Jump to content

R/C хеликоптери.


Recommended Posts

Охооо! Гризли! Аз отдавна не съм се ровил във форума и с нескрит интерес забелязвам че си се зарибил по моделите... :-) Доколкото си спомням брата на агент смит от форума летеше също... Предложение за бира!? <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 93
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Летя предимно в хола. :D

---------------

БАСИ ИГРАЧКИТЕ имат някои. Едно скъпо хеликоптерче. :bia:

Благодарение на Фори. :bia:

А аз зад блока, че в хола жената ма бие лошо :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мнооого добре, тъкмо имам повод. Чудех се какво да си поръчам за рожденния ден.

Обаче искам до ви питам, някой има представа колко време издържат тези батерии на електрическите коли от средния клас?

Ами около 7-8 минути издържат. Мисля че толкова време беше гонката. Да кажем максимум 10 и все пак зависи с колко голям и мощен двигател е количката.

Относно апаратурите. Както е казал Гризли лентата на 27 MHz е доста пълна и на времето когато се занимавахме активно с RC спорт, повечето от нас искаха да преминават към 35 MHz, тъй като там ставаха по малко смущения, тъй като е по чиста лента. Имаше и такива които си купиха и на 42 MHz и мисля някои си бяха взели от Щатите и на 72 MHz.

Но както казах мина доста време от както се занимавах с този спорт

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И вече дойде модата на 2.4GHz апаратурата. Голям кеф - приемната антена е 32 мм и не виси като черво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми даде линк да разгледам за апаратури в такъв случай, че крастата си е краста. Като нищо може пак да почнем с баща ми да се занимаваме

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никакви модели не могат да се сравнят с хеликоптерите по сложност на конструкцията и управление

популярно

http://www.popmech.ru/article/2255-zavisaem-33/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Здравейте.Значи имам Alloy shar S006 когато дам скорла за мощноста на мах хелицоптера ми започва да се върти в кръг без да излиза обратно на чесовниковата стрелка ако някой знае как се оправя моля да помогне :steinigung: Благодаря предварително :П

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аа каква е разликата между 3.5 канален и 4 канален хели.

и какво ви е мнението за това ?

http://www.dealextreme.com/p/rechargeable-wireless-4-ch-control-r-c-radio-control-helicopter-with-gyroscope-47544

Защото примерно за тея пари ще си взема 2 такива (почти)

http://www.dealextreme.com/p/metal-frame-rechargeable-3-5-ch-r-c-indoor-helicopter-42116

:steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Тоя с 3те канала е малко фалшив. Може да се издига, да се върти около оста си и да се накланя напред/назад. Т.е. не може да се накланя в страни. Няма автомат наклонител.

4 каналния има.

Имай предвид че тия ИГРАЧКИ имат живот около 15 минути. След което почва голямото поправяне. Или ги хвърляш. Скъпичко хоби са хелитата и искат много внимание. СЪщо и пароци. АКо се захванеш си приготви като минимум едни 400-500лв. Ще искаш поне 5 батерии, ъпгрейд китове...

По-истинските хелита почват от 150-200$ (малките) и изискват инструменти + умения. Т.е. време. Моя го зарязах по тая причина.

Здравейте.Значи имам Alloy shar S006 когато дам скорла за мощноста на мах хелицоптера ми започва да се върти в кръг без да излиза обратно на чесовниковата стрелка ако някой знае как се оправя моля да помогне :steinigung: Благодаря предварително :П

Имаш проблеми с единия двигател. Косъм на остта, четки или кой знае какво.

Редактирано от grizzly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

15 минути живот ?

Тоест три зареждания и после ше трябва да го ремонтирам нещо ли?

Иначе тея професионалните ясно. Ама не ми се дават толкова пари за нещо дето незнам колко време ще ме държи ;)

Имам приятел голям фен им е налива по хиляди. Без да преувеличавам. Но от двигатели с вътрешно горене мина на такива с батерии били по добри ... незнам защо.

Та идеята е дали си заслужава да си начешам крастата с едно такова :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да си начешеш крастата. Те не могат да летят още от кутията. Неуправляеми са. Докато се научиш и ще го счупиш. Чупенето става бързо. Почти веднага. Някъде след 30сек полет. И веднага за части. :steinigung:

Въобще 300 кинта за начало са задължителни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За staniolaелита от

Мога да ти кажа само едно занимавам се с х 2 год и половина.

Мога да те посъветвам само едно неси земаи такива боклуци ако питаш мен вземи си http://rchobby.bg/product_info.php?products_id=4277

С този започнах да се уча не е лесен за управление но с времето се свиква не е мн ефтин но си заслужава парите>>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Мислех си, че само аз се дветенявам и се оправдавах покрай синовете да купя (уж за тях) някоя нова играчка.

Доволен съм, че я има тази тема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...