Jump to content

ЗУМЕР НА А4


marty-74

Recommended Posts

КОЛЕГИ СПРЯ ДА СВИРИ ЗУМЕРА ЗА ЗАБРАВЕНИ ФАРОВЕ И МИГАЧ. НЯКОИ ЗНАЕ ЛИ КАКВА МОЖЕ ДА Е ПРИЧИНАТА? КОЛАТА Е А4 1.6 96 ГОД.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или е изгорял или има някъде студена спойка в самото табло. Ако е заминал има зумери по 1,30 лв. не са скъпи ама може и да не е изгорял може друго да е от мен тази диагностика да видим и други какво ще кажат...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

понякога се бъзика ес-клемата на ключа.като извадиш ключа гасне ли ти радиото?ако не гасне значи е ес-клемата.поне на моята беше така

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз да задам един въпрос...колата ми е а4 95 година 1.8 Т ...имам ли такова зумерче щото на мен никога не ми е пискала колата за такива неща като забравени фарове или когато ми светне лампата за бензина?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има как да няма. Просто твоето или е изгоряло или някои преди теб го е спрял. Моита пищи като разпрана и по добре. Иначе като карам на гас все забравям да сипвам бензим а така ми напомня... То и тая голяма бензиностанция дето свети на таблото :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а бе и мен ми вади очите като светне....обислям как да я накарам да не свети толкова

а от горе показаната снимка кое е зумерчето?

Редактирано от marto87
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кръглото, по средта в горната част.

Само че това май не е на А4. Там е изместено малко в страни.

А бе глей сега : като разглобиш таблото ще видиш една щуротийка дето прилича на слушалка за телефон (с шайба) . Е те това е.

Разпояваш старото, отиваш до някой магазин за джунджурийки и си купуваш ново за около 50 ст. (за толкова купих моето).

Редактирано от zoro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря колеги...при първа възможост ще го смена ,защото на 2 пъти вече ми пада акумолатора заради забравени фарове :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз да попитам при мен също не свири за забравени фарове и за лампата на бензина ...даже и не светва лампата като се отварят вратите...

светва само като загася колата или като изкарам ключа. това нормално ли е ?? А4 95 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
Mиналата седмица моя изгоря и го замених със говорителче от слушалки абсолиутно същотот е

От какви слушалки?Аз сега го замервах моя че не писукаше и дествително от 1волт постоянно като отвориш врата се сменя на 1в променливо. Въпроса е с какви параметри да е говорителчето да не прецака нещо друго?

И някой дали знае този 1 волт нормалното напрежение ли е или трябва да е повече?

Редактирано от Shubert
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...