Jump to content

За всички от форума с B4


LSFC

Recommended Posts

@AS.SA: Намери си ескова броня, че така изглежда глупаво предницата. Мойта в момента е с лупи и стандартна броня и не мога да я гледам <_<

По натам когато имам възможност мисля и това да стане :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@AS.SA: Намери си ескова броня, че така изглежда глупаво предницата. Мойта в момента е с лупи и стандартна броня и не мога да я гледам :bia:

продай ми фаровете като неможе да я гледаш аз имам ескова броня

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също си имам ескова броня, просто за зимата е по-добре за нервната система да си карам със стандартната :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Онзи ден за първи път разгледах по обстойно б4-те на всички колеги и сега ми скимна да ви кажа на всички едно голямо AUSGEZEICHNET!!! :) не че има значение моя коментар ама се кефя :lol:

Редактирано от oldtimer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@AS.SA: Намери си ескова броня, че така изглежда глупаво предницата. Мойта в момента е с лупи и стандартна броня и не мога да я гледам :hilezh:

Не изглежда зле с тази броня,ако беше от другия модел.......е тогава щеше да се загуби синхрона :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее прибиваш с тоя номер! Отдавна не бях виждал, по евтина кола с такъв номер ... Евала :flehan:

Номера ми не е точно този просто не искам да си показвам истинския за това съм направил този със Paint

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кола мечта Ауди комби готова за поход и колелетата отгоре.Изкефи ме, но и ти като мен нямаш клубни лепенки та да се познаваме по пътищата ,или аз не ги виждам . :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кола мечта Ауди комби готова за поход и колелетата отгоре.Изкефи ме, но и ти като мен нямаш клубни лепенки та да се познаваме по пътищата ,или аз не ги виждам . :huh:

<_<

Тук сме на път към остров Тасос, който обиколихме с колелата - 105 км общо.

Имам клубен стикер на петата врата, но не се вижда на снимката, заради отблясъка на слънцето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не съм съвсем не по темата, ето малко картинки на кошера, които току що нацъках със сапунерката :P

023082821-big.jpg?r=0023082810-big.jpg?r=0

023082806-big.jpg?r=0

някой ако се чуди, къде са надписите на задния капак... липсват благодарение на пичагите от автомивката миналата седмица, които дори се опитаха да ги залепят за да не стане немислимото :bia:

023082796-big.jpg?r=0

:bia::):lol:

023082839-big.jpg?r=0

новите седла с подлакътник от Ц4-ка :)

023082825-big.jpg?r=0023082823-big.jpg?r=0

Редактирано от SinisteR
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само ени брони и липсват, но знам къде ще се засекат поне 2 комплекта по едно и също време и мисля да се възползвам максимално :bia:

Аз май си намерих спойлерче :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само ени брони и липсват, но знам къде ще се засекат поне 2 комплекта по едно и също време и мисля да се възползвам максимално :)

Я пак си помисли :bia:

Аз май си намерих спойлерче :)

Ти обаче яко пазаруваш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми говори, ако продължавам в същия дух нищо чудно скоро да си нощувам в колата и да ме пускат вкъщи само за да се изкъпя :)

Скоро ще почна да качвам снимки на разглобената ми В4ка :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...