Jump to content

:: Ти гласува ли вече за АУДИ? ::


petroff

Recommended Posts

Нещо тая анкета е с много слаба посещаемост до тук едва 1000 човека са гласували.

Ами само от 1 банер в Yvox.net няма как да стане повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още трийсетина гласа и ще задминем BMW!

Абе вия знаете ли ще тва женами го пише :flipoff: Сега ще и звъна да видим какво може да се напраи по въпроса с тия бмв-та. Проблема е че на една нейна колежка мъжът и е в бмв форума такаче ще трябва да сме по-активни!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Quote]:Ти гласува ли вече за Ауди?

Re:Разбира се....че не!!Още не съм се намразил! :hilezh::hilezh::hilezh:

Кой лаик ви изписва в едно изречение с БМВ и Мерц?Това само по себе си е доста голяма награда за Алди!

http://en.wikipedia.org/wiki/Volkswagen_Group_China Аз се чудех,защо аджеба нови коли на по 50-60к

се трошат за световно,то какво било!Голяма част била произвеждана в заводите в Китай!!Е не бих си купил кола сглобена в Китай,камо ли за 100к!

Редактирано от diesel_shades
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе пичове (diesel_shades и troyaneca),

чудя се поради каква причина любител на БМВ или Мерц ще се регистрира във форум на ауди, не само, ами и ще коментира и следи темите?

Не ми е много ясно. А иначе сте добре дошли ама няма смисъл от заяждане и злобеене. Всеки има право да си харесва нещо, пък където и да е произведено то.. :hilezh:

Не е нужно да ми отговаряте в стил, който е твърде очакван от вас, а по скоро това е въпрос, на който би било хубаво да си отговорите всеки за себе си..

:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...