Jump to content

Ключодържатели с логото на АКБ


duvi

Recommended Posts

Ето пример за добра организация :blink:

То само това да беше :) Пишман станах, въпреки това се радвам, че сте доволни и харесвате ключодържателите :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 561
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

А какви са минималните бройки, които може да се поръчват щом този, който ги прави може да откаже единични бройки? :hilezh:

Редактирано от cecko_tdi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се здобих с ключодържател, за което благодаря много на KOKO C4.

Кокич имам да те черпя и една бира :):hilezh:

Ключодържателя е мн. готин, по-малък от колкото си го представях но е изработен качествено.

Хайде със здраве

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой е чак толкова на зор-купих 2 бр.,мога да се разделя с единия по номинал.Но ще трябва да има път към мен или човек,който има път.Да не отрупваме темата,който има интерес да пише на лично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой е чак толкова на зор-купих 2 бр.,мога да се разделя с единия по номинал.Но ще трябва да има път към мен или човек,който има път.Да не отрупваме темата,който има интерес да пише на лично.

който има 1 излишен да ми го пусне по куриер лео експрес до поискване Георги радков 0889233443.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

който има 1 излишен да ми го пусне по куриер лео експрес до поискване Георги радков 0889233443.

Обединението прави силата. Нека и двата ключодържателя за Русе да са там.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

който има 1 излишен да ми го пусне по куриер лео експрес до поискване Георги радков 0889233443.

С куриер не става ли прекалено скъпо?!5 лв. ключодържател и 5 лв. за куриер.Затова предложих и продължавам да предлагам само този вариант-ако някой има път към моя град.И да коментираме на лично.

Редактирано от Emillion
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С куриер не става ли прекалено скъпо?!5 лв. ключодържател и 5 лв. за куриер.Затова предложих и продължавам да предлагам само този вариант-ако някой има път към моя град.И да коментираме на лично.

Е въпроса ти е уреден.Утре го купувам-дано го носиш. :blink:

Е може и бартер за такъв ма на емошъните. :(

Редактирано от liubo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 months later...

Не знам къде и за колко ама изглежда убийствен :2gunsfiring_v1: и как бих отнесъл един такъв, с кеф

Редактирано от ole
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора! Чак сега виждам темата :2gunsfiring_v1::bia:

Бих искал и аз 2...

Някаква идея къде може да направи този ключодържател и на каква цена?

Ти ли го направи това на 3D?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти ли го направи това на 3D?

Да - съобразено с новото лого на AUDI

Евала за което! Наистина изглежда много стилно. Няма ли някой вещ в областта да каже как може да се изработи и колко би струвал евентуално? :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Викам да се намери къде може да се направи, да се каже цена за еди си колко бройки и да се пусне нявка сметка на която да се събират пари и няква част да се покрият с пари от сметка, а другите в последствие по срещи и и т.н. да се продават... аз бих отнесъл поне 1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Викам да се намери къде може да се направи, да се каже цена за еди си колко бройки и да се пусне нявка сметка на която да се събират пари и няква част да се покрият с пари от сметка, а другите в последствие по срещи и и т.н. да се продават... аз бих отнесъл поне 1

Аз бих ви ги направил за по 5-6 лева.Колкото и бройки да са от хром-никел (1мм - няма гънене) и ако намеря подходящ лак може да се лакират така че им се придаде заоблен ефект.По мое мнение може да стане много добре.Все пак вие си решавате.

За контакт e-mail: impegra_cnc@abv.bg

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих ви ги направил за по 5-6 лева.Колкото и бройки да са от хром-никел (1мм - няма гънене) и ако намеря подходящ лак може да се лакират така че им се придаде заоблен ефект.По мое мнение може да стане много добре.Все пак вие си решавате.

За контакт e-mail: impegra_cnc@abv.bg

Поздрави.

Не е точно такава идеята! По-скоро трябва да се изработят така както е показано на снимката. По-трудно ще е но ще е много по-ефектно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...