Jump to content

Audi A6 или Mercedes E класа


Recommended Posts

Пффф, айде стига глупости. Никой не е застрахован, че колата няма да се строши независимо, че е Мерцедес, още повече, че се купува втора/трета ръка ! Имам приятел фен на мерцедес, имащ точно 4 броя ... 3 С-ки и една 124ка ... еми всяка си има разни проблемчета ! Същото е и с Ауди. Винаги може да удариш дърво.

За мен нещата стоят така:

Audi A6

+ модерна и стилна визия не само като екстериор ами и интериор

+ по-проходима в лоши условия ако е quattro

Mercedes E

+ по-комфортна возия

И лично аз бих си взел Аудито.

Ц-ката е много далеч от Мерцедес,както между впрочем А и Б-класата.124-ката е доста старичка и отстъпва наистина по динамика на А 6,но не и на 100-тицата.Можем да си пишем глупости още дълго време,по принцип,заедно с БМВ-то стоят в челната троика на световното автомобилостроене и работата малко отива,към това каква жена харесваме-красива блондинка или красива брюнетка?Нека момчето да има късмет да си намери читава кола а за целта както съм казвал и преди,не трябва да търсиш евтини предложения!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 243
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Браво пич!!!Доста ограничено мнение...
Недеи ми се обижда ,на работя ходя с мерс Виано

Това нее за тебе ве..... :rotcol:

Какво му е на Мерца бе? Разни хора разни вкусове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вас май ви тресат некви комплекси че кубето лъщи и по тая причина си зимате ауди само и само да не е пенционерско :hilezh:

Ако съм жив след 20 години може и да ми лъсне :hilezh:

Не мога да разбера защо хора,които не харесват ауди влизат в тоя форум? :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ц-ката е много далеч от Мерцедес,както между впрочем А и Б-класата.124-ката е доста старичка и отстъпва наистина по динамика на А 6,но не и на 100-тицата.Можем да си пишем глупости още дълго време,по принцип,заедно с БМВ-то стоят в челната троика на световното автомобилостроене и работата малко отива,към това каква жена харесваме-красива блондинка или красива брюнетка?Нека момчето да има късмет да си намери читава кола а за целта както съм казвал и преди,не трябва да търсиш евтини предложения!

НЕ НЕ НЕ НЕ ! Ц ? ... нещо не си ме разбрал ... С ! т.е S-Classe ... които са друга бира нали ?

Лек ден и успех с покупките на автора на темата :steinigung:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даимлерчо ако не работи в Балкан стар да си отрежа най-ценното!!!Айде при пенсиите в Мерцедес форума
"Даимлерчето не работи в Балкан стар,а понеже кара Ауди смнятам,че мястото му е точно тук!А тоя дето кара кюмюр и никога не е имал Мерцедес да си помисли къде му е мястото!!!
Недеи ми се обижда ,на работя ходя с мерс Виано
ХА-ХА за камиони и багери не говорим.Момчето иска да си купи лека кола!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето налазиха ни продажбите с Мерцедесите

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=3915...mp;#entry499420

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако съм жив след 20 години може и да ми лъсне :hilezh: Не мога да разбера защо хора,които не харесват ауди влизат в тоя форум? :steinigung:
За да има диалог-иначе ще ви стане скучно да се надхвалвате...
НЕ НЕ НЕ НЕ ! Ц ? ... нещо не си ме разбрал ... С ! т.е S-Classe ... които са друга бира нали ?Лек ден и успех с покупките на автора на темата :hilezh:.
О.К.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Даимлерчето не работи в Балкан стар,а понеже кара Ауди смнятам,че мястото му е точно тук!А тоя дето кара кюмюр и никога не е имал Мерцедес да си помисли къде му е мястото!!!ХА-ХА за камиони и багери не говорим.Момчето иска да си купи лека кола!

Тоя дето кара кюмур не го мисли къде му е мястото:steinigung:

Не е имал мерцедес,защото не е поискал да има мерцедес!

Редактирано от QUATTRO_BG
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Даимлерчето не работи в Балкан стар,а понеже кара Ауди смнятам,че мястото му е точно тук!А тоя дето кара кюмюр и никога не е имал Мерцедес да си помисли къде му е мястото!!!ХА-ХА за камиони и багери не говорим.Момчето иска да си купи лека кола!

От кои мерцедеси си карал? За мене са два вида:

1. За да им свалиш мотора трябва да махнеш бронята - преди 1996-та

2. За да им свалиш бронята трябва да им махнеш мотора - тия са след 1996-та :steinigung:

А камионите на Мередес са още по-зле от колите - тия от 15 години не са правили нов двигател. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауу,имаше една песен на Нелина - "Бял Мерцедес"... Ужас... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маи е катафалка...
Ако съм жив след 20 години може и да ми лъсне ;) Не мога да разбера защо хора,които не харесват ауди влизат в тоя форум? :hilezh:
Маи не си чел заглавието на ТЕМАТА.А в тълковния речник пише значението на думичката ФОРУМ.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маи е катафалка...Маи не си чел заглавието на ТЕМАТА.А в тълковния речник пише значението на думичката ФОРУМ.

Все ми се струва,че съм тук малко повече от 2 години от тебе,така че не ми обяснявай какво е форум,карай си мерцедесите и се радвай на живота :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....А в тълковния речник пише значението на думичката ФОРУМ.

Ама хич не си нагъл просто... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХА-ХА за камиони и багери не говорим.Момчето иска да си купи лека кола!

АБРЕ ти ли се намери да ме учиш кое е лека кола и кое камион ,бре .

Вианото не е нито багер нито камион , много на оригинален ли искаш да се покажеш ???

Джиткаи тъпата очиларка и не ми се прави на отворен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хммм, за се спреш на такава дилема, трябва много да си повярвал на легендите за марката с мерника...Какво е всъщност Мерцедес? Не може да се нарече най-надеждната кола, както и А6 в края на краищата. Някой части наистина са на добра цена спрямо марки, които се чупят и изискват много средства като Форд примерно. Имал съм Форд Скорпио комби- 96г. , чиито задни амортисьори струваха 870лв броя. При Мерцедес, са по-евтини наистина...Задното предаване не е от най-удачните варианти за нашите редовно непочиствани снежни пътища през зимата. Не, че А6 е супер здрав и надежден автомобил, но пък версията куатро е нещо страхотно и може да те накара да забравиш за всичко друго. Като ергономия А6 има много недостатъци в интериора, но какво да кажем за очиларката, която е с дизайн на интериора, почти по нищо различаваш се от доста предишни модели. Едва ли врътките за климатика са най приятното нещо,от което може да се впечатли човек при вида им на централната си конзола. При Е-клас, всичко изглежда супер старомодно в купето. Все едно са се целили към 50-80годишните си клиенти, които не биха приели драстични промени в интериора. Тоест са решили да предложат на клиентите си от 20-30 години "революционно" по дизайн купе със почти същите неща вътре, като при предните модели. Опитвам се да намеря някой плюс на Е-класата, но не мога. Дори Галанта ми, който започва да се произвежда 1997година, е на светлинни години от този Мерцедес. Има отделение за очила, има къде да оставиш 2 чаши, телефон и куп други неща в конзолата по средата, а и климатроника, който може да се управлява със затворени очи е нещо стандартно. Четири автоматични ел. стъкла също. Задната чистачка има два режима и в багажника има къде да си окачиш торбите с покупките. За здравина и надежност, въобще не мисля да говоря тук, те са факт. Има още доста неша, които са удобни и ги няма при А6, а при Е-клас съвсем. Съжалявам, че трябва да правя такива сравнения тук. Но целта ми е да изтъкна, че съществуват и автомобили, малко познати на широката аудитория, но предлагащи доста повече от такива, наложили се като символ на престиж и социално положение . Всъщност, може би това последното, е единствения плюс на Мерцедес пред Ауди при този модел. Това че някой е имал А6 и е вложил много пари за ремонти...ами мога да накарам също така притежател на Е-220CDI, да изкаже мнение по въпроса тук. Не мисля, че ще е много ласкаво. Дори изобщо. В случая 2.9дизел е 129к.с. и ако е с автоматична скоростна кутия, си е направо супер куц кон, в сравнение с Audi- 2.5tdi V6-150к.с., и дори 1.9tdi. Екстериора и интериора вече е обсъден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно е че има и други марки, които са не по-малко добри - най-вече японките Тoyota и Mitsubishi, но не става въпрос за това.

Това дето може винаги да удариш на дърво е абсолютен факт. Винаги, когато се купува кола 2/3 ръка трябва да се има едно

наум и няколко в джоба.

Относно мнения от рода че Мерцедес не били изкарали нови двигатели за камионите си мога да кажа само че едни от най-

добрите дизелови двигатели правени някога от някого са на Мерцедес. Визирам специално OM602, ОМ606 сериите, които

бяха в W124 и са навъртели повече от ВНИМАНИЕ 1,000,000 (това е един милион) МИЛИ. Нека да не спорим за глупости.

От мненията ми тук може някои да си помисли, че съм е... защитника на Мерцедес. Не е така, просто не мога да не призная

фактите. :respekt: успех с покупката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние не се задоволяваме с ЕДИН ОТ НАЙ-ДОБРИТЕ дизели защото VAG има най-добрия дизел. А при камионите това е дизелът на МАН. Не знам колко години трябва да минат докато Мерцедес се сетят как да направят камионите си да горят колкото камион на МАН, не знам кога ще се сетят как да направят дизел който да няма нужда от ADBLUE добавката... e от МАН и АУДИ са се сетили! И това не са ГЛУПОСТИ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АБРЕ ти ли се намери да ме учиш кое е лека кола и кое камион ,бре .Вианото не е нито багер нито камион , много на оригинален ли искаш да се покажеш ???Джиткаи тъпата очиларка и не ми се прави на отворен
Нямам. ;)
Все ми се струва,че съм тук малко повече от 2 години от тебе,така че не ми обяснявай какво е форум,карай си мерцедесите и се радвай на живота :bia:
;)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...