Jump to content

Зареждане на Автоклиматици


Recommended Posts

Пълнене на автоклиматици на добра цена - около 40-50 лева на климатик,в зависимост от грамажа на фреона(за автомобили,които изискват по-голям грамаж фреон от 700-800 гр. се доплаща в зависимост от теглото .За фирми с повече автомобили отстъпки.

Извършват се и посещения на място определено от клиента ,които се доплащат 10 лева за София и 20 лева за София окръг.

Работно време всеки ден от 10 до 20 часа.

Телефон за връзка :0888813124-Веселин Димитров

П.П. Занимавам се и с всичко свързано с домашните климатици(продажба,монтаж,демонтаж,ремонт,профилактика,оглед на помещения за поставяне на климатици и т.н.)Ако някой има въпроси повече информация на телефона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

извършвам и ремонти,но все пак зависи от ремонта...

Сервиза се намира в Захарна фабрика (сервиз Волга ) ,ако знаете къде е .

При сериозно заинтересованите, ще обясня по телефона.

Редактирано от Veselin Dimitrov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
може ,но не е препоръчително и за компресора и за здравето ти ;)

Верно ли тц тц тц не знаех :):hilezh:;)

Здравето го заеби какво ще му стане на компресора ако го карам така че при мене е така да не се преебе нещо ?!?!?!?

ако трябва да дойда да ми го видиш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей така можеш ли да го направиш ? КЛИК

Ако правилно си спомням, моя го докара до +5+6 градуса и настоятелно ми обясни, че така било супер. Защо се хвалиш с -14, всичко над (под) +5 не е ли излишно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи климатика може да се докара до такива минусови температури само ако му се смени фреона с по-нискотемпературен,но за да се направи това трябва да се разглоби и комперора и цялата система ,за да се промие и да се смени маслото,с което е работил предишния фреон.температура под 10 градуса е напълно излишна според мен.Покарай от Пловдив до София без да го спираш с -14 и ще се хвалиш на кой лекар си ходил след това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи климатика може да се докара до такива минусови температури само ако му се смени фреона с по-нискотемпературен,но за да се направи това трябва да се разглоби и комперора и цялата система ,за да се промие и да се смени маслото,с което е работил предишния фреон.температура под 10 градуса е напълно излишна според мен.Покарай от Пловдив до София без да го спираш с -14 и ще се хвалиш на кой лекар си ходил след това.

добре ли го обясни пича?

това ли е наистина реалното обяснение?

Редактирано от Bobu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пууу човек да не попита нещо бре :hilezh:

Ако правилно си спомням, моя го докара до +5+6 градуса и настоятелно ми обясни, че така било супер. Защо се хвалиш с -14, всичко над (под) +5 не е ли излишно?
Да това са му нормалните граници в които работи а за другото съм си го правил за идеята както съм обяснил ТУК
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пууу човек да не попита нещо бре :hilezh: Да това са му нормалните граници в които работи а за другото съм си го правил за идеята както съм обяснил ТУК

така е оти е фукаш

трай си като мене и си карай S8-цата

като мене

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пууу човек да не попита нещо бре :DДа това са му нормалните граници в които работи а за другото съм си го правил за идеята както съм обяснил ТУК

аз сериозно питах, това ли е цялата процедура :)

Райно... искам вкъщи да правя хладилна камера :dance::bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Райно... искам вкъщи да правя хладилна камера :dance::)

Насъбраха ли ти се трупове :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги имам едно питане. Понеже нямям климатик на колата а вече не се издържа има ли някакви безкомпресорни климатици които да са на принципа на хладилните чанти на 12 волта или нещо подобно предполагам няма да охлажда като климатик ако има такова нещо ама не знам какви пари ще ми излезне да си поставя климатик на колата някой ако има идей или ако е запознат какво ми е необходимо ако искам да си слагам климатик втора ръка моля да содели. Направо ми е идвало да изтарбуша една хладилна чанта и да и поставя вентилатор вътре <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... има ли някакви безкомпресорни климатици които да са на принципа на хладилните чанти на 12 волта или нещо подобно...

Няма.

С 50 Вата нищо сериозно не може да се получи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пууу човек да не попита нещо бре :DДа това са му нормалните граници в които работи а за другото съм си го правил за идеята както съм обяснил ТУК

Ясно, мерси :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...