Jump to content

CLK 200/ 200 Compressor


Recommended Posts

Темата е напълно сериозна и моля всички разбирачи, батки и капацитети да се изкажат!Мисля да е около 99 година някъде!Моля казвайте плюсове и минуси на модела CLK :bia:Nasti ако има за продаване някъв и той да предложи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

карал съм някво време цлк 320 бенз. автомат. 20тина магарета май им беше разликата с компресора.. кво ти кажа, мерцедесо купе си е мания, те тава е :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един приятел си взе точно такъв наскоро, много е доволен, ако искаш мога да разпитам допълнително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз за това си мислех-задно предаване................ и двуврато това му са минусите иначе фаца има гледаи поне с повечко екстри да е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЦЛК-то си е красавец! И на мен ми е на сърцето, на базата на Е-класата е и има що-годе използваеми задни седалки, ама като всяко купе, 4ма човека на дълъг път трудно ще събере, освен ако не са две хлапета или две девойки 1,60/45кг на задната седалка :hilezh: Имай напредвид че компресора гълта доста отгоре и е акцизен (136 срешу 192 магарета). А иначе - ако е читаво, всичко му 6 ;-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЦЛК 200 16в не върви ама грам, страшен мъртвец е, задните седалки са използваеми само ако возиш ембрион, по-големи създания трудно ще събереш. За мойте разбирания е скъп за поддръжка. Иначе като кола е страшно удобен за каране за возене за всичко, имал съм такъв 200 компресор ама го продадох още пролетта. Ако си склонен да дадеш 21-24хил. може да си вземеш модифицирания, той има мотор 163кс и 6 скорости и върви много добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега, тва че отзад немогат да се возят хора мен не ме притеснява, защото аз не съм такси и няма кой да возя!Мерси на всички за мненията, явно си струва колата!

и аз за това си мислех-задно предаване................ и двуврато това му са минусите иначе фаца има гледаи поне с повечко екстри да е

точно па задното е огромен плюс на сухо!Аз се зарибих по задно, откогато зех една 740, за справки дет я бях пуснал да се продава на части!Ся знам че ша кажете: да ве върви с вратите, ама е 300 коня!Обаче аз и Мерджо ша го науча ве.... :hilezh:

Nasti, а Компресора със 192 коня върви ли, или... Щото 20+ хилки нещо не ми се дават за кола на тоя етап!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да върви, доста сладко при това, ама и си харчи. Този дето го имах беше с газов инжекцион и си лапаше 15-16 бензин и 18 газ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В auto bild броя от днес има статия за втора ръка CLKима доста понаписанокупи си го и го прочети
Мерси, мерси! Ебаси немога да повярвам, че написа нормално, смислено мнение :hilezh:
Да върви, доста сладко при това, ама и си харчи. Този дето го имах беше с газов инжекцион и си лапаше 15-16 бензин и 18 газ.
Леле Nasti сетих се ве, той ти беше пуснат в сайта, даже в мерцедес клуб бяха те похвалили, че момчето било много доволно!Тоя беше уникален и го плащах моментално! :hilezh:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кое бре, мерцедеса ли?

Според мен-списанието.Щом тази покупка предизвиква такива емоции,смятай като се зададе колата-ще трябва електрошок/може и водка Балкан/ да го върнем в кондиция. :(

Иначе сериозно-желая успех.

Редактирано от Emillion
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси на всички!Абе до нова година мисля да го купя тоя кучкарник! :hilezh:

Двама сме...

Ама тоя серсем

автоджамбазина

ме разубеждава...!!!

:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
ЦЛК-то си е красавец! И на мен ми е на сърцето, на базата на Е-класата е и има що-годе използваеми задни седалки, ама като всяко купе, 4ма човека на дълъг път трудно ще събере, освен ако не са две хлапета или две девойки 1,60/45кг на задната седалка :nixweiss: Имай напредвид че компресора гълта доста отгоре и е акцизен (136 срешу 192 магарета). А иначе - ако е читаво, всичко му 6 ;-)

на базата на Ц клас е колега....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...