Jump to content

Браво на Мишо!


Recommended Posts

Тези стигат! Ами под-клубен майстор аз разбирам следното: :roll: може би някаква отстъпка?! 5-10%, и най-важното - да се ползваме с предимство (тези от клуба) :flehan:

Така си мисля аз поне :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 56
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Клубен майстор !!!!!!!!!!!!

Много пъти съм се разочаровал от такива с две думи , ако майстора има друг клиент идва някой от клуба и казва } аз съм клубаджия с предимство съм или бързам . Не вярвам който е ходил при VASKOTO1 да му е отказал каквото и да е.За цени няма да коментирам защото ще се намери някой да каже СКЪПО Е!!!!! Мисля че и за отстъпки може да се говори с него .Въпросът ми е. VW клубът имат лепенки на стъклата и по това се познават може и нашият клуб да има ,но понеже съм отскоро член и не знам той как да разбере кой е член и кой не е.Ако имаме лепенки ще се радвам да разбера как мога да се сдобия с такава . Препоръчвам ви VASKOTO1 горещо. Не казвам че Мишо е лош майстор . Много се радвам че има такива хора-майстори

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може и нашият клуб да има ,но понеже съм отскоро член и не знам  той как да разбере кой е член и кой не е.Ако имаме лепенки ще се радвам да разбера как мога да се сдобия с такава .

А лепенки клуба има със сигурност :!: :!: :!:

ИСКАМ И АЗ ДА СЕ СДОБИЯ С ТАКАВА...казваите кои трябва да застрелям

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....

За предимството: Можеш да имаш предимство в по-голям сервиз (например: от 5 канала и стенда да ползваш 1вия свободен)

При Мишо не става - 1 гараж: който влезе, трябва да излезе, преди следващия. От друга страна липсата на предимство помага да се спазват уговорките: обаждаш се, разбираш се и си ти и не чакаш някой 'с предимство' :flehan: .

Отстъпки: хммм... ще говоря :flehan: Само да не стане прекалено евтино, че не е добре - винаги излиза скъпо :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, момчета... :flehan:

Много сериозно го приехте това "клубен майстор"... Нямах предвид нито отстъпки, нито предреждане...

Лично на мене ми е писнало от измислени майстори - съгласен съм да плащам и повече, стига да ми се обърне внимание наистина и да се свърши работата :flehan:

Това със предимството при посещение също не е добра идея - съмнявам се някой толкова да бърза... Обаждаш му се на човека, той ти казва кога да отидеш и с това се приключва въпроса!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, момчета...  :flehan:  

Много сериозно го приехте това "клубен майстор"... Нямах предвид нито отстъпки, нито предреждане...

Лично на мене ми е писнало от измислени майстори - съгласен съм да плащам и повече, стига да ми се обърне внимание наистина и да се свърши работата  :flehan:  

Това със предимството при посещение също не е добра идея - съмнявам се някой толкова да бърза... Обаждаш му се на човека, той ти казва кога да отидеш и с това се приключва въпроса!

tsvet40 е прав, клубен майстор по скоро да е в душата а не с цени и прочие. Искма да кажа да го уведомим че е почетен майстор на нашия клуб. мисля че това стига. А за цени пререждания и прочие са bullshit

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой спомена за мейл на въпросния майстор... Ще съм благодарен ако го сподели, който го знае...

misho_76@abv.bg

:unknown: аз някой ли съм бре :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, момчета...  :flehan:  

Много сериозно го приехте това "клубен майстор"... Нямах предвид нито отстъпки, нито предреждане...

Лично на мене ми е писнало от измислени майстори - съгласен съм да плащам и повече, стига да ми се обърне внимание наистина и да се свърши работата  :flehan:  

Това със предимството при посещение също не е добра идея - съмнявам се някой толкова да бърза... Обаждаш му се на човека, той ти казва кога да отидеш и с това се приключва въпроса!

tsvet40 е прав, клубен майстор по скоро да е в душата а не с цени и прочие. Искма да кажа да го уведомим че е почетен майстор на нашия клуб. мисля че това стига. А за цени пререждания и прочие са bullshit

Абсолютно съм съгласен... Просто и за него ще бъде гордост да знае, че Официалния Клуб на Ауди ентусиастите в България, го е избрал за негов офицялен майстор и сервиз. Ще може даже да му направим специален стикер с който да се похвали (което ме съмнява че ще иска). Момчета, това ще бъде голямо призвание за него... все пак ние го избираме пред всички надути официални сервизи на Аутотехника и Юнитрейд.... а това не е малко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета' date=' това ще бъде голямо призвание за него... все пак ние го избираме пред всички надути официални сервизи на Аутотехника и Юнитрейд.... а това не е малко[/quote']

:flehan::flehan:

100% съм ЗА, заслужил си е това наше признание

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клубен майстор !!!!!!!!!!!!

VW клубът имат лепенки на стъклата и по това се познават може и нашият клуб да има ' date='но понеже съм отскоро член и не знам той как да разбере кой е член и кой не е.Ако имаме лепенки ще се радвам да разбера как мога да се сдобия с такава.[/quote']

Мисля че и крайно време да направиме и някакви клубни карти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

В Библията е казано;Господ дава,ала в кошара не вкарва!!!

има тема в сервизи и ремонти ;МИШО ГОШО ВААСКОТО 1 координати!!!

Здрасти,

сарказма ти е излишен , напълно коректно си зададох въпроса , тъй като никъде не успях да намеря из форума точният адрес на сервиза на Мишо, а за актуален телефон попитах , тъй като този който е даден тук е изключен (затова реших че той може би го е сменил).

Благодаря все пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изключен е, защото Мишо е във ваканция.

Аха , е това обяснява нещата!

А някаква идея до кога ще е в почивка? Питам защото ще купувам кола (най-вероятно от Насти) та ми се искаше Мишо да я погледне (пък и ако искочи нещо друго през това време да знам къде да я закарам)

Та къде все пак точно се намира сервиза му? Разбрах че е някъде в Горубляне , но къде точно? И евентуално да ми кажете къде другаде мога да я закарам (бъдещатата си кола) докато Мишо е във ваканция , за да получа адекватно и най-вече технически компетентно мнение ?

Поздрави,

Данаил Петров

Редактирано от dpetrov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че някъде до 12ти август ще почива. Гледай по внимателно форума. Има тема наречена "Препоръчани сервизи" ето тук. Там се огледай за друг сервиз. Успех!

Редактирано от quantic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди час бях в Горубляне и Мишо си беше на работа - звънкай смело :box:

Здрасти,

аз се чух с Мишо в събота , и той ми каза че около 15тина дни ще бъде в почивка. Иначе благодаря ти за отзива, мога ли да те помоля само , да ми обясниш къде да го намерея ? Той ми каза за някакъв WEB сайт , който аз май не съм чул добре по телефона (нещо от сорта на xenon.net) и неможах да го намеря.

Предварително благодаря!!!

Поздрави,

Данаил Петров

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оставете на мира човека и той трябва да обърне внимание на близките си, а не само на всекидневните всеразбиращи навлеци. (изключая тук присъстващите) . И боговете по някога почиват :dance:)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... И боговете по някога почиват ;))))

Ами не знам кога почиват боговете, но богът Мишо май никога не почива(като в онези раскази за Чак Норис и Бойко Борисов)!

Миналата седмица бях в Молдовската Твърдица. В събота отиваме ние на барбекю(шашлыки) и изведнъж колата изгуби мощност, все едно от 140 коня са ми останали 23 + 1 куцо магаре което дърпа назад и оборва тези 24 коня. С 4 човека не мога да изкача един супер смешен баир. Кофти момент. Барбекюто изобщо не го мисля, понеже същата нощ трябва да пътувам обратно към България(през Румъния ;) ). Там не познавам майстори. Бях с активиран роуминг и първото нещо за което се сетих е да се обадя на Мишо ;) . Обясних му ситуацията и получих един професионален отговор, че проблемът е или от кофти бензина(между другото, там много трудно е да намериш 98) или от горивния филтър. Отивам набързо в съседния град, там с голям зор успяхме да намерим горивен филтър(марката световно неизвестна), обаче зорът беше да намерим и сервиз който работи в събота следобяд. Намерихме един такъв, изчаках на 2 лади да им сменят някви неща по ходовата, след което за 10 мин. човечеца ми смени филтъра(Не искам да коментирам смяната, понеже от румънската граница до София карах без гуменото уплътнение/подложка на филтъра, т.к. забелязах че се влачеше по земята като парцал. ;););)).

Равносметка: ~10$ струваше филтъра и ~1.5$ смяната.

И така, мисля че дори когато боговете са на почивка, те пак работят! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...