Jump to content

Радиатор


Nerrow

Recommended Posts

Здравейте колеги,

За жалост красавицата вчера ми изневери и фърли водата(дано да й няма нищо, че позагря доста докато забележа~115C). Оказа се, че радиятора е изгнил и има 2см дупка в единия край. Та да ви попитам за съвет дали да търся втора употреба радиатор или да търся нов.

Обаче проблемът е, че в момента съм изпаднал леко в финансов срив и не ми се дават 200лв за марков радиатор, апък нещо не ми се нрави и да си купя китайски боклук.

Та дйте съвет дали да търся нещо втора рака или не си заслужава риска? Или по-добре да жертвам някой и друг лев и да си взема нещо читаво.

Кажете и по София от къде пазарувате чаркове, нещо по тънко(не засметка на качеството естествено), някакви промоциики за форума :flehan:

Чакам идей.

Благодаря ви предварително :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пусни ми лично и опиши колата - климатик, авт. скорости и пр.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чесно казано не ти препоръчвам да си купуваш втора употреба радиатор, тъй като не се знае на какъв ще се натресеш. Може да е задръстен или след известно време да протече и този. Най-добре събери пари и се огледай за добра цена на нов.

http://audibg.com/forum/index.php?act=Search&amp...D0%82&st=50

Разтърси се в форума има и други с подобни проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям мнението за нов радиатор.Имам приятел който работи в морга и сега ще го цитирам."Мога да ти продам три,но не ща.Купи си нов."

Като отидох да търся се оказа че има два размера,с известна разлика в цените.Купувай този размер който ти е на колата.! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най добре НОВ

Скоро се бях засилил да купувам заради малката тръбичка за излишния антифриз но си го оправих сам(това е друга тема)

Та като разпитвах за цени от 100 до 123лв различно производство за ръчни скорости

Има разлика в дължините моя е 60 см (с казанчетата)

За труд за смяна 15-25 лв. но можеш и сам да си го смениш не е голяма философия.

:hilezh:

Друг път ще пиша как ремонтирах моя радиатор и за сега успешно

Редактирано от LINO_KKK
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги мерси много за инфото!

Ще взимам нов то се е видяло :flipoff: Кажете по София някъде читаво място за пазаруване, че знам само тия на Симеон....

:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вадраей колега Nerrow със сигурност трябва да си купиш нов радиатор. Преди два месеца си смених антифриза и ми прокапа радиатора на двигареля не на парното (да не стане обърквация с радиаторите). Карам ауди 80 1.8 ru мотор, от Севлиево съм и в наи-хубавия магазин в града ми искаха 240 лв. за радиатор с неизвестен произход. Отскочих до Габрово там има нешто като фирмен магазин на vw и audi и там ми го прдадоха за 98 лв. колко е оригинален не знам, но беше запечатан в кашон на които пише че е правен в Германия. Купих го, сложих го всичко, пасна точно и вече 2 месеца работи добре, термомертъра си показва както преди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти пич.Кажи ми къде е тоя фирмен магазин моля те!
Магазина е в Габрово срещу бензиностанцията на OMVЗначи не съм сигурен че магазина работи с оригинални части но каквото сум копувал от там изглежда добре направено и още работи
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
напиши в гоогле radiano-маи беше за ауди 80 JN-мотор цената е 125лв

Има и гаранция.

Радиаторите на тази фирма Radiano http://www.radiano.hit.bg/index.html може ли да им се има доверие?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радиаторите на тази фирма Radiano http://www.radiano.hit.bg/index.html може ли да им се има доверие?

Аз и един клега си купихме такива за сега няма никакви проблеми дават и гаранция .

За ауди б3 пълен инжекцион беше 124лв. Но цената зависи от модела на радиатора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На твое място, аз лично бих си купил употребяван радиатор, защото наистина ще си сигурен, че не е менте, а ще ти върши същата работа за 40% по-ниска цена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На твое място, аз лично бих си купил употребяван радиатор, защото наистина ще си сигурен, че не е менте, а ще ти върши същата работа за 40% по-ниска цена.

Неискам втора употреба. Днес пак проучвах офертите някакъв "полуригинолен" Nissens но все пак Nissens 140-150лева, на radiano са за моята кола 120лева. Аз нямам спешен проблем от две години радиатора в долния ляв край е леко влажен и влагата не се увелимчава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...