Jump to content

Recommended Posts

80-те са ми голямата страст на Ауди и не мога да се отреча от тях.Карах 2 Б2-ки по 90 коня и съм фен до гроб.В момента карам Б3 пак 90 коня и отново съм доволен до безобразие.На пролет ще взимам кола и дилемата ми е голяма.Читава Б2-ка надминава парите на Б4 от послдените години.Яйцето не става за газ с тоя багажник,но иначе е супер кола.Спрях се на Б4 и най-конкретно тази с АБТ мотора.Имали сме и знам,че е много здрава и надеждна кола.На екстри не държим.Требва да е широка,здрава,да върви нормално,да може да понесе ГАЗ и да не дава много ядове.Според вас удачен ли ми е избора за такава машина и заслужава ли си?Ще си останем ли доволен,както до момента?

От АУДИ никакъв друг модел не ми се кара освен тези и А8,но светинята все още не ми е в категорията.Да вземем да се ориентирам към друга марка B)

Карам предимно градско и 5-6 пъти в годината на дълго

Редактирано от Vorsprung durch technik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NG е твоя мАтор на В4

Само си спомни как ревеше в сервиза на машината докато го форсираха B)

Редактирано от Brum_Brum
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарим много,но 5-ка ако ше е мой ще е в Б2.Требва ми ежедневка не бегачка с цистерна на теглича

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АБК мотор карам,много съм доволен,и от към вървене за свойте 115 коня,и от към разход.Имал съм Б3,бях доволен,но сега съм повече :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ситуация:

Кола пред теб, ляв мигач, по - ниска предавка, педала до полуоската и .............. ооооооооооо чудо, тааа кола що не ще да върви ве мамицата и :hilezh:;)

Моят съвет е, да вземеш на фрийстайлърО изчадието ;)

Редактирано от Караконджул
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За АБК-то ли е коментара с невъзможното изпреварване,интересно не съм имал такива проблеми,е верно не го пъна с коли по 150 коня,ма има една приказка - всяка жаба да си знае гьола.Ама мога да ти споделя за 1 познат с великото през зимата "квадро" 2.0 16V,незнам 135 коня ли е,колко е - дето и с 90 коня мотор го взимат на абордаж,а гори съъвсем мааалко пойче от АБК,за 1.6 мотор на тва тежко купе - не ми говори (още повече като споменаваш невъзможни изпреварвания),имал съм такъв ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, предишното ми мнение беше точно по въпроса на колегата пуснал темата :P

Имам АВК и знам, че върви не само една идея повече от АВТ, а е и с квадро :hilezh:

За NG няма да отварям приказка, понеже на Vorsprung не му е в изискванията :stupid:

Редактирано от Караконджул
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здраве да е :hilezh:

С чаша бира в ръка и с троянска сливова в мисълта... НАЗДРАВЕ :stupid:

Редактирано от Караконджул
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E аз АБТ-то като вървеж го определям,колкото на б3-та ми и ми е достатъчно :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За това си взех АДА 1,6 !!! Защото никой не намесва тоя мотор в спорове!!!Караш градско на 5та с 30км/ч. за 9л. бензин,евтини застраховки и данъци.А извън града пак си е АУДИ...............СЪРЦЕ да имаш да натискаш левия педал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега както казва колегата Красимир няма да сбъркаш... мене лично ми е страст б2, но не съм чувал някои да ми се оплаче от б3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят съвет е, да вземеш на фрийстайлърО изчадието B)

Айде стига глупости, човека не е случаен B) , АДА не си е работа. АБТ минимум. Верно, деветдесет коня, ама въртящ момент колко на АБК.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

карал си мойта кола

знаеш в какво състояние може да бъде 15-годишна кола с малко старание, същото важи и за Б3, а за легендата нема да се обаждам.

Всичко е в зависимост от човека, що се отнася до мен колкото повече - толкова повече..., май не ти се поддържа по-мощен мотор :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не искам сложнотий като дебитомери и т.н.Карбуратор или максимум моноинжекция.Сега б3-то го карам като пенсионер.Само на бензин е и го свалям под 10 разход.Тия дни ще изкопам отнекъде АБТ да покарам.Обаче като знам нащо,че си дърпаше май съм избрал вече следващата кола.Живи здрави на пролет :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе не знам, моята 13 градско на газ ги нема за нищо...

Извън пада под 8

10 л на газ в и 9 ивън града без да броя 1км на бензин докато прехвърли на газ.Повече съм учуден как разхода ми на газ е константа (-І+ 100/200грама) :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска покарах и Ц4-ка и тотално се ошашках :flehan: Накрая ще зеем некой кърпел пак за 800-900 леа и че карам докато стане за НАДИН :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...