Jump to content

Кодове за климатроник на Ауди


d`a`n`n`y

Recommended Posts

Нов съм във форума, отскоро и аз карам Ауди. Търсих във форума кодове за климатроника и как да се влезе в менюто. Повечето бяха на руски имаше и на английски. Вчера открих инструкциите преведени на български. Ако ви интересува може да ги видите тук: http://service-bg.com/AUDI/Articles/userma...klimatronik.doc

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво си се поровил , но мислиш ли, че няма подобни теми? - пробва ли да напишеш в търсачката "кодове на климатроник" ???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кодовете ги има, но както съм писал са на руски и английски. Някой от вас се оплакваха че не знаят чужди езици... Може би наистина нямаше нужда от нова тема. Както и да е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би наистина нямаше нужда от нова тема. Както и да е.

Новата тема - добре, но защо в Главен форум? :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на колегата за ентусиазма :)

Така и така тръгна лафа... Някой може ли да ми каже защо при мен не съответстват някои от кодовете? Например 51 канал си е ОК, а проверката за символите на дисплея е на 25 канал вместо на 31 :unsure: Не знам кое е коректно и кое не. И аз имам само това описание на кодовете :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да ти кажа честно при мен са 74 канала, а тук са 66... Незнам къде е грешката. Ако прочетеш внимателно ще видиш че някои са повтарят. Аз имам друг проблем обаче 11.7, блокирала ми е централната клапа. Като натисна бутона да ми отвори средната клапа и показва грешка 11.5. Някой занимавал ли се е с това? Трябва ли да се сваля цялото табло или може да се дотигне само от средния панел :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кодовете ги има, но както съм писал са на руски и английски. Някой от вас се оплакваха че не знаят чужди езици... Може би наистина нямаше нужда от нова тема. Както и да е.

Тоя превод "случайно" преди доста време съм го правил аз!!! Не твърдя, че е безупречен, но поне съм се постарал и на доста хора им върши работа и сега. Наистина колегата ако е ползвал търсачката щеше да го намери първо тук. Ако някой намери инфо и за кодове до 74, които ги има на А4 и ги преведе още по-добре. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...