Jump to content

Ключодържатели с логото на АКБ


duvi

Recommended Posts

Това е цялостния проблем, липса на активност от страна на потребителите.

Аз за десет броя не мога да събера фенове какво остава за стотици бройки....

Този, който взех от теб е перфектен и се учудвам, защо няма желаещи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 561
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Има трия броя в момента за продажба с благотворителна цел.

Надявам се бързо да се продадат и паричките да отидат за лечението на Биби час по-скоро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има трия броя в момента за продажба с благотворителна цел.

Надявам се бързо да се продадат и паричките да отидат за лечението на Биби час по-скоро.

Имаш ЛС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждали ли сте някъде ключодържател с новия шрифт на Ауди. Всички които намирам са със стария шрифт и не ми харесват. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Бих искал и аз да си взема един ключодържател с логото на Audi Club Bulgaria ,но все още не съм член на клуба. Ако може да си поръчам ,кажете за каква цена става дума и да се разберем за получаването.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз също искам да си поръчам 2-3, но съм в UK. Ще се намери ли начин, или да чакам лятото като си дойда? Ако се намери ще съм доволен като ряпа! :musik:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

По идея на cecko_tdi се свързах с фирамата HORS 91:

E-mail 1

E-mail 2

E-mail 3

E-mail 4

Става въпрос за ключодържателя от подписа ми.

Те ми предложиха следния проект: AUDI_CLUB_PROEKT

Приложих им следния чертеж - ЧЕРТЕЖ 1.

На ограничението им за размера им пратих ЧЕРТЕЖ 2.

И те ми направиха следната оферта (E-mail 4):

500бр. - 3.84лв/бр.

1000бр. - 3.36лв/бр.

2000бр. - 2.64лв/бр.

Това са цени с ДДС.

Като се има предвид мострите от секцията ключодържатели на техния сайт

ихглежда, че ще се справят добре.

Как мислите - ще можем ли да организираме бройките поне от минимума?

Аз ще искам 3 броя.

Редактирано от Lego
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

500 броя са сериозна летва за достигане.

Може би не е лошо да се направи една мостра за оглед и дали ще се хареса на останалите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е абсурдна цена за мостра, вместо да "зарибят" те дават баси цената която евентуално ако има поръчка ще приспадат :rolleyes:

п.с в първия пост на темата ключодържателя ми бе подарен, сам виждаш как се развиха нещата впоследствие и колко се поръчаха.

Много ми се ще да се направи организация, но до момента форума не показва такава активност от към такива джаджи... за съжаление.

Редактирано от SunShine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

100 лв. е съвсем нормална цена за изработка на нещо, което няма съществуващ шаблон. После си плащате само метала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лазера ще го изреже от листов материал, а идеята е да стане със скосени кръгове, както е логото на AUDI.

А това може да се получи, до колкото знам, само със прецизно леене и последваща обрамотка за блясък.

Така, че тия 100 лева май са основателна сума за изработка на шаблона, по който да се направи калъп за леене . . .

а може и да не знам достатъчно . . .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И накрая излиза,че май няма да си имаме ключодържатели с логото.Язък. :hilezh:;) ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веселине на теб съм ти обещал че при първото ми идване в Шумен ще ти го донеса лично.

От стария тип ще има пак, макар и малко бройки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще поръчва ме 500 броя , ме бройте за един , или от другите ( старите ) пак искам един . Като има налични , нека някой пише от къде да си го взема . Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веселине на теб съм ти обещал че при първото ми идване в Шумен ще ти го донеса лично.

От стария тип ще има пак, макар и малко бройки.

е щом е така мини и през Търново и аз да отнеса 2 бр без значение от одела :hilezh: Редактирано от nedko555
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веселине на теб съм ти обещал че при първото ми идване в Шумен ще ти го донеса лично.

От стария тип ще има пак, макар и малко бройки.

Дай боже да се случи.Ще хвърлям боб.

:D;) ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, когато си взех колата ми подариха ключодържател наподобяващ емблемата на Ауди. Искам само да подчетая, че матрицата е изработена собственоръчно и ключодържателят е от чисто сребро (925). Сравнително малък е (5см х 2см), но мисля че може да се направи и в други размери... Този който е на АКБ ми хареса доста и ще попитам дали може да се направи матрица за него и следователно да се прави от сребро! Със сигурност няма да излиза скъпо! Ако има и 1 такъв матрицата ще стане много по-лесно и бързо, което ще бъде добре ...

Ето го моя:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...