Jump to content

За всички от форума с B4


LSFC

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
мечка ли ти е онодила десния калник ? :blink:

Малко надцених офроуд възможностите на колата... Добре е че имаше трактор наблизо :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е който каквото ще да си разправя - няма по-красиво нещо от тази гледка!!! (за коли говорим, жените не ги броим...)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е който каквото ще да си разправя - няма по-красиво нещо от тази гледка!!! (за коли говорим, жените не ги броим...)

Утре ако не забравя ще пусна от Краиморие малко материал\море, вълни и още нещо\ :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжелявам неможах да стигна до Краиморие колеги и нямам снимки от морето поради простата причина че двама смотани мангала ми разбиха гаража и ми отвориха колата и цял ден се занимавам с полицаи и изследователи. :icon_arrow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжелявам неможах да стигна до Краиморие колеги и нямам снимки от морето поради простата причина че двама смотани мангала ми разбиха гаража и ми отвориха колата и цял ден се занимавам с полицаи и изследователи. :P

Леле, какъв късмет :icon_arrow: , дай боже никому такова нещо. Да им изсъхнат ръцете на мангалите. Абе казвам, аз че требе да дойде Волен Сидеров на власт и да ги изсели от БГ, ама на ....

Редактирано от iordan0ff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ни вече с facelift. P.S.Съжелявам ,трябваше да намаля размера на снимките . Ще ги пусна утре днес нямам време на бачкане съм.

Редактирано от gosho_bs
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За какво да съжалявам?  :hilezh:

С интерес ти следя мненията,защото моята кола е 1към1 с твоята!

Само тъмните стъкла ни отличават,ама скоро ще го променим!!! И мойте джанти са малко по-дебели спици (Fondmetal)!

Много красива е колицата!

Малко оффф,колко % e фолиото,защото определено си постигнал това което аз искам ;)

Редактирано от Vitcig
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко оффф,колко % e фолиото,защото определено си постигнал това което аз искам :rolleyes:

Благодаря много, но тук малко си поиграх с една графична програмка. И на мен ми харесва много как изглежда, но стъклата ми са стандартни, тонирани в зелено. Не бих затъмнил само задните (за мен е грозно), а за предните не ми се разправя с катаджиите... Та на този етап съм се отказал.

Да не съм офф:

a8b85866ef1c1fc1.jpg

С интерес ти следя мненията,защото моята кола е 1към1 с твоята!

Не я крий, ами я показвай тук :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...