Jump to content

50лв. глоба за мръсен автомобил


netizen

Recommended Posts

  • Отговори 77
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Или мръсни стопове/фарове/мигачи :hilezh:

А тия дето си боядисват стоповете черни кво ги правят? :hilezh:

Редактирано от SpeedyMan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То това го има в правилника или закона от както се помня... сега ще почнат да търсят от къде да вземат рушвети...

КОЛЕГИ?!?!?! КАКВО ЩЕ НАПРАВИМ!?!?! ДА БОЙКОТИРАМЕ ПАРЛАМЕНТА И ДА ВНЕСЕМ ЗАЯВЛЕНИЕ ДА СЕ ОПРАВЯТ ПЪТИЩАТА И ДА СЕ СПРЕ БЕЗРАЗБОРНОТО СТРОИТЕЛСТВО!!!

Редактирано от usx
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

току що го гледах по новините на bTV , някакъв стражар обясняваше как вече можело да те спрат на пътя и по преценка на стражаря да ти друснат глоба за "мръсен автомобил"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси, имам доста навъртяни километри из Европейските магистрали и то през дъждовно нреме.Като изсъхне колата си е почти същата.А тука след дъжд стържа калта с мотика.

Да си изчистят пътищата от разни калища хвърляни от камиони и каруци и тогава да глобяват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А стига бе,тия и това ли измислиха вече...чудят се откъде да вземат пари,без да правят абсолютно нищо в услуга на народа...Ей на това му се вика приказна държава!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а кой да глоби държавата , че не си мие и подържа пътищата, че дори и да измиеме колите си само след два часа шофиране те пак са ама много мръсни и какво по 5 пъти на ден ли да ги миеме та да не ни глобяват :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

охх Венто-то ми беше сивичко... миех го 3 пъти годишно... ама Ауди-то е черно :hilezh: май трябва три пъти седмично

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам просто, кви са тия хора дето ги мислят подобни ..... Не схващам на какво основание са тия глоби изобщо? Дали ще ме глобят и ако не съм боднал подходящ ароматизатор в купето :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако трябва да бъдем честни - не може да не сте виждали абсолютни кочини на пътя, мръсни, номерата им не се виждат, висят им брони, димят като фабрични комини, фарове не светят нощно време....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

къде го това

да не е за мръсни номера

Не е, мамка му, не е за номера, а би трябвало да бъде. Бесен съм откакто го чух. :) Баси олигофренската страна!!! :hilezh: Направо ни изнасилват, а ние си траеме. Непрекъснато създават нови и нови условия за корупция с безумните си закони. Какво ги брига бе мамка им дали ми е мръсна колата????????? За номера, стопове и фарове разбирам и дори подкрепям, но дали ми е мръсен калника на кой му е работа беее????? Тъпа полицейска държава!!!!!!!!!!! Тъъъъъпа :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойта старата беше бежава,а новата е сива.На 2 седмици в кал и дъжд не изглежда мръсна.Обаче аз си я мием на 3-4 дена

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казвайте колеги какво прайме по въпроса? Аз съм готов за упорит протест пред парламента. Нека не сме овчедушни и безгръбначни тоя път, а? Да се коалираме с други форуми?

П.П.: Само да не ми излезе сега някой с тезата: Ама кой ще ни обърне внимание, ама кво зависи от нас, ама на кой ще накривиме шапката и т.н.!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казвайте колеги какво прайме по въпроса? Аз съм готов за упорит протест пред парламента. Нека не сме овчедушни и безгръбначни тоя път, а? Да се коалираме с други форуми?

П.П.: Само да не ми излезе сега някой с тезата: Ама кой ще ни обърне внимание, ама кво зависи от нас, ама на кой ще накривиме шапката и т.н.!

Тонка бате... готов ли си да организираш това нещо?Да го съгласуваш с общината с КАТ и т.н??

П.С Не си мисли,че се заяждам,никой не би се захванал да се занимава :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи глобата за мръсен автомобил ще бъде 10 лева! Показаха един Меро, на който имаше малко мръсно под лаисните на вратите и тоя вика, да това е мръсен автомобил.Тя моята кола винаги си е мръсна, много и личи, к'во прайм ? Вали през ден, вчера валя, днеска слънчево, сега пак валя.Аз трябва всеки ден да си я мия освен ? Тея боклуци ако не спрат да си измислят такива закони просто ще спра да им спирам на шибания слунчоглед !!! :f_ck_you:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега ще ме накарат да си измия и под калниците шапките.

Нека глобяват ма за по-важни неща, това колко е мръсна какво пречи на останалите в движението.

Като махна от това число фарове и стопове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тони, няма смисъл от протест :hilezh:

От доста дълго време в МВР има сериозен проблем - масово полицаите напускат, защото заплатите им са ниски. Кадрите са кът, а мотивацията е никаква. Очевидно държвата не може или не иска да им "изкопае" средства за повишаване на заплати, но пък си е намерила ИДЕАЛНИЯ механизъм да го компенсира. Върна правото и на най-пресните и голобради квартални полицайчета да махат с палката и да наказват шофьорите със скромни, но сигурни "премии" към заплатите. за катаджиите не говирим - те гладни никога не са оставали!

Е, не се ли сещаш, че това очевидно е държавна политика, а ако ще и 100 000ен митинг да направим - ефект няма да има. Идат избори, полицията трябва да е с, а не против Правителството, да е мотивирана, редиците да са пълни, джобовете също, щатът - силно мотивиран.

Е, нали като те спрат и всичко ти е идеално - трябва все за нещо да се хванат! :f_ck_you: Колко и как ми е мръсна колата е толкова субективен възглед, че просто нямам думи. А целият ни квартал е трагично мръсен, на доста улици ЛИПСВА настилка, на останалите или има строителни материали, бъркан бетон, сипан пясък на активната част за движение на уличката и т.н. или зеят по 30-40 дупки на 100 метра отсечка... За какво говорим?

Иначе глоба с фиш за мръсен автомобил = 10 лева.

Глоба за неправилно спрял или паркирал - фиш! А това, че в 90% от куките спират/паркират неправилно служебните астри - я в храсти, я по тротоари???

Протест ли? ТАМ СЪМ! Ама ще ни се хилят самодоволно и ще се бутат за извънредни дежурства, една хранилка в астрата и 10 фиша в жабката, а редиците отново ще се напълнят ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Край.Спирам да си мия колата.

И ако ме спрат, карам патрулката пред блока и ако успеят да излязат с чиста кола ще ги водя на кръчма и на дискотека и на бар и на коч.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...