Jump to content

Ауди Бургас


Recommended Posts

Здравейте!

От скоро имам ауди А 3,и както всяка нава стара кола,трябва да се обслужва-масла филтри ремъци.....

Например,стъкло за фар не намирам никъде.... ;) ...

Предлагам в тази тема да се споделят местата,от където си пазарим частите и сервизите където си правим ремонти,естествено става въпрос за Бургаски регион...

Извинявам се,ако темата не е за този раздел :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За части аз пазарувам от "Елит кар"на бул."Демокрация" след кръстовището със "Сан Стефано"/срещу краставицата и от магазина в бл.55 в к-с"Славейков".Доволен съм от частите,от години пазарувам там ,дори в бл.55 има и разните му копченца лайстнички и джиджавки разни ,които почти никъде другаде ги няма.За сервиз за диагностика и някои части в официалния сервиз на ФВ,от които като цяло съм доволен /е не че не са се дънили и те ,но преобладава положителното впечатление от работата им/.Иначе със сервизите в Бургас е много зле работата само некадърници като цяло с мнооого редки изключения и затова всичко що е механично предпочитам да си го правя сам .Ако ти намериш някой свестен сервиз казвай !

Редактирано от 4ring avus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам много добри впечатления от Муни 93 (официалния сервиз на Мазда Уни), консумативите ми ги сменяха там и спирачния апарат ми сменяха, та доволен съм, доколкото не са осрали нещо :gmorning:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Магазина срещу окръжното "пит макс" и там са им добри чарковете.Подкрепям мнението на колегата за 55бл и "елит кар".От другата страна на кръстовището има един авто хит и там е добре.За сервиз мога да препоръчам -отзад зад пиргос гаражите -Миро (леко плешивичък )-и много разбран ,чува ги нещата и не дере.Калоян (направи сервиз близо до дървото и той е чак)-бяха заедно преди .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сервиз - в двора на старото ТКЗС, на 5-ти километър. Матьо Бояджиев! занимава се само с Ауди и Фолксваген. тези коли нямат тайни за него. Сервиза е стряскащ и не могат да направят диагностика по електронен път, но от опит съм се убедил, че понякога в точно такива места работят гении от старата школа! Що се отнася до Муни - не бих отишъл при тях за нещо сериозно, освен за центровка на преден и заден мост, проверка някоя дребна профилактика! При тях всичко е на конвейр, макар че сервиза е хубав! Но там където има количество, няма качество! казвам го от личен опит, нямам нищо против хората които работят там! Но определено има избирателно отношение към клиентите, не им се занимава с дребни неща, които отнемат време и не се плащт добре!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде би отишъл ти колега или къде си правиш диагностиката? Или евентуално смяната на консумативите, защото тепърва това ми предстои. На б4-ката ми беше в Муни93, но на А4-ката трябва да се сваля цялата предница и незнам дали искам там да ми я бъзикат...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ходих зад пиргос гаражите,обаче явно не уцелих-Миро.....

Някой си Петьо петела...Закарах я,че студена не вървеше(не може да се изфорсира),закачи ми я на компа...и казва:блока за управление на дроселовата клапа,дебитомера и ламбда сондата дават грешки :o насройл ми бил нещо си,и утре пак да ида да види....

Тръгвам и....колата спра да върви и топла :hilezh: ужас....връщам се,и му казвам,че не върви....той вика:аз нищо несъм барал... е то по колата нищо не е барал наистина,ама кви настройки ми каза преди тва че е прайл?!

Утре като додеш вика,ще я видим.... Познай дали вече ще отида там :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как попадна точно на него бе.Тоя само на приказки е силен.Миро си беше там аз ходих при него днес ама той е монтьорче,няма комп за диагностика.А за диагностика аз ходя в сарафово при Василев. От него съм доволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ходих зад пиргос гаражите,.

Някой си Петьо петела..

Аз мислех да ходя при него да ми я закачи на комп. Кажете някой друг , и още 15 лв. ли е диагностиката??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде би отишъл ти колега или къде си правиш диагностиката? Или евентуално смяната на консумативите, защото тепърва това ми предстои. На б4-ката ми беше в Муни93, но на А4-ката трябва да се сваля цялата предница и незнам дали искам там да ми я бъзикат...

Аз бих отишъл или в Уестауто, зад бензиностанцията на Бова в Славейков, или в Сервиза, където е и магазина на Ауди и Фолксаваген - срещу Метро! Ако е за нещо по електрониката имам предвид, но то за подобни неща няма гаранция изобщо никъде! Важен е задклавиатурния фактор!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мислех да ходя при него да ми я закачи на комп. Кажете някой друг , и още 15 лв. ли е диагностиката??

Сакън недей :hilezh: Днес ще ходя при Диян в комлука в бившия металик...

Хвалят го много,незнам...ще пиша довечера какво е станало.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги! Подкрепям мнението за Матю Бояджиев, що се отнася до двигатели,хидравлика,окачване.

Познаваме се лично, А4-та ми ходи само там. За диагностика - сервиза пред неговия ( там само БМВ-та ходят :flipoff: ), а в същият двор е и много добър тенекеджия-точен и внимателен.

Препоръчвам ги от личен опит, няма да ви излъжат, прецакат или оплескат нещо!

Разбира се, сигурно има и други добри майстори, това все пак е лично мнение!

Хайде, и да се видим на следващата среща!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По добре звънни по тел да ти каже кога да отидеш-056/852285-0889/526660-

Поне ще си поговорите с него :hilezh:

Да,това са телефоните,Диян се казва.

Определено това е правилния човек за диагностика :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих допълнил, че съм много доволен от автоцентър ЛЪКИ, който се намира точно срещу магазина на WA в 55 бл в Славейков. Няколко ремонта съм направил там и нямам никакви забележки. Бързи и сръчни.

На диагностика я бях карал в сервиза на BOSH, който е срещу KRONOSPAN, дадох 30 кинта (преди 2 месеца).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За части всякакви без едрогабаритни от магазина на София експорт на Гладстон!Ползвам много добра отстъпка ако на някой му трябва нещо може да ми звънка да помагам!0886 851146-Весо!И сервиз имам добър доверен човек ако трябва звънкайте и там ще помагам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В сервиза на Ауди/ФВ не вземат ли солено? Така съм чувал... Да не ми излезе смяната на консумативи от 700лв на 1200лв все едно съм взел 2.5ТДИ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Муни"са най големите цървули на всички времена......

Без да съм им бил някога клиент ( то май от 4 - 5 г. не съм стъпвал в сервиз ,ако не броя гумаджиите) ,та

миналата година едно приятелче ми се оплака ,че сменял при тях втулките на В-3ката на задния мост и

основния инструмент при ремонта бил ....чука - демек главния управител . Като за капак накрая му стегнали

болтовете на втулките за по лесно на подемника при висящи колела :hilezh: . :flipoff:

Резултата от компетентните действия на Муньовци никак не закъснял - след по малко от 2 мес. отново дрънчащ

заден мост и 100-на кинта назад. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В сервиза на Ауди/ФВ не вземат ли солено? Така съм чувал... Да не ми излезе смяната на консумативи от 700лв на 1200лв все едно съм взел 2.5ТДИ....

В сервиза на Фолксваген е по-скъп труда отколкото при някой бай Пешо "БашМайстора"/което е и нормално/,но не е чувствително по-скъпо от прехвалени сервизи с претенции /без покритие никакво/от типа на Боша ,Муни или Булгуров и т.н.и определено обслужването ще ти излезе към 1000 лв., иначе цените на частите са долу-горе същите като в останалите магазини/ако не ползваш отстъпка някъде /,конкретно имам предвид необходимите консумативи за първоначално обслужване.Вчера ходих на диагностика там и платих 21 лв.,което си е съвсем прилична цена,като имаш предвид ,че на тъпия Бош /срещу Кроношпан/дето са пълни некадърници ти искат 30 лв.Оказа се ,че имам за смяна температурен датчик и във Фолксваген струва 55 лв.,което си е съвсем прилична цена.Та за същия датчик с диагностиката в Бош преди две години ме отнесоха с близо 100 лв. и то за Пасат В3.Дебитомер във ФВ-сервиза срещу връщане на стария-/само ако е оригинален или сменян в техен сервиз/ струва 230 лв. ,а иначе е около 400 навсякъде.Така,че си струва някои работи да се вземат оттам ,както и някои ремонти,но е добре за всеки конкретен случай да се пита какво излиза,за да няма неприятни изненади накрая .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Тръгваш към комлука и след стадиона на една табела от дясно пише "БАНИЦИ" малко след тях има сервизче "еднин дебел българин"-тва е човека....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои знае ли читав маистор на климатици в Б-с ?

Трябва да си пълня системата с фреон.

Има едно момче, казва се Горан. Всички в Бургас го препоръчват горещо. Бил съм при него, човека е страхотно разбран, млад човек. Работи прецизно, има техника в сервиза и всичко. Не взима скъпо (по моя преценка). Намира се в комлука, като свиеш към Алианц, продължаваш към Металик, подминаваш го и първата пресечка след Металик в дясно. После влизаш в двора и гледаш пак вдясно да влезеш. На същото място има и бояджии, който и да питаш за Горан, ще ти каже. Някъде съм му забутал телефона и немога да го намеря, съжалявам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...