Jump to content

Цвят на Колата?


mirdgo

Recommended Posts

Какъв е цвета на вашето возило?

И какъв цвят предпочитате да бъде вашата кола.

Аз си падам по черното. До сега само черни коли съм карал.

Изключение правят белия ми москвич червената ми вършава и първото ми ауди Б2 ,но то беше тъмно син металик.От тогава

само чисто черни коли съм имал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сив металик

И аз,а относно тва какъв предпочитам :hilezh: Имах б4 черно,не е истина как се нагряваше,абе сивото е добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Синя в момента, есента се надявам на някакъв сив металик или някво маслено зелено (много тичат тия цветове на S2)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Досега съм имал 4 Аудита-3 сиви и 1 синьо, на което след измиване прахта веднага си личи, шкодата също е сива, иначе харисвам сив или черен цвят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-лесно е ще да се добави анкета,така ще може да видим крайните резултати по-лесно.

Иначе мойта е червена, а какъв цвят искам да е.. това зависи от колата. Много ми харесва черен МАТ или пък черна перла металик,ама мат-а е изродски

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Черното за мен е единстбеният цвят :D тва с бялото ще мине бързо :D

Да ама "бял мерцЕдес ме преследва...." си е класика :hilezh: .Аз съм имал две бели коли,и тази която беше по-голяма много и тичаше.Много ми харесват големи бели коли(също като големите бели птици) :hilezh: Сегашната е тъмно сива(безлична)

Редактирано от bubsan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

когато си купувах първата кола...Исках маслено зелена Б4...но попаднах на сива и се влюбих в цвета.Б5-ца исках сива...и такава имам.За хондата исках черна..но ми казаха,че трябва да чакам 1 месец...че черна и ръчна трансмисия били броизведени само 3% :hilezh: За това взех тъмно синя перла.На тъмно,както и рано сътрин и късно вечеризглежа черна...поне това ме отешава :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След тази тема се очакват още от подобен сорт като:

1. В какъв цвят ви се оцветяват гащите, когато си бъркате с пръс в дупето.

2. Когато сте болни сменя ли се цвета на сопола ви.

3. Как гларусите по морето подменят цвета на колата ви и за колко време.

Мисля, че ще се събере безкрайно ценна статистическа информация ...

тутурляви петна

Имаш предвид, че са ти правили тутурутки на капака и са останали мърляви петна. Накратко - тутурляви ...

Нали правилно съм те разбрал? :rolleyes::flipoff:

Редактирано от Inkozi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи си ся.

Не се стеснявай.

Свой хора сме.

Виж какви неща си споделяме.

Ти за едни петна се дърпаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...