Jump to content

230 км/час с 1.8 АДР


A4Fena

Recommended Posts

не колега класиката е : аз имам 1.9тди и Бургас София с 4 човека и пълен багажник 200-220 е това е класика :hilezh:

Колега не намесвай TDI - то ... 200 по километраж си ги прави и то при 4500 - 4600 оборота :)

Труден ли е демонтажа на водна помпа? От сервиза каза много, ама те искат да вземат много пари. Така, че ще се доверя на Вас?

Трябва да се свали ангренажния ремък :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 112
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Дам аз агренажния разбрах, ама ми казах, че и предницата се разглабя. Какво имат впредвид под предница???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми всичко отпред ...броня, фарове, радиатори...такиви ми ти работи:). Копа се докат се стигне до помпата :hilezh: :hilezh:

Редактирано от Neotrace
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам, не съм питал, колкото толкова, ще пиша по-късно. Оказа се за смяна и една паразитна ролчица на ангренажния ремък, айде още 48 лева:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам, не съм питал, колкото толкова, ще пиша по-късно. Оказа се за смяна и една паразитна ролчица на ангренажния ремък, айде още 48 лева:)

Еми ти като я купи аджаба смени ли и нещо на тая кола или? Пишеш за ролка,помпа то и маслото и ангренажа ако смениш и то направо пълно обслужване :)

Между другото като гледам колегите как те осраха направо ме е срам да кажа аз колко вдигнах с А3-то :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито :) само тия маисторида неса мн. гладни че олеееее незн. мен как ме одраха за смяна бягаи още плача :) аза колегата с дизела опаааааа маи пак се отървате :flop:dorian ти да малчиш че да нетисе преебе и на теб водната помпа :):hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам и ти ги чуваш нещата а ???

или звездите така ти го говорят

Аве не знам аз кво ги чувам, ама тука май всичките дето се оплакват от колите си с чипове са ги правили при тебе...

А кое точно те накара да си мислиш че мн ги чувам е друг въпрос. Изчерпах темата.

Със същата апаратура ли, дет ти измери ускорение 0-100 за 5,8сек, на 1,8Т само със софтуеърен ъпгрейд. :flipoff:

5.8 сек е малко, G-нещото ги измери и не са верни то е ясно, казвам го за не знам кой път, ама ти май имаш общо със жена щото, веднъж като се каже нещо, трябва да се разбере.

А скоростта иначе е мерена с GPS, който вече трява да мери вярно. 230 са около 210 реални, 255 са точно 231 реални. Да слагам ли снимка на GPS-a? Мисля че пазя максималните стойности.

Аре със здраве.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да пробваме ако искаш :ph34r:

ами намери още двама ама да си вземат и багажа ане сам със щайгите :ph34r::flipoff:;)

щото празни сте нмоо бързи ама с 4 човекаи багажа аре молятисе ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ни дроселклапата се опрай, нито се оказа термостата - водна помпа батенца :hilezh:

Timone :blink:

Ако замине водната помпа ше заври за отрицателно време. Нема на место, нема на баир, нема под вода :ph34r:

....

Сменяй, гледай да не се вкараш във някакъв филм с дефектна помпа, да почне да капе утре други ден.

Хай със здраве

и ФОр дЪ рекоРд,,, биад гол с ръце в джобовете = смяна на водна помпа :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Timone :)

Браво Bobu, разкри проблема :bia::)

Даже ме и цитирА - мен, като един виден класик и редовен консултант в техническите подфоруми... :D:bia:

Сяя, аз това което казах си важи с пълна сила. Тресне ли поНпа ела да видим как ша са охлаждаме.

На човека му е заминАла само некоя лопатка и е имал късмет, че не е умрЕла помпата отма ;)

Обикновено такиа мизерии не минават без протичане, но не е споменал човекЪ за такова нещо, затва ми изглеждаше странно.

Как да е, важното е, че е открил проблема. Или просто тва е било първото хрумнало на мОмците в сервиза :D

Аз бих сменил и ремъка, ма тва съм си само аз :bia: Секи да си прай сметката...

Ша сЪ опрай СОВАЛКАТА, да мое си почне сезона както подобава :flehan:

Редактирано от Timon
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано човека е разбрал най-важното... 230 или там 200 ли..или колкото му показва на километража, не са скорости за тези коли

Тимон така си е батко. Бира от мен този път заради казаното горце :bia:

Хайде със здраве на цялата тема :D

Редактирано от Bobu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно на тоя двигател си му е проблем водната помпа, щото и при мен я счупи Юли месец.Иначе аз само веднъж съм вдигал 180км с колата, на газ, но не посмях повече, все пак е бая възрастна......Обикновено карам максимум до 140-150 и то на магистрала, не е проблем да ги поддържа колата, но определено не е неква страшна бегачка. :bia:

Само не рабрах защо точно хора каращи 1.9тъдъи започнаха да се подиграват на колегата и двигателя, като техните "бегачки" са точно толкова "динамични", колкото и ADR-a, ама айде......... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Само не рабрах защо точно хора каращи 1.9тъдъи започнаха да се подиграват на колегата и двигателя, като техните "бегачки" са точно толкова "динамични", колкото и ADR-a, ама айде......... :bia:

Щот е тема за бесен вървеж и пилотски умения затва :bia::D

Плюс тва 1.9 ТъДъИ при 230кмч е на 5-та с 1782 оборота...Къ я мислиш ти таа раЛта, а :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щот е тема за бесен вървеж и пилотски умения затва :bia: :bia:

Плюс тва 1.9 ТъДъИ при 230кмч е на 5-та с 1782 оборота...Къ я мислиш ти таа раЛта, а :bia:

Сега вече ми се поизясниха нещата, ще спя спокойно довечера.... :D:flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лопатката се е отлепила. Утре трябва да я вземам талигата, сменям и ремъка :bia: Ще кача и снимки!

Поуката е, Ауди не струва :) Калибрата и Саксото редовно си ги настъпвах, е то Саксофонеца си беше ВТС, ама както и да е. За аудито ще ида да го лимитират на 150 км/час :bia: Мисля са му достатъчни. Всчко зло за добро. Късмет и дано не ви се случва и на вас.

Аре бегай :)

Ходих да видя колата и да занеса паразита, ами грозна гледка, то цялата предница я нямаше. Сега гълтам успокоителни и треперя да успеят да я зглобят :D

Айде скоро и снимки и дано всяко зло за добро:flehan:

Чакам предположения, колко кинтИИ ше трябва да се оръси батко ВИ? Позналите печелят :bia:

Редактирано от A4Fena
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МИиииииии...под 150 лева нема да е за труда:bia: Инак добре правиш, че сменяш и ангренажа...и тъй тъй са я разкостили...давай наред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За аудито ще ида да го лимитират на 150 км/час :D

Хммм интересно дали и аз да не отида да ми го лимитират

че като се сетя че поне 2-3 пъти седмично го карам над 200 кой знае кво мое да му се счупи :bia:

П.п. Аз залагам на 175 лева

Редактирано от SUMISTA
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С помпа за 75 лева от магазин чието име звучи като публичен дом как мислиш че ще върви аудито ?

С тънката лайсна я е минал и предишния собственик.... А може и да не я е и сменял изобщо помпата и тя да е на 110 години без празниците...

оди ръчкай саксото тогава кво рювеш тука ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това са нашите Ауди-та и те си имат слаби места!

Минах по същия път, като нямаше кой да каже, че като го взема с ремъка и помпата се сменя :eusa_dance:

Това ми е ентото по ред Ауди, но това го няма при предишните модели.

Карам го почти всяка сутрин с 200км/ч. по околовръсното към работота и с новата помпа-вече на 15х. нищо му няма!

На баща ми A4 е с твоя мотор и повече от 210 неще и неще...

Виж моето е АЕВ и филма е съвсем друг :hilezh:

Редактирано от niki_boy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карам го почти всяка сутрин с 200км/ч. по околовръсното към работота и с новата помпа-вече на 15х. нищо му няма!

Дано не се засичаме с теб на околовръстното :eusa_dance::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...