Jump to content

Разход на гориво Ауди А6 куатро


hari1975

Recommended Posts

аз съм със същата машинка.

последното засичане преди 3 дни показа 16.6 градско...ама карах малко по брутално.

сега имам едни 100 км дето са "кротки" и ще видя дали има разлика.

извънградското ми е пак около 9.5-10.5

и все пак си мисля, че може да се смъкне малко този разход.

Редактирано от redalex
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами кво да ти кажа карал сам я и леко в града но разлика почти няма но все пак се успокоих все си мислех че не е нормален този разход но май си е нолмален

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравейте колеги, аз на 22.02.2008г. си купих ауди А6 куатро 16V авант и при първото засичане ми даде около 12л./100км. в града.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако и при второ засичане даде толко ще трябва сериозно да почерпиш! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, аз на 22.02.2008г. си купих ауди А6 куатро 16V авант и при първото засичане ми даде около 12л./100км. в града.

Нещо май си избягвал задръстванията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо май си избягвал задръстванията.

:( Просто добре работеща кола и е уцелил качествено гориво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

след 100 км внимателно каране- долях "само" 14 литра :bia::(:) :)

Направо ви се чудя - аз при подобно засичане като долея повече от 8-9 л. и се вбесявам. Вие как го търпите това не знам. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:bia: Просто добре работеща кола и е уцелил качествено гориво.

За да си тузар, колата ти трябва да гори много. Иначе всеки ще я кара. Истината е 4.2 ! :(

Редактирано от LiuboG
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да си тузар, колата ти трябва да гори много. Иначе всеки ще я кара. Истината е 4.2 ! :(

Верно тва е истината.Не се бъзикам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да си тузар, колата ти трябва да гори много. Иначе всеки ще я кара. Истината е 4.2 ! :(

Е голема гъзария да гори по 15 бензин и да не може да мръдне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, аз на 22.02.2008г. си купих ауди А6 куатро 16V авант и при първото засичане ми даде около 12л./100км. в града.

ами при комбинирано - 50 км. градско и 50 км. извънградско ми даде 10.06 л./ 100 км., обач само на градско е 15л. /100 км.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В събота ходих до София/Плевен -София/на изхода на Плевен напълних на Лукойл,и на 106 км е следващия дам допълних точно 8.7л.Като съм карал в интервала 80-130км/ч.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моята харчи 13/100 градско, извънградско не съм я карал още...

при по-топло време пада малко разхода, но не ми се вярва лятото да ми е по-малко от 11/100 и освен това не съм 4x4....

ама си я карам стабилно}

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Колега, за АСЕ двигател това е разхода. 14л/100 км. - градско, 16л/100 км - софийско, 8-9л/100 км. извън града на пета със 100 км/ч ТОВА СА ЕСТЕСТВЕНО РАЗХОДИТЕ БЕЗ ВКЛЮЧЕН КЛИМАТРОНИК. Иначе добави по литър отгоре... :blink: Сумиста, каза че при чипосване падал с 200-300 мл. на 100 км. :hilezh:

Добре, че нямам дисплей за моментен разход, инак бих скочил в движение... Ама така си е, който иска да е гъзар...

Иначе за тия пари какво клио можеш да си земеш 2002ра с клима, абс, пълен ел.пакет и др... :hilezh: Ама нейсе, на дълъг път ще ги псуваш тия спестени 10 лв. на 100 км. на всеки завой... Както го виждам, решението е Смарт за града и голям гараж за автомобила.

Редактирано от monz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, аз на 22.02.2008г. си купих ауди А6 куатро 16V авант и при първото засичане ми даде около 12л./100км. в града.

И аз съм с подобен разход. 12-13 градско. Извънградско не съм засичал.

Мойта тактика е - през 100 - 150 км допълвам. Така не е толкова тежко... :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еха, колеги, олекна ми :hilezh:

Карам БМВ 520 (Е 39) и ми дава 12.3/100 градско в София (засичал съм я поне 4 пъти)

И подобно на колегата от предния пост, преди няколко месеца напълних резервоара до горе и от тогава го допълвам веднъж седмично. Излиза ми 60-80лв. на седмица, което е съвсем човешко. Няма по приятна гледка от пълния резервоар :respekt:

Редактирано от depeche
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еха, колеги, олекна ми :respekt:

Карам БМВ 520 (Е 39) и ми дава 12.3/100 градско в София (засичал съм я поне 4 пъти)

И подобно на колегата от предния пост, преди няколко месеца напълних резервоара до горе и от тогава го допълвам веднъж седмично. Излиза ми 60-80лв. на седмица, което е съвсем човешко. Няма по приятна гледка от пълния резервоар :steinigung:

Мълчиииииииииииииииииииииииии! Сатанааааааааааа! :respekt::respekt: :respekt: :D

Аз минавам ПОНЕ с 2 пъти по толкова на седмица.....

Но за твое успокоение ще кажа, че имам приятел с Е 39 4.4.... При него се започва от 15 и то "...ако карам много леко..." :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но за твое успокоение ще кажа, че имам приятел с Е 39 4.4.... При него се започва от 15 и то "...ако карам много леко..." :bia:

Е... ама за разлика моето и върви B)

Редактирано от depeche
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...