Jump to content

Audi A6 или Mercedes E класа


Recommended Posts

От тука си личи много добре как Oyama-та не може да кара куатро. Даже почва да си личи че не може да кара изобщо ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 243
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Най вероятно нещата които ги пиша звучат като глупости за всеки един човек който не се е доближавал до границите на възможностите на автомобила си. Това са хора които изобщо не са наясно с неща като разпределение на маси, спирачно усилие, компоненти на окачването и ефекта им върху баланса на сцеплението на преден и заден мост и пр.. А дори и да сте наясно надали ги усещате тия неща като си представя с какви гуми , спирачки и амортисьори карате дето им е изтекъл срока на годност преди да е била произведена колата.

Редактирано от Oyama
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най вероятно нещата които ги пиша звучат като глупости за всеки един човек който не се е доближавал до границите на възможностите на автомобила си. (въпреки че се съмнявам че кат си представя с кви гуми и спирачки ги карате тия гробници и почвам да се притеснявам да излизам да карам) :)

Абе знаем че си самоубиец ве споко, само дето ти не си се доближавал до границите на автомобила си ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне моя автомобил има граници - а не като тебе в трамвая секи ден :)

Изобщо ти е бедна фантазията какво те чака.. смешник ;)
ООо не ми казвай че има и мармалад от дренки!!!!! :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам никой да защитавам, ама пишете само глупости без да знаете кой е отсреща.Идете на божура, като видите сивия 200сх дето прави 12-ки, идете при него и му обяснете лично на Оиама колко е нещастен и няма книжка и не може да кара и ко беше още.Пратете си и семейството чичовци баби лели.Човека има кола дето може неща който гледате по клиповете в нета само и е малко смешно като не го познавате (то и аз не го познавам) да дрънкате глупости!По темата, недозавиване и аз съм усещал, но при сух път.Зимата като тръгна да влизам в завоя и мина 2000 оборота, задницата почва да иска да мине 1ва!

Редактирано от mityo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм аз с сивия - моя е син. Иначе е прав човека че сяка събота или неделя съм горе на бояна и то не беха закани от азисовци, от мутри , никой не дойде да покаже що за мъж е. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм аз с сивия - моя е син. Иначе е прав човека че сяка събота или неделя съм горе на бояна и то не беха закани от азисовци, от мутри , никой не дойде да покаже що за мъж е. :hilezh:

Да бе, батко ти Азис не знам кво се опъва, за съжаление явно не си му интересен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батко ми азис ако не успее да бие хюндая изобщо няма смисъл и да си помисля за мене. :D

Батките карат засега в-Live for speed,кат се сдобият с Возила ще има и гонки.....може би някъде :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батко ми азис ако не успее да бие хюндая изобщо няма смисъл и да си помисля за мене. :bia:

Хахаа... не се обиждай, ама няма как да биеш такова ауди, особено ако престои малко в моя гараж, няма да го пипам много, само леко ще му върна младостта :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаа... не се обиждай, ама няма как да биеш такова ауди, особено ако престои малко в моя гараж, няма да го пипам много, само леко ще му върна младостта :)

Остави го да си чеше езика то явно друго не може... :flipoff::hilezh::bia:

Редактирано от SG mobile
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що бе бате, имам спортен филтър :flipoff: , ти кво ше му слагаш - да не си посмял да му сложиш гърне нес-спорт рейцинг че няма да те ловат радарите вече :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що бе бате, имам спортен филтър B) , ти кво ше му слагаш - да не си посмял да му сложиш гърне нес-спорт рейцинг че няма да те ловат радарите вече :hilezh:

Няма да правя такъв селски тунинг... споко B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като си представя с какви гуми , спирачки и амортисьори карате дето им е изтекъл срока на годност преди да е била произведена колата.

Май трябва да отидеш на преглед при психиатър. :hilezh::bia:B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По поведение на пътя Е-класата е по-добра от А6 и толкоз!

Тва некъде е написано, плод на лични впечатления ли е или просто внезапно проникновение некво :bia:

Завършека на изречението ти ПОЧТИ ме кара да отида в ъгъла и да се срамувам МНОГО и СИЛНО :bia:

Тва даже при положение, че иам адмирации некви към тоя Мерц баш :blink:

А иначе по поведение извън пътя и двете са еднакво зле предполагам ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва некъде е написано, плод на лични впечатления ли е или просто внезапно проникновение некво :bia:

Завършека на изречението ти ПОЧТИ ме кара да отида в ъгъла и да се срамувам МНОГО и СИЛНО :bia:

Тва даже при положение, че иам адмирации некви към тоя Мерц баш :blink:

А иначе по поведение извън пътя и двете са еднакво зле предполагам ;)

Абе той мерцедеса хем вози меко, хем е със спортно поведение, не знаеш ли??? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май трябва да отидеш на преглед при психиатър. :bia::blink:;)
Кокича е прав Boy, послушай го и ще останеш доволен! ;)
Абе той мерцедеса хем вози меко, хем е със спортно поведение, не знаеш ли??? ;)
Най-добре ще е да има един Backup Мецан в гаража. :bia:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кокича е прав Boy, послушай го и ще останеш доволен! :bia:Най-добре ще е да има един Backup Мецан в гаража. :bia:

Абе ясно ама то няма кола дето хем да вози меко, хем да има спортно поведение.... нещо не се връзва :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има - Мерцедес! Не напразно казват че има само две марки коли. :bia:

Да бе, нали? :hilezh:

Или Ауди Р8 с магнитните амортесьори :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...