Jump to content

За всички от форума с B4


LSFC

Recommended Posts

Да се похваля че вече съм горд собственик на /смея да твърдя/ най-красивото Б4 в темата:

10323773631812663738.JPG

20946427632046577439.JPG

1749925659617733554.JPG

3717584032057245592.JPG

13993749911107586946.JPG

14364077101235091940.JPG

Колата е наистина уникална и след няколко стотин километра по планински пътища с много завои вече знам че кола с предно повече няма да си взема :hilezh:

П.С. Тази неделя няма да мога да присъствам на НИМ, но на следващата сбирка бирата е гарантирана :hilezh:

Редактирано от mitaka_f1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубави снимки си направил :hilezh:

Нямах много време за разходка, а и времето не беше много добро - надявам е на Гергиовден да я снимам на едно много красиво място :hilezh:

Редактирано от mitaka_f1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

mitaka_f1 -> Колега, бравос за придобивката! Много безаварийни километри и радост да ти носи! Че онуй бялото даже и марката не му помня....... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

mitaka_f1 -> Колега, бравос за придобивката! Много безаварийни километри и радост да ти носи! Че онуй бялото даже и марката не му помня....... :)

Колега онова дето бях с него на Младостката сбирка беше "авариината кола" :hilezh:

...по принцип Б3 карам, даже все още си и мое и не се продава - остава си семейна собственост :) С това Б4 също не бих се разделил, най-накрая ще трява да им правя музей на всички Аудитадето съм карал :) :) :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митак, сега научавам, че ти си новият собственин на този автомобил! Какъвто и ще да е бохчата, но ще му призная, че дори и от снимките си личи, как е поддържал АВК-то, Браво :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това, че не ме радва изказа ти, няма нищо общо с вече бившият ти автомобил :D

Пич, не веднъж сме говорили дори и в скайп, че твоята е най - гледаният "италианец"(а и не само), който сме виждали! Пък и виж в темата за онова червеното NG, което се продава, че на няколко пъти Боби дава за пример баш твоята :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:):hilezh:

Има невероятна стойка,на сток окачване ли си или на спортно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Да се похваля че вече съм горд собственик на /смея да твърдя/ най-красивото Б4 в темата:

много смело изказване

винаги има ПО от твойто...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...