Jump to content

Продавам авто части втора употреба за AUDI


Recommended Posts

здравей , да попитам дали имаш броня за ауди а3 след 2005 с цялата решетката до долу.

втора употреба я нямам, ако те интересува нова,мога да проверя и да ти дам цени за оригинална и алтернативна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, имаш ли долната част на предната броня и десният подкалник за ауди а3 '99 год. И, ако имаш кажи цена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей , да попитам дали имаш предна броня за б4 с халогените и цена?

В момента имам само нова такава броня, продава се без лаисни и решетки за 180 лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, имаш ли долната част на предната броня и десният подкалник за ауди а3 '99 год. И, ако имаш кажи цена.

Имам нова долната част на модела без халогени до 99 г, цената и е 65 лв, подкалник имам втора употреба за 20 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей!

Интересувам се от предни седалки за А4 Б5 97. Говорим за такива без петна, скъсано или изтъркано. Ако ти се намират дай цена.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей!

Интересувам се от предни седалки за А4 Б5 97. Говорим за такива без петна, скъсано или изтъркано. Ако ти се намират дай цена.

Поздрави!

Имам седалки според модела /със или без въздушни възглавници/ цените са от 100 до 200 бр, конкретна цена при оглед на място.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам моноинжекцион на б4 с 4 те пина на стъпковия мотор, в момента не мога да кава номера му, продавам го комплект за 100 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся оргинален теглич за А4 Б6 Авант. Имали наличен и цена(може на лични), благодаря.

нямам:(

Здравей, имаш ли корите в багажника които държат щората за ауди а4(b5) комби '00 год. И, ако имаш кажи цена.

кори имам, но захватите в които ляга щората са счупени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз колега си търся кожен подлакътник за А4 в5 дали имаш и на каква цена

Благодаря

нямам

С случайно да се намира 8E0121207B (пластмасова част седяща точно зад водния радиатор, държи вентилатора на климатика от ляво, а от дясно е дупка за другия вентилатор които се вътри от мотора.) евентуално и самия вентилатор ако има животец в него. това е за A4 B6 1.9 TDI

Благодаря.

Нямам колега, колите които имам за части са до 2000 година.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случайно някое ТТ да ти е изпаднало :gruebel: , че за мойто от '99-та ми трябва преден капак , броня и маска , ляв фар и ляв калник :icon_cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравей,търся пружини за А4 Б5 авант фейслифт 2000г.В момента колата е с фабрично спортно окачване 1BE,искам да мина на нормално с цел по-мека возия и по-голям просвет,ако ти се намират читави такива дай една цена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продавам части за горепосочените модели. Имам на разположение: двигатели, скоростни кутии ,ходова част, салони, стъкла, врати, калници ,капаци, стопове,фарове, както и много други части.

Обявата е валидна за района на София, просто нямам възможност да ползвам куриерски услуги. Да ме извинят колегите от провинцията.Моргата е в гр.Нови Искър кв. Кумарица ул. Кумарица N 60 в двора на бившето ткзс. Телефона ми е 0898 658294 Емо . на Съдружника ми 0899 853999 Иво .Моргата работи от 10 до 17 часа, почивен ден понеделник.

п.п. ИЗКУПУВАМ АУДИТА-БРАКУВАНИ,УДАРЕНИ и С ПРОБЛЕМИ ПО ТЯХ/ задължително е да имат документи- талони за нов внос или български талони може и бракувани и снети от отчет. Цени по договаряне smile.gif

post-7307-0-25161300-1302717875_thumb.jppost-7307-0-47923300-1302718044_thumb.jp

Tyrsq predna bronq za Audi A4 1998 1.9 TDI

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...