Jump to content

Audi A6 или Mercedes E класа


Recommended Posts

Здрасти,

Решил съм да сменя старото Б4 с някаква по голяма кола. Имам много малко изисквания. Искам да е дизел и да е с автоматични скорости.

Колебая се между Ауди А6 2,5 TDI и мерцедес Е класа (очиларката).

Примерно нещо ето такова:

Ауди А6

Мерцедес Е класа

Кое според вас е по добрият избор?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 243
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

във форум на Ауди какъв отговор очакваш :stupid:

По темата:Аудито е с класи над този мерцедес(лично мнение) :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а кой мотор на е-класата?

в интерес на исината и Е-класата не е много свят.. ама конкретно пред А6 2.5TDI - май си е за предпочитане

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина знам че тук малко хора ще подкрепят мерцедеса (ако изобщо някой го подкрепи)....Ама имам спор с един познат, който кара такъв мерцедес. Той казва(цитирам):

1vo - limuzina s predno predavane

2ro - oka4vaneto e s po 4 6arnira na kolelo. 3.800leva e remonta na 1 kolelo na prednicata. To6o ima6e takova i go prodade poradi tazi pri4ina

Ама на мен не ми се ще да сменям марката. Ако трябва ще се напъна за А8, ако А6 е наистина толкоз бъгаво(Ама не ми се вярва).

P.S.: Mercedesa e s dvigatel 2.9 TD

Редактирано от duhche2000
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не стига, че това е един от най-грозните Мерцедеси създавани някога, че и на всичко отгоре дизайна им бе обявен после за революционен. Още повече че при такава Е-класа комбинацията дизел+автоматик=мъртвец. Все пак, ако скоро излизаш в пенсия и държиш да се ползваш от супер лукса да имаш автомобил със "революционно" отблъскваща визия и интериор съществуващ от 20години преди това, не е лош избор. Според мен няма никакви предимства пред А6, освен като символ на престиж, ама не и този модел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аудито е светлинни години по напред по отношение на дизайн,интериор и технически параметри пред тази Е класа.Познат има такъв,само че бензин и определено като се возих не бях особенно впечатлен.Смело взимай А6 и няма да съжаляваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А6 за мен е по-логичния избор, защото мерцедеса освен, че е мега грозен, незнам не съм поддържал мерцедес, но мисля, че има по-скъпа поддръжка от аудито...А за мотора на аудито, както казва един мой колега, всичко зависи от това, дали ще е пазен...ако не е пазен к'ъвто и да е ще патиш.

Виж иначе новата Е-класа от 2003 г. си е мега лудницата и бих я предпочел многократно пред ТАЗИ а6-ца, но да не говорим че и а6-цата е различна от по-новите години :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баща ми имаше такава Е-класа,2.5тди,само 4е ръ4ни скорости.Вървеше доста доволно,гореше около 7-9л нафта,подръжката беше нормална за тия 4месеца,но каквото и да си говорим си е грозен мерцИдес :flipoff:

Интериора беше дървен,А4-ката ми е 100 пъти по добре оборудвана....

Абе взимай аудито,мое мнение ! А за тия пари дето се целиш не вярвам да не е 4итава...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2.5 tdi 150 p.s. е по-скоро проблемен. не съм имал, именно четейки тук и след съвети на опитни колеги. съответно за окачването са те послъгали, далеч по-евтино е, а и здраво - не ги слушай! За визия - личен вкус :flipoff: аз съм за ауди! За тия пари зимай а6 1.8Т куатро, вече харчи колкото 2.5 :hilezh:

та успех :hilezh:

p.s. некой да ме цитира с дебели букви долу в шемалия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,

Решил съм да сменя старото Б4 с някаква по голяма кола. Имам много малко изисквания. Искам да е дизел и да е с автоматични скорости.

Колебая се между Ауди А6 2,5 TDI и мерцедес Е класа (очиларката).

Примерно нещо ето такова:

Ауди А6

Мерцедес Е класа

Кое според вас е по добрият избор?

колега аз бях на твоя хал ...имам даже тема озаглавена дилема ...та ако мислиш да е Мерцедес само и единствено да е TDI а не CDI , че инак ядове търси 2.9 (петак) мотор ..и неслушай колегите че е калпав и грозен Мерцедес-а...супер си е ....ама неслушай и мене щото вече си търся Ауди ... :flipoff:

Редактирано от Kadiev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерцедеса е уникално грозен. Аз имам такова Ауди, просто невероятен автомобил. Бих го поставил по наред и от БМВ 5 серия. Уникална возия съчетана с лукс и стабилност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е колата

Кои от всички изказали се е карал някога мерцедес (имал)!?Вече почти 3год. карам А6. Толкова пари за ремонти не съм давал за всичките си 20 коли,които съм карал до момента.Това че "бяга" много, добре ама къде може да се кара вече.Едвам издържам вече да събера малко парици,че да си взема ИСТИНСКА И КАЧЕСТВЕНА КОЛА-МЕРЦЕДЕС!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кои от всички изказали се е карал някога мерцедес (имал)!?Вече почти 3год. карам А6. Толкова пари за ремонти не съм давал за всичките си 20 коли,които съм карал до момента.Това че "бяга" много, добре ама къде може да се кара вече.Едвам издържам вече да събера малко парици,че да си взема ИСТИНСКА И КАЧЕСТВЕНА КОЛА-МЕРЦЕДЕС!!!

Никой не отрича че Мерцедес е качествена кола,в случая това Ауди е по-сполучливия избор пред този Мерцедес.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен чергите ме грабнаха окото! :flipoff: Иначе колицата е красавица и като поддръжка едва ли има някаква разлика с Мерца. Аз бих избрал Аудито!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауууу, извинявай, това било твоята кола, аз мислех, че ташак си праиш....... :flipoff:

Правя си ...с теб :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хората които ме познават могат най-добре да го потвърдят. Не бъркай хумора със сарказъм.

Осрахме темата , не без твоя заслуга но съм се задъхал, че ходих да снимам колата без стелки :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...