Jump to content

Съвети за А4 96г 1.9тди


m0bik0m

Recommended Posts

Здравейте. Въпроса ми е дали си струва тази машинка и какви са най честите срещани проблеми при нея ? Ще съм доволен на всякакви отзиви и коментари по този модел и разбирасе очаквам препоръки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Въпроса ми е дали си струва тази машинка и какви са най честите срещани проблеми при нея ? Ще съм доволен на всякакви отзиви и коментари по този модел и разбирасе очаквам препоръки.

Да колега, струва си...

Патят с алуминиевите носачи на предницата, зацапване на променливата геометрия на турбото, но инак като цяло са много здрави...

Весели празници

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз карам същата машинка само дето мойта е автоматик и не е комби. Много здрава машина за 1 год. и направих около 60 хил. километра в БГ и само масла и филтри сменям. Много здраво куче е, а и профилактиката на двигателя е ефтина. Не се чуди много бега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много. Просто на този етап това мога да си позволя , а винаги си слагам едно на ум като я взема , дали трябва да я мисля какво да й се прави преди да я карам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен цената ми се струва малко ниска.Закарай я на сервиз да погледнат ходовата част,някой с Ваг ком да я прослуша и ако няма големи забележки я отнасяй.Имам същата дава нисък разход на горене в комбинация с прилично вървене.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е ОК колата и най - вече окачването и мотора взимай я. Тези двигатели са добри за разлика от 2,5 тди където доста пари за първоначална поддръжка, повече гори но и повече върви. Дето е ниска цената къв е проблема. Ако искаш да е по скъпа дай на продавача още 1000 лв да се почерпи :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карам същото, само дето не е комби, докарах си го от германия и за 3 години каране в бг съм сменил само 2 големи и 1 малък носач по предницата, т.е. не е чак толкова чуплива :wall: само трябва малко пазене и готово. Сега има и още един момент - италянка много трудно ще намериш толкова пазена и поддържана както от германия, но това си е въпрос на късмет. Като цяло съм много доволен от колата - много лесно се кара, стабилна на пътя, много добре спира, добре катери :hilezh:

Успех с покупката!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо мислиш така ? Мисля след празниците да мина да я видя и ще споделя мнение , въпреки че имам нещо наум за тази далаверска цена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, колата изглежда много добре.

Само малко цената ме смущава, защото подобни коли вървят от 8000 нагоре.

Най-добре ходи я виж наживо, направи едно кръгче, ако ти допадне от първия поглед и първото каране е твоя.

Успех :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно е взета ударена и тук в България са я направили. Обиграно око на автобояджия може веднага да разпознае пребоядисваните елементи. В това няма нищо лошо, но само ако не е имала челен удар и е променена геометрията на предницата. Иначе на снимките има фаца. А може и да не е точно този автомобила, който се продава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, прилично изглежда колата, а и цената е такава, че каквото и да излезне в последствие по колата, ще ти стъпи просто до нормалните цени, така че ходи да я прегледаш! Не знам само дали е нужно да ти казвам, че дизелово комби от Италия на 12 г. не е на тези смешни 165000, а минимум на 365000 км. Там карат такива коли от 30000 до 50000 км на година, та сам си направи сметката на колко би могла да бъде колицата! Не че това трябва да те откаже, но просто го имай на ум! Тези мотори карат по половин милион без никакви грижи, така че просто и направи един обстоен преглед и готово. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...