Jump to content

Recommended Posts

Във връзка със запитването на колегата SunShine за повече лични съобщения случайно открих във форума за тенис на маса следната тема:

Почетен член на форума!

Оказва се, че форума позволява някои повече екстри а именно:

1. Мястото ви за ЛС-та става 100

2. Отдолу на форума вече се изписвате с оранжево

3. Може да си променяте това където ви пише "почетен член" от контрол панела ви.

4. Може да пишете в заключени теми

5. Може да си триете собствените теми

6. Може да качвате по-големи файлове до 5мб.

Мисля, че звучи много интересно и ще е добре, ако и тук се активара тази функция "почетен член".

Сега не искам да изпадам в размишления по какви критерии ще имаш право на тази привилегия, но мисля, че може да се измисли нещо разумно. В тунинга пък имат рейтинг. МОже би при достигане на определен рейтинг да ставаш почетен член.

:hilezh:

Адрес на коментара

Не е зле като идея, ама дали няма да се повдигнат въпроси за неравнопоставеност? Аз лично съм против да можеш да си триеш мнения - всеки трябва да носи товара на думите си, да не стане после, ама аз тва не съм го казал, преправил си цитата - ама не ти го каза, ама си го изтрил и т.н. Но иначе може да имаме нещо като модифициран вариант. Не е лошо предложение.

Адрес на коментара

Рейтинг може да се събира по два начина - брой мнения или рейтинг даден от другите учасници във форума като гласове. И двете си имат недостатъци. Заради първия начин започва писане на безмислени постове само зради бройката. При втория начин започва едно гласуване за приятели и т.н.

В крайна сметка, какво означава почетен член?

Адрес на коментара

В момента си е екстра форума.

Само повече място за лични и малко повече за файлове.

Ако оправят и гаража барабар с рейтинга ще стане много добре.

Против спама съм, ама ако то чрез спам ще се става почетен член или нещо такова съм твърдо против.

Много от потребителите само четат, а едва около 10% пишат активно, кореспонират и ползват много форума.

Та не може ли на тея 10% да се даде малко повече свобода на действие?

Адрес на коментара

Мога само да споделя , че рейтингите в друг форум успяха доста да нажежат атмосферата.....то не беше спам ,не беше чудо. Иначе за по-големите файлове нее лошо да се помисли .

Адрес на коментара

може ,да...........,почетен "пенис" на форума..... :hilezh: ,Абе много по комсомоскому гледате вече на нещата бе,чак такива изгъзици :hilezh: и вманиачвания!?!

Все пак това не е IRC,че да се пристрастяваме и задълбаваме баш толкоз(членове почетни,правописни Крумови закони и т.н. и т.н.....),да си влизаме според зора,да си свършиме там каквото имаме и пайдос........"какво тук значи някаква си......личност...." :hilezh: ,чак таквиз еквилибристики :hilezh::):hilezh:

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
може ,да...........,почетен "пенис" на форума.....

Да си дойдем на думата :D Според мен е излишно това, аз мога и без да съм станал "почетен" да имам какво да покажа, направя и дам......Не аз конкретно де, ами "някой" :hilezh:

Според мен подобна допълнителна "структура" ше е голема изгъзица, "пръв сред равни" е система, доказала се като неефективна :hilezh:

А пък тва с писането в заключени теми ме разби направо, дай "почетните" да раздават и предупреждения и банове, а :hilezh:

П.П. Ако се приеме, ще съдействам за изработване на отличителни златни и сребърни значки, връзки, тиранти и калцуни за "почетните" :):hilezh: :hilezh:

Адрес на коментара
Да си дойдем на думата :hilezh: Според мен е излишно това, аз мога и без да съм станал "почетен" да имам какво да покажа, направя и дам......Не аз конкретно де, ами "някой" :hilezh:

Според мен подобна допълнителна "структура" ше е голема изгъзица, "пръв сред равни" е система, доказала се като неефективна ;)

А пък тва с писането в заключени теми ме разби направо, дай "почетните" да раздават и предупреждения и банове, а :hilezh:

П.П. Ако се приеме, ще съдействам за изработване на отличителни златни и сребърни значки, връзки, тиранти и калцуни за "почетните" :):hilezh: :hilezh:

....ех що ли взривиха Мовзолеяя..... :D ,ква раота щеше ни свършиииии......,когато "членът" си отиде.....(излезе,изкара,свърши с фрикциите........омекне.) :D

Къде продават формалин,някой да знае?

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара

както казах седите седите,че се чудите ква мега хипер ненормална идея да бълнете

от гореизброените само 1 ми се струва,че ше има приложение-това е по голямото място за качване на снимки

другото е зедя вятър раота

Адрес на коментара
както казах седите седите,че се чудите ква мега хипер ненормална идея да бълнете

Абе и на мен това ми прави впечатление... Тук от 2 седмици насам какви ли не предложения се изсипаха... Дали пък не сме решили всички проблеми на форума? ;)

Хора без работа :blink::bia:

Адрес на коментара
Ами.... освен да ударим по един тенис на маса и те тава е :gut:

Айде де ... ела да те изпитам :steinigung:

Еми явно този форум не узрял за идеята.

Привилегиите, които описах просто бяха копирани от форума на тенис маниаците - не е задължително да са същите.

Всяко нещо с времето си.

... и те така! :gut:

Адрес на коментара

Не схващаш ли, че проблема не е в узряването? Защо е нужно да има "привилегии", защо е нужно да има разделение между потребителите? И ако такова нещо стане факт, как ще се определя кой да е "почетен" и кой - не? По какви обективни показатели ще се става "почетен"? По брой мнения, по дата на регистрация? И двете не стават. Или субективно с номинации и гласуване? И пак караници и драми.

Така че това, че го има във форума за тенис на маса, не значи, че и тук трябва да го има, нито че ще работи както трябва.

Адрес на коментара
И ако такова нещо стане факт, как ще се определя кой да е "почетен" и кой - не? По какви обективни показатели ще се става "почетен"? По брой мнения, по дата на регистрация? И двете не стават. Или субективно с номинации и гласуване? И пак караници и драми.

Така че това, че го има във форума за тенис на маса, не значи, че и тук трябва да го има, нито че ще работи както трябва.

Тук щях да предложа номинациите да са според големината на чурката, ама тъй като съм възпитан не го казвам. :flipoff: По- обективно от това не се сещам :blackey: Хем тогава и неполучилите титлата ще си траят от срам и няма да има караници.

:hilezh:

Адрес на коментара
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...