виж тука много преди философстването ти,кво съм казал:

Колко и да си спорите-отговора е с quattro...

Аз лично съм много ЗА quattro-то... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко по темата - относно каретата - това че въртящия момент се разпредела на 4, а не само на 2 колела, води до голяма дълготрайност на каретата! Та там се сменят само маншоните общо взето - верно че са 8, но и не се сменят всеки ден нали!

Що се отнася дали да е куаттро или - не! Ами аз все успявам да се набутам в ситуации, когато без него съм фира! Ма аз съм си аз! На повечето хора май не им трябва!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...