Jump to content

Пичове помагайте


net

Recommended Posts

Здравейте, знам че форума е само за ауди(аз карам ауди), но днеска имаше проишествие с едно BMW 520 и спешно ми трябват 3 врати. Дайте ми линк откъде мога да намеря втора ръка или линк към BMW бг форум.

Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Внимавай много с феновете на този форум. Имат коренно различно от нашето поведение :flehan::flehan::flehan:

P.S. И не пускай такава тема в Главния форум. В БМВ-то вече да са ти заключили или преместили темата. Много са чевръсти :!: :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Внимавай много с феновете на този форум. Имат коренно различно от нашето поведение

P.S. И не пускай такава тема в Главния форум. В БМВ-то вече да са ти заключили или преместили темата. Много са чевръсти

:flehan::flehan::flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Внимавай много с феновете на този форум. Имат коренно различно от нашето поведение :flehan::flehan::flehan:

P.S. И не пускай такава тема в Главния форум. В БМВ-то вече да са ти заключили или преместили темата. Много са чевръсти :!: :!:

:flehan::flehan::):flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Внимавай много с феновете на този форум. Имат коренно различно от нашето поведение :steinigung::steinigung::angry:

P.S. И не пускай такава тема в Главния форум. В БМВ-то вече да са ти заключили или преместили темата. Много са чевръсти :!: :!:

:steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аиде пок селяниите БМВ-е са незнам кви са мога да ви кажа 4е там въобще не е като тук да се плюват така както тук

За пример ви давам тфа как оплухте ЛАМПАРД В няколко теми

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аиде пок селяниите БМВ-е са незнам кви са мога да ви кажа 4е там въобще не е като тук да се плюват така както тук

За пример ви давам тфа как оплухте ЛАМПАРД В няколко теми

ми ходи там като те кефи толкоз

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аиде пок селяниите БМВ-е са незнам кви са мога да ви кажа 4е там въобще не е като тук да се плюват така както тук

За пример ви давам тфа как оплухте ЛАМПАРД В няколко теми

8) 8) 8) Извинявай, но лично аз не съм плюл членовете на БМВ клуба, а говоря за стил и поведение на определени групички взели връх. Старая се да спазвам и добрия тон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аиде пок селяниите БМВ-е са незнам кви са мога да ви кажа 4е там въобще не е като тук да се плюват така както тук

За пример ви давам тфа как оплухте ЛАМПАРД В няколко теми

Пич, това е форум на Ауди! Не знам, какво искаш, но НЯМА да ме видиш да правя ето така :steinigung: пред другата ти любима марка... Айде да не ти припомням теми от сорта на "Sme6en bavarec", постнати от теб преди време... Не можеш да искаш от мен да харесвам BMW, колкото Ауди и няма да се правя на лицемер.

Иначе като общество и като клуб - да, светлинни години пред нас са и това е абсолютна истина, за наше съжаление! Много бихме могли да се поучим от тях. Ама аз харесвам Ауди повече и затова съм тук. А ти? :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аиде пок селяниите БМВ-е са незнам кви са мога да ви кажа 4е там въобще не е като тук да се плюват така както тук

За пример ви давам тфа как оплухте ЛАМПАРД В няколко теми

Като не ти харесва защо си в този форум? :roll: Ако си смениш Vorsprung durch technik с BMW FAN ще може да си говорм за БМВ и колко готини коли са, според мен избора на БМВ е освен всичко и въпрос на характер...Не ме разбирай неправилно, аз харесвам много всички БМВ-та :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...