Jump to content

ЗА ВСИЧКИ С АУДИ 80-Б3


cekata

Recommended Posts

хубаво е тапициран волана, искам и аз моя така даго направя, но не знам къде във варна.... <_<

снимката е от 3-я или 4-я ден откак имам колата, още е мръсна и със стария касетофон, сега сложих цд и изпрах оригиналните стелки дето са с болтчета, напролет ще почистя салона основно и искам да сменя облицовката на волана и на ск. лост, евентуално и едни бели уреди горе и трите малките долу, ако си намеря.... и тва не знам откъде :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

<_<:):)

Още малко и ше настигна Иво Динков.

Какви парички ти излезна претапицирането, и къде? thx.gif

А Иво Динков няма стигане .......eusa_dance.gif...... според мен, трябва да го вземат за качествен контрол в Ауди  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От автоинтериор ми дадоха телефон на майстора.

В Емил Марков се намира работилницата и цената на претапицирането е 80 лв.

П.П още съм под стрес току що слизам от Q7 3.0 Дизел и няма такова нещо просто <_< .

Карането просто е удоволствие.

Редактирано от SunShine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами може ли да си покажа бившата 80-ка? Жалко, че не остана в форума, сега живее в Рибарица....

Редактирано от puhy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето я и моята любима с която сме заедно от едва 3000км,снимките са от днес просто датата на апарата е грешна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето я и моята любима

:rolleyes: Да те попитам, таблото сиво ли е?

Или на мен така ми се струва.

Мойто е сиво и досега не бях виждал на друга кола от форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да сиво е .за сметка на това още при първия път когато посетих профилати аз пък забелязах твойто !!! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С пари става сичко, и кожа и клима и ел пакет.

Въпроса е дали си заслужава, според мен да.

Пък нека си струва 2500 пазарна цена кошера :wall: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да сиво е .за сметка на това още при първия път когато посетих профилати аз пък забелязах твойто !!! :wall:

Колега забелязах че на твоето ауденце чистачките са от тези силиконовите новите, та искам да те питам ти ли си ги слагал, стават ли на обикновеното рамо и ако да веднага да се вземам и аз такива че чистат мн добре :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега забелязах че на твоето ауденце чистачките са от тези силиконовите новите, та искам да те питам ти ли си ги слагал, стават ли на обикновеното рамо и ако да веднага да се вземам и аз такива че чистат мн добре :D

на бащата му сложихме оригинален си бош за 60лв комплекта бяха, в киров бош ги има, а тези са от дачия логан на един приятел който също си сложи бош като на бащами, а тея жалки имитациии ми ги подари на мен.... иначе бащата е много доволен от тях направо бръснат джама а и СТАВАТ на нашите рамена без никакви ремонти !!!

Редактирано от lubomir anastasov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на бащата му сложихме оригинален си бош за 60лв комплекта бяха, в киров бош ги има, а тези са от дачия логан на един приятел който също си сложи бош като на бащами, а тея жалки имитациии ми ги подари на мен.... иначе бащата е много доволен от тях направо бръснат джама а и СТАВАТ на нашите рамена без никакви ремонти !!!

Благодаря ти колега, ше си взема боШ Аеро ТуиН страшни са 60лв одеве ги гледах :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти колега, ше си взема боШ Аеро ТуиН страшни са 60лв одеве ги гледах :hilezh:

дам за тях става въпрос при добро финансово състояние и мерак ще останеш много одовлетворен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...