Jump to content

И напук на кризата - да ми е честито!


oleg.sotirov

Recommended Posts

Аз много добре знам колко гори това и как върви и затова попитах дали е нова :hilezh: Щото на старо се намират и за под 100К с акциз и ДДС. Спокойно една А4-ка или 3-ка на BMW може да ти излезе по-скъпа като чисто нова, без изхвърляния. Така че разходът matters.

По 60-70 вървят....Разхода doesn't matters,защото в сравнение с поддръжката е пълен ташак.Само като и смениш маслото филтрите,дискове + накладки и купиш едни зимни гуми и вече си едни 8 000лв. назад.Най дребното нещо което даде фира започва от 1000лв нагоре,като в повечето случаи са 2000лв.Така че дали ще гори 15 или 20,тези 10лв. разлика на 100км. ще са ти през онази работа.Ако ти се кара нещо подобно - преди няколко дена ми предложиха една 4.2 за 45К.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По 60-70 вървят....Разхода doesn't matters,защото в сравнение с поддръжката е пълен ташак.Само като и смениш маслото филтрите,дискове + накладки и купиш едни зимни гуми и вече си едни 8 000лв. назад.Най дребното нещо което даде фира започва от 1000лв нагоре,като в повечето случаи са 2000лв.Така че дали ще гори 15 или 20,тези 10лв. разлика на 100км. ще са ти през онази работа.Ако ти се кара нещо подобно - преди няколко дена ми предложиха една 4.2 за 45К.

аз си спомням на вуйчо ми А8-цата по едно време нещо и се беше развалило, до колкото си спомням нещо по турбината( 2.5 TDI) и искаха 5к за да я оправят :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кризата определено не е за всеки.

.... само ми е чуден този български манталитет и виждане собствениците на подобни автомобили да ги карат, вместо да се возат. Но разни хора, разни интереси... нали така? :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кризата определено не е за всеки.

.... само ми е чуден този български манталитет и виждане собствениците на подобни автомобили да ги карат, вместо да се возат. Но разни хора, разни интереси... нали така? :angry:

защо да не си я кара сам!това, че иска голяма кола и сам да си я кара да не би да е несъвместимо!в САЩ видях мерц с600 амг с релси за ски и колело на тавана!човека си я караше и си возеше ските горе!аз бих си я карал с удоволствие!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на колегата! Да се слушат и разбират с красивия кораб! Сблъсъци да не преживяват, дефектите да ги подминават и БМВ-та да унижават! :hilezh:

Безгрижно ползване колега!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защо да не си я кара сам!това, че иска голяма кола и сам да си я кара да не би да е несъвместимо!в САЩ видях мерц с600 амг с релси за ски и колело на тавана!човека си я караше и си возеше ските горе!аз бих си я карал с удоволствие!

Не бе, колега. Край си я както на теб ти е удобно. Ти си видял една S-класа да я кара собственика й, а аз за 5 години в Германия не видях повече от 3ма да извършват същата процедура. Всички бяха привидно на 50+ години и се возеха отзад. Просто явно различна гледна точка. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

доста народ си кара S-класите и т.н., в което няма нищо лошо, но ако някой купи дълга база, то е за да се вози в нея...

А за придобивката на колегата - честито!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито , със здраве и напук на душманите... дай подробности и снимки

е спънки най- накрая излезе от анонимност :bia:

Редактирано от sveto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...