Jump to content

Моля за съвет


Recommended Posts

Здравейте значи имам АУДИ А4 19.ТДИ 110 коня .Значи преди време се возих в един НИСАН патфаиндер и тогава тоз дет го караше се наложи да даде на задна и видях че на дисплеят му веднага се включи няква опция и той даде ок и в този момент на дисплея се появи това което беше зад колата после като слязох видях че има нещо като малка web камерка във задният капак ,та въпросът ми е откъде мога да си намеря такава камерка и такъв дисплей ,за да мога като давам на зад да виждам свободно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един познат продава такива кит-ове ...

Включват навигация, TV, радио, DVD и камера за задно виждане, като цена гонят хилядарката , обаче.

Ако те интересува, мога да погледна модели, точни цени и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един познат продава такива кит-ове ...

Включват навигация, TV, радио, DVD и камера за задно виждане, като цена гонят хилядарката , обаче.

Ако те интересува, мога да погледна модели, точни цени и т.н.

1000 ама всичко ли е в едно и кой ще може да го монтира

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1000 ама всичко ли е в едно и кой ще може да го монтира

Е ако е така цената си е супер направо. То само ДВДто и навигацията са над 1000 лева. За коя марка говорим?

Редактирано от monz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...и в този момент на дисплея се появи това което беше зад колата после като слязох видях че има нещо като малка web камерка във задният капак ...

А на Q7 показва на екранчето и траекторията на паркиране в зависимост от завъртането на волана. Плюс мястото на което ще се озовете при тази траектория. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на Q7 показва на екранчето и траекторията на паркиране в зависимост от завъртането на волана. Плюс мястото на което ще се озовете при тази траектория. :)

А на Lexus LS600h освен траекторията и каде ще се озовеш може само да цъкнеш и да гледаш тя сама ще си паркира :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на Lexus LS600h освен траекторията и каде ще се озовеш може само да цъкнеш и да гледаш тя сама ще си паркира :hilezh:

Еба си. Почна се. Елиминирааааат ни копелетатататататата :hilezh:

Не искам нищо да ми пипа воланаа :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на бмв май има такова автоматично паркиране , колегите дето го гледахме в офиса все още твърдят че е невъзможно и че е нагласено от начало аз се опитвах да им обясня че е реално и че има такава система ама после просто се отказах , даже чак аз взех да се съмнявам..... реално някой виждал ли го е на живо това чудо как действа ? за траекторията да ясно виждал съм го ама за автоматичното паркиране.... ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На ИЛИЯНЦИ една китаика продаваше Парктроници около 100-120 лв made in CHINA но са без дисплей а имат само звукова сигнализация.:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за траекторията да ясно виждал съм го ама за автоматичното паркиране.... ?

в началото на година мисля беше ..един колега беше дошъл на сбирката на НИМ ...и се беше купил VW Tiguan ...и тогава нагледно видях тази екстричка ..доста полезна за шофьори новаци ...а и за все още неориентирани към маневри

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
и на бмв май има такова автоматично паркиране , колегите дето го гледахме в офиса все още твърдят че е невъзможно и че е нагласено от начало аз се опитвах да им обясня че е реално и че има такава система ама после просто се отказах , даже чак аз взех да се съмнявам..... реално някой виждал ли го е на живо това чудо как действа ? за траекторията да ясно виждал съм го ама за автоматичното паркиране.... ?

На новия Субърп.......имам и клипче на тел :rotcol: ...............ма си е дразнещо поне за моя неандреталски мозък .При него действа така караш с 20км като минеш свободно място и си в позиция годна за маневра ти подава звуков сигнал .........спираш .......задна и почваш да си бъркаш в носа :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...