Jump to content

Кой докъде стигна с АУДИ-то си по празниците?


v_iko

Recommended Posts

Колеги предлагам всеки да сподели интересни неща от пътуване или всякакви весели моменти свързани с коледните и новогадишните празници!

Примерно ..... сняг...лед...трафик....недай си боже закъсване и тем подобни!!

Сигурен съм че почти всеки ще има какво интересно да сподели!

И умната тази вечер!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На коледа пътувах София-В.Преслав-София (около 800км)

Среданата скорост с която шофирах беше около 100-120 км/ч.

Никъде по-пътя нямаше проблеми освен на връщане при тунела дето е в ремонт.

Доста аварирали автомобили имаше от прегряване, и беше адски дразнещо и глупаво да го ремонтират шибания тунел баш през празниците.

Едит: тая вечер съм в нас и ще си празнувам с приятели, кола няма да ползвам.

Редактирано от SunShine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята на празниците беше в бокса заради фаровете и не е виждала екшън.

И тая вечер ще остане в гаража и ще взема форда че ме е страх в центъра да не и се случи нещо през нощта (вече я разбиваха там а сега ще има и пиратки)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами уви и моята е в гаража! Нали все още си имам проблем с автоматика и няма мърдане. Освен на заден! Обаче, ще е супер гъзария да си се возиш на заден в Новогодишната нощ! Ще пропуснем пътувания и ще си се черпим! Наздраве! И умната!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мойта ще виси у гараж, че един маркуч сдаде багажа и не ми се рискува :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Примерно ..... сняг...лед...трафик....

Трябва да добавиш и кал :hilezh: - гъста и лепкава.

Днес точно това газих.Иначе алтернативата беше да ходим пеша няколко километра вкалта.Макар и на гаден терен колата се представи повече от достойно!!!

Широчината на гумите(с калта) от 195 беше станала на 300-350.

А снощи я водих на автомивка :hilezh: .

Сега е почистена и ще посрещне Нова година в гаража.

Весело посрещане на Новата година !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес навъртях 80км в София, със средна скорост 30км/час...Правете си изводите.И тази година снега ни изненада...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До Земен и обратно, пътя беше мн добре с леки навявания на места, но като цяло добре. По магистралата 180 макс повече немаше къде. :bia:

А ся си идвам от куатро екстриим найт, по София е направо бедствие на Витоша още по, а и видях още две шматки екстремисти навън, ма те ако искат да си признят кои бЕха. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Quattro time again! Нямам какво повече да добавя.

Колега, ако си мернал сиво Б4 - аз съм бил. Прибрах се току от Пловдив. Наистина по София е като на пързалката на стадион Славия.

Сигурно ще ме наречете отново сектант, но от скромното B4, по-добра кола на пътя нямаше. Никъде не се спря.

То и да исках нямаше къде. На бензиностанциите всичко беше заето от спрели Голфове, БМВта, СЛКта и друга подобна паплач.

Та така. Да ми е живо и здраво жувотното. Пак ме прибра без проблем.

Редактирано от Inkozi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ми е живо и здраво жувотното. Пак ме прибра без проблем.

Да кажа добра дума и за моето - това, което карам зимата - Рено Туинго, 1.2, с гуми 145-80-13, Дебица първи сезон :flipoff:

Колко коли видях тази сутрин да буксуват на места, на които си минах без да се замислям...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая сутрин дърпах комшията, че с тея летни гуми незнам къде беше тръгнал.

съседа ти е луд има да се върти и да джасне някой .... :flipoff:

За много години! Късмет и радост ....!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая сутрин бяхме на село, с Б4-ката. Нема да ви казвам какви преспи имаше, обаче Аудито си е машина, Б4-ката е като танк, мина си без проблем, е, с маалко помощ с бутане докато тръгне, ама след това... Върви та се кине! А е само с предно предаване.. представям си куатрото как ще беснее по преспите. Аз м/у другото вчера го тествах, още не беше наваляло сняг ама имаше достатъчно колкото да покрие.. а отдолу стъкло. Е колата си набираше почти като на сухо ;) Абе нямам думи, quattro - :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен.За мн.години на всичко,да сте живи ,здрави и мнмн щастливи.Дано на всички бъде успешна и все по нови машини да купуваме!

Аз искам да похваля гумите които си купих чисто нови 17".Малоя Креста 330 последния модел.Значи снощи пътувах София до вилата ми близо до Костенец и обратно.Вечерта ходих до горни Лозен и сутринта от там до центъра.Мн съм доволен и по магистралата и по непочистения път колата нямаше никакви проблеми.Изкачих и доста стръмен баир. Съвета ми е караите с нови гуми 4 броя!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кой байр изкачи ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кой байр изкачи ?

като Завиеш от околовръсното в дясно за с Лозен нагоре до къщите цялото е баир,след това за да се стигне до най-горните къщи се качва също стръмен баир.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като Завиеш от околовръсното в дясно за с Лозен нагоре до къщите цялото е баир,след това за да се стигне до най-горните къщи се качва също стръмен баир.

добре ти до там с кола ли ходиш там няма път на края на Лозен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз 2 пъти се качих на пистите в добринище ...порядъчно количество лед на буци и снежец.

беше опесъчено тук таме...

паркирах спокойно в една диагонална пряспа, баш под ски влека.

срам не срам, ще си призная- бях с нови летни гуми континентал :rotcol:

за 3 дни навъртях около 500 км по оста соофия-банско-добринище-разлог-софия и всичко беше 6.

днес в софия има снежна покривка около 35-40 см, която мачкам доста прилично, но предвид летните гуми си отварям очите на 8.

Редактирано от redalex
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

goodyear ultra grip performance 225/45/17... my ass... добре, че беше един пич да удари рамо, че не можех да изляза от пред вкъщи...човека вика - аз съм с баба вида за по 60 леа и издрапах па ти си давай 2К за гуми и си мисли, че нема да имаш грижи зимата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз 2 пъти се качих на пистите в добринище ...порядъчно количество лед на буци и снежец.

беше опесъчено тук таме...

паркирах спокойно в една диагонална пряспа, баш под ски влека.

срам не срам, ще си призная- бях с нови летни гуми континентал ;)

за 3 дни навъртях около 500 км по оста соофия-банско-добринище-разлог-софия и всичко беше 6.

днес в софия има снежна покривка около 35-40 см, която мачкам доста прилично, но предвид летните гуми си отварям очите на 8.

Мдам, явно сме били близо един до друг. И аз се качвах на пистата и като изключим, че от средата нагоре пътя е на бабуни, а аз съм със спортно окачване, нямаше пролем.

Нови зимни Gislaved NordFrost 3 (4 бр.) и София - Добринище - София + тази сутрин в града - никакви проблеми. Снегоринчето се справи и с пряспа до предния капак тази сутрин, тъй че съм доволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ходих до Клуж, Румъния - 1400 км общо в двете посоки. Прибирането снощи беше ад, просто нямам думи :(:(

Румънците заливат с някаква течност пътищата и са сухи, приятно за каране. Тук беше нещо страшно, от Оряхово до София съм пътувал 5 часа на пътища без следи, завъртях се ужасно в Мизия (4х360 градуса) и за малко с жената да останем в едно дере ;) . Мразя тази държавица и отивам да запаля една свещ че Господ ни помогна да стигнем живи ;) Афектиран съм много и затова няма какво повече да напиша - думите ми бягат от бяс!!!! :o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...