Jump to content

Схема на предпазители AUDI A3


ralenekov

Recommended Posts

  • Отговори 66
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

От морги става но зависи колата къде е била карана. Ако е карана в България - зависи кой какви е слагал. Колега пиши от къде си че да може някой твой градски да те насочи към магазин където има читави предпазители. Все пак нищо не ти пречи да отидеш в някоя морга и да си събереш една шепа оригинални предпазители. Не вярвам да струват кой знае колко. Лично аз си купих миналата година от "АУТОПРЕС" autopres.ood@gmail.com доста бройки с най-различен ампераж и до сега проблеми не са ми правили. Даже си играх веднъж да ги тествам няколко на един захранващ блок и се оказа че са добре оразмерени. Прекъсват си стопяемата жичка долу горе когато тока надвиши посочения на тях стойност. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

От морги става но зависи колата къде е била карана. Ако е карана в България - зависи кой какви е слагал. Колега пиши от къде си че да може някой твой градски да те насочи към магазин където има читави предпазители. Все пак нищо не ти пречи да отидеш в някоя морга и да си събереш една шепа оригинални предпазители. Не вярвам да струват кой знае колко. Лично аз си купих миналата година от "АУТОПРЕС" autopres.ood@gmail.com доста бройки с най-различен ампераж и до сега проблеми не са ми правили. Даже си играх веднъж да ги тествам няколко на един захранващ блок и се оказа че са добре оразмерени. Прекъсват си стопяемата жичка долу горе когато тока надвиши посочения на тях стойност. :rolleyes:

От Враца съм и когато ми трябваха не намерих никъде даже и по моргите.

В един магазин имаше най-малко 80А, а в една морга свалихме от една тройка същият бушон-пластина, но моят беше 15А, а този 20А ...???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Аз имам може би малко смешно питане. Часовникът ми не е верен и не мога да го сверя (прецакало се е лостчето за сверяването). Интересува ме дали ако махна бушона, който отговаря за него и го сложа когато часът съвпада с точното време ще стане работата. Та главният ми въпрос е кое бушонче точно отговаря за това. Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
  • 1 year later...

Колеги, кой трябва да е предпазителя на фабричната аларма... вчера просто СПРЯ.. сега заключвам с ключа, централното си работи тип топ, но аварийните въобще не сигнализират за включване на аларма

 

П.с.- Възможно ли е да е защото свалих всички кори за претапициране и копчето за обемните датчици е разкачено? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, 

 

Само бушон № 16 ли е за охладителната система ? По-конкретно ме интересува дали има бушон за самата перка за охлаждане?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Пичове здравейте имам проблем с бушините един приятел му дадох колата той е слагал някакви които са примерно 30А на място за 15А и обратно и е малко объркано всичко в момента. Искам да ги сложа всички на мястото си и с точните ампери но в тази тема нито едно изображение не ми се отваря. Колата е Ауди А3 1998г 1.6 бензин.

БЛагодаря ви предварително за помоща :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото колега случайно няма лепенка на капака. Ако имаше мислиш ли че вместо да си наредя бушоните ще пиша и ще губя времето на хората във форума?

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Здравейте. Изгоря ми бушон на колата и не знам кои е за да го сменя. Сам съм виновен понеже ръчках захранващата евробукса на колата, тъй като плеъра ми не помнеше настроиките. Е сега вече на работи изобщо. Постоянният плюс до радиото си го има, но изгубих този които идва при даване на контакт или включване на фаровете. Подсветката на цялата конзола е някак по слаба и на таблото има надпис FUSE точно над изминатите километри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
  • 1 year later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...