Jump to content

Audi A6 или Mercedes E класа


Recommended Posts

  • Отговори 243
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Днес се возих с такъв мерцедес,карах го,и не и не,не ми достави по- голямо удоволствие от А6/Ц4/,някак си дървено ми седи отвътре,а външно е като гротеска.Просто като си вляза в аудито,и без да знам кое за какво е интуативно се насочвам,а в мерджана,климатика изкилифищен,накакви копчета разположени немай къде си за които трябва предваритело обучение,абе....... :steinigung:

Ей това имах предвид. Колкото до предното - има си и предимства и недостатъци, но все пак си е най-добре за каране в ежедневието. (Не говоря за писта :hilezh: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Викаш друго си е шлеп с предно? :hilezh:

QUATTRO колега, QUATTRO!

Aко си говорим за Е класа то тя е W211 или казано по просто след 2002г.

Има два уникални бензинови мотора 5.5 и 6.3 V8-ци с мощност 476к.с. и 514к.с. съответно с въртящ момент 700/2650 и 600/2650нм

5.5л мотор при изключване на електронния ограничител на скоростта си пълни километража за норматив, а той е 320km/h!!!

http://www.vbox7.com/play:e8767083

:hilezh::steinigung::hilezh:

Редактирано от SG mobile
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е кво ми обясняваш нали а4-чицата ми е куатро и колкото и да давам газ у завоя еми не ме кефи куатрото, сбъркана концепция е за мене. Или задно за победата или предно ако си жена или мъж ама от ония без пишок.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или задно за победата или предно ако си жена или мъж ама от ония без пишок.

Ако си дрифтаджия задно въпреки, че и QUATTRO-то е добро! :steinigung::hilezh:

http://www.vbox7.com/play:749ab058

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е кво ми обясняваш нали а4-чицата ми е куатро и колкото и да давам газ у завоя еми не ме кефи куатрото, сбъркана концепция е за мене. Или задно за победата или предно ако си жена или мъж ама от ония без пишок.

Кажи си телефона да пратя чичо ми при тебе да те направи смешен с неговото ПРЕДНО.. :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е па тука говориме за мерц и ауди,и бих казал,че аудито е в пъти по-устийчиво от който и да е мерц,а теб кат не те кефи куатрото,си вземи предно или задно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смешен ама на кво - на скачане на ластик ли? :steinigung:

Ша схванеш :hilezh:

Такъв ластик ще ти напраи че ще си изядеш книжката :hilezh:

Редактирано от SpeedyMan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ша схванеш :steinigung:

Такъв ластик ще ти напраи че ще си изядеш книжката :hilezh:

Надали я има :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е па тука говориме за мерц и ауди,и бих казал,че аудито е в пъти по-устийчиво от който и да е мерц,а теб кат не те кефи куатрото,си вземи предно или задно.
Чичее аз и двете коли ми висат у гаража под мене, ти дето не си ги виждал и на картинка ли се сети да ми кажеш кое е по "устойчиво" (каквото и да значи това) ? :multi:
Ша схванеш :hilezh:Такъв ластик ще ти напраи че ще си изядеш книжката :bia:
Епа може, ама кво ше заложиме с вуйчето, парица има ли? Или ше извади некоя домашна туршия дето е зел последния път кат е ходил до село? Питай го дали не е забравил да натегне свинските опашки на тасчетата и ако е брал шипки да прати един мармеладец по бързата 80-ка на метанче. :) Редактирано от Oyama
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е чак пък и на картинка.....ха ха,в интернет има мнооогоо картинки.Иначе колега имам с мечок,па аз съм с Ауди,картинките бол са отделно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз под кеф от каране разбирам нервност на волана и способността да вляза с много висока скорост в завоя. И при двата опита мерцедеса ти вдъхва повечко доверие. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз под кеф от каране разбирам нервност на волана и способността да вляза с много висока скорост в завоя. И при двата опита мерцедеса ти вдъхва повечко доверие. :les:

И зимата ли :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми зимата става интересно - ако си шофер няма да ти е проблем задното защото няма да имаш недозавиването което би имал с предно и ще ти е фън да се лъдзгаш по завоите, ако не те бива зад волана и караш спокойно пак няма да имаш проблеми защото има тракшън и шпер и не би трябвало да създава притеснения ( естествено ако си с зимни гуми) - определено такъв мерцедес е доста по добър избор за зимата от да речем бмв 5та серия която вече си е тегава и изисква постоянна концентрация дори и при нормално шофиране по пързалките. Ако обаче хем не те бива зад волана хем караш като олигофрен тогава вече няма кой да те спаси и предното е за тебе. Иначе куатрото за зимата го признавам ама пак си има пусто недозавиване което ми къса нервите - трябва да се прибягва до ръчната от време на време за да подсетиш колата че трябва да завивате :hilezh:

Редактирано от Oyama
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз под кеф от каране разбирам нервност на волана и способността да вляза с много висока скорост в завоя. И при двата опита мерцедеса ти вдъхва повечко доверие. :lol:

Преди по-малко от 2 години eдин такъв състезател непреценил собствените си възможности и тези на скапаната C класа, която караше ми влезе в пътната лентата и ме удари челно с 100km/h! По чудо и двамата се отървахме без драскотина, а колите бяха смлени! Този същия състезател изяде една гора бой и тогава извиках полицията и линейката! ТАКИВА КОМПЛЕКСАРИ КАТО ТЕБ СА ВИНОВНИ ЗА 80% ОТ КАТАСТРОФИТЕ ПО ПЪТИЩАТА! Един колега от форума беше казал "Който кара бързо го носят бавно" вникни в същината на тези думи и си направи сметката с колко газ ще влизаш в завоите! :flipoff:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=256151&photo=2

Тук се виждат добре последствията от влизането с много газ в завой и гушването на отсрещния стълб!

Редактирано от SG mobile
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди по-малко от 2 години eдин такъв състезател непреценил собствените си възможности и тези на скапаната C класа, която караше ми влезе в пътната лентата и ме удари челно с 100km/h! По чудо и двамата се отървахме без драскотина, а колите бяха смлени! Този същия състезател изяде една гора бой и тогава извиках полицията и линейката! ТАКИВА КОМПЛЕКСАРИ КАТО ТЕБ СА ВИНОВНИ ЗА 80% ОТ КАТАСТРОФИТЕ ПО ПЪТИЩАТА! Един колега от форума беше казал "Който кара бързо го носят бавно" вникни в същината на тези думи и си направи сметката с колко газ ще влизаш в завоите! :flehan:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=256151&photo=2

Тук се виждат добре последствията от влизането с много газ в завой и гушването на отсрещния стълб!

:unsure::hilezh::unsure: Викаш ако сички бяха като теб нямаше да има катастрофи по пътищата - дето не знаят къде са им педалите и некой като им влезе в платното замръзвът, насират се и пускат волана. :hilezh: И нещо не разбрах - аз на тебе за какво съм ти виновен, мери си приказките и не си изкарвай проблемите на другите комплексар такъв. :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:stupid::blink::stupid: Викаш ако сички бяха като теб нямаше да има катастрофи по пътищата - дето не знаят къде са им педалите и некой като им влезе в платното замръзвът, насират се и пускат волана. :hilezh: И нещо не разбрах - аз на тебе за какво съм ти виновен, мери си приказките и не си изкарвай проблемите на другите комплексар такъв. :hilezh:

Ще си намериш и ти майстора... :hilezh::hilezh::hilezh::stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не е по темата :hilezh: , ама и аз да ак?а тука. Имам 124-ка с 2.0Е мотор, доста е слабичък и въпреки всичко ми доставя по-голям кеф от предното.

Освен това за зимата си има едни чалъми и задължително зимни гуми, тогава проблеми няма /поне аз не съм имал/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Епа може, ама кво ше заложиме с вуйчето, парица има ли? Или ше извади некоя домашна туршия дето е зел последния път кат е ходил до село? Питай го дали не е забравил да натегне свинските опашки на тасчетата и ако е брал шипки да прати един мармеладец по бързата 80-ка на метанче. :hilezh:

Изобщо ти е бедна фантазията какво те чака.. смешник :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

куатрото за зимата го признавам ама пак си има пусто недозавиване което ми къса нервите - трябва да се прибягва до ръчната от време на време за да подсетиш колата че трябва да завивате :hilezh:

Това не е 3 в 1, а Quattro! :hilezh::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...