Jump to content

Като топъл хляб


LaForce

Recommended Posts

http://news.automedia.bg/read/3353.html

Яко! Новата А4 се продава в Германия, Австрия, Швейцария, Люксембург, Италия, Белгия, Холандия и България.

Точка това е положението, мое да има инфлация и още кво ли не ама поне най-яката фирма ни оценява по нагоре от колкото ЕК и други мухльовци май :alien:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

53 са базова цена... максималната цена на този автомобил може да бъде 140 хиляди, което изобщо не е малка цена.

Нормално за около 75К може да си спретнеш хубава кола. А ако някой казва на 75 хиляди "малко" , дано са повече тия които се чувстват по тоя начин. Виж ако коговим за относително малко (спрямо Ферари примерно) това е друга тема :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

53 са базова цена... максималната цена на този автомобил може да бъде 140 хиляди, което изобщо не е малка цена.

Нормално за около 75К може да си спретнеш хубава кола. А ако някой казва на 75 хиляди "малко" , дано са повече тия които се чувстват по тоя начин. Виж ако коговим за относително малко (спрямо Ферари примерно) това е друга тема :hilezh:

Подкрепям :hilezh::nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление базовият модел е толкова постен, че се съмнявам дали изобщо има някъде негови продажби...

Почнеш ли да слагаш екстри и цената отлита..., а е толкова красив :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Скоро ще започнат продажбите и във Франция, Испания и Великобритания." :flipoff:

Баси играчите сме!

мдаа :hilezh: още по-големи щяхме да бъдем ако наистина ги карахме :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам, сега в малкото ни градче В.Търново се разхождат 2, буквално. Мотаят се наляво надясно, едното го кара жена, от което ми се подкосиха краката(от яд), нищо че триъгълника дет я караше беше супер яка мацка :flipoff:

Как да е, колицата No1 без забележки и всички знаем че тя вдигна летвата на средния клас :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това с триъгълника нещо не го разбрах

И аз, спокойно <_<

Иначе в Бургас пък гледам една мацка, дъщерята на тоя "бос" дет го килнаха в Тоуарега тука в Бургас, се разхожда с един Ягуар ХК и един Мерцедес от най-новите модел 2007 година CLK...през ден си ги менка и ги използва за да ходи на фитнес рано сутрин :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бафти, точно тоа лаф не бЕх го чувАл още :nixweiss:

Е не си ли чул за "на бабати хвърчилото" :) като хвърчилото е триъгълник а оттам "на бабати п***ата" <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Е не си ли чул за "на бабати хвърчилото" :P като хвърчилото е триъгълник а оттам "на бабати п***ата" :bia:

Е.. може ли и за мен едно хвърчило да си играя с него ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви кажа братчета, карах такова на тест драйв преди да си взема 6-цата. Бяха на горе-долу една цена та се зачудих кое да е. Както се досещате обаче сравнението беше излишно :bia:

Аудито е супер готино, ама разликата със старото е само фейслифтинг. Вътре (интериор) беше същото, а ми обясниха и че няма нищо различно в базата и двигателите.

Това което карах беше без грам екстра, освен базовите за модела, а те не са много ... ноооо отвънка е адска гъзария .... Пининфарина ряпа да ядат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неска го видях на кръстовището на бул. "Никола Вапцаров" и бул. "Симеоновско Шосе" (то па едни булеварди, мамата си джаса), ....тааа мисълта ми е, че го караше некфа пичка дето ме засече на десния завой и само изключителната ми предпазливост ме предази от ПТП, помислих учтиво да я убедя да си разменим колите без да и размазвам грима много, но се впоследствие се отказах. Всъщност исках да кажа, че е много яка колата и изглежда много по-масивна от Б5-цата примерно, с удоволствие бих си я купил.

Спънки, колко дига Бентлито бай да уей?

Редактирано от monz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спънки, това с бентлито съм го изтървал , честито колата е мечта . кога го взе , повече ти ходи от пернишки голф

Ама то верно Спънкито бил с Бентли Айде да ти е честита :bia:

Впрочем по темата - Даже в Габрово от 1 месец наблюдавам една такава А4 да се разтиква :2gunsfiring_v1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...