Jump to content

Снимки на Вашите Ауди-та


mitsubishi galant

Recommended Posts

хаиде и аз да покажа моята колица. всустно6т маи само дупето и имам . :hilezh:

извинявам се отсега колеги ама скоро няма да има ножи снимки понеже сум извун страната и 4ак август 6те се прибера.

колата е в гаража а тук туркалям лодката на ба6та ми ауди 100 цц. 85 година модел.

post-38394-1239719349_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде малко стари бараки, още лачени :hilezh:

07042009011g.jpg

w1280.png

14102008006.jpg

w2048.png

hpim2278c.jpg

w1024.png

hpim2279k.jpg

w1024.png

Извинявам се за големината на снимките, забравих да ги ресайзна.

Редактирано от GiN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето още една, ден след пастиранеdsc01692f.th.jpg

Мдаа и аз да му имам фаровете. :unsure:
Моля, плюите да не ми ги уручасате нещо. :hilezh: И не си пожелаваите фаровеге на ближния :lol:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е предишното ми купе, окачването от него ми остана, много е ниско. Като вкарвах колата на канал, трябваше да я повдигаме отпред за да мине над ограничителите. Със сегашното купе обаче пътувам всеки ден по един кофти път /14 км/ и го карам в Карлово, а там какви предизвикателства има по улиците :respekt: , та за това още не съм го сложил окачването. Толкова е твърдо, че от вибрациите бяха започнали да ми се чупят щипките на фаровете. Когато се прибирах към Смолян с тази кола, почти нямаше завой, който да не може да се вземе със 100 спокойно, пък къто се напънеш, минаваш и над сто.dsc00012xwb.jpgw1024.png

Така(без веждите на фарките)по ме кефи колата :lol:
Да ти кажа аз още не мога да реша как ми харесва повече. Под един ъгъл ми харесва повече с вежди, под друг повечи без...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно, я разкажи за него, ако не те мързи да пишеш.

Щото след като го купих, установих, че е имало дълга история.

Редактирано от GiN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами незнам особено много за него,гледах преди няколко години че го кара един шмиргел в Перник,дето беше някъв майстор по коли и братовчед ми го познаваше.Аз му викам,дай да смениме тия фарове,аз ше му дам мойте и ше му дам неко леФ,ама докато разиграваме разговорите тоя го закара на Горубляне(от където мисла че е снимката) и там случайно го видях че го продават ,даже тоя смотаняк дето беше на борсата нещо каза че го оставили отдавна и не се е обаждал и колата така си стояла>?????

И тва беше....Защо,какво се оказа,...? :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...