Jump to content

Supercharger или нещо подобно от ebay?


Recommended Posts

Някой пробвал ли е ТАЗИ джаджа и дали би вършила някаква работа при дизел? Казват, че било вдигало някой друг кон и било намалявало разхода. Струва $43.

s2aa.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....само това ,че "алуминиевия пропелер е монтиран върху лагери с ПОЧТИ НУЛЕВ КОЕФИЦЕНТ НА ТРИЕНЕ!!!!!!!!!! :lol: и разчетени за ДО 65 000(шестдесет и пет хиляди!!! :lol: ) оборота е достатъчно да те откаже от покупката колега :lol: ,ама все пак ти се жертвай за идеята,купи,сложи и после сподели как е.

шегувам се,остави тия глупости,същото е като онези пауър боксове с кухата кутийка и съпротивлението за 5 стотинки вътре,чиста зарибявка за балъци. :hilezh:

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз така си помислих, че ще е някоя глупост, но реших да проверя коментарите отдолу и почти всички бяха положителни и затова реших да попитам все пак :hilezh:

Редактирано от djsmash
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ефект ще има ли ако сложа една 80мм перка от комп на 12В при 5к рпм :)

и после как ше та изстържем от седалката ве......,направо от зверското ускорение си импрегниран вътре :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен това служи да свири като турбо и за нищо друго. Аз не разбрах това освен от въздушната струя, задвижва ли се от нещо друго. Ако не е то ще свали мощността.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...