Jump to content

Нов член


kamata

Recommended Posts

Здравейте маниаци на четирите кръга :flehan: . Станах горд собственик на Ауди А4 авант 97г. 1.9 Tdi quattro (тъмно син),съответно съм нов във форума,а и за жалост си нямам много на идея от автомобила като цяло.Иначе уникални първоначални впечетления,въпреки,че още свиквам :):) . Оборудване и такива неща не мога да споделя какво е,понеже и аз не знам :flehan::).Има основните екстри климатроник,ел. пакет и т.н. Чудя се дали има автопилот и ако е възможно да постнете една снимка с лостчето му за да разбера дали имам всъщност...

Въпреки скиптичните мнения за колите внесени от Италия,уцелих на доста запазен екземпляр според мен,но времето ще покаже :) :) .

Нямам си много на идея от марката и модела и се извинявам относно некопентноста ми,но всеки се учи и свиква :) .

Снимки ще постна в скоро време сигурно на красавицата :hilezh::hilezh:

Хайде със здраве и лека вечер на всички колеги...

Редактирано от kamata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! :hilezh:

Темпомат, сиреч авто пилот, се активира от лостчето за мигачите. Ако имаш там разни бутончета значи си в играта :) А ако нямаш може и да си добавиш в последствие за не толкова висока сума. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! :flehan:

Темпомат, сиреч авто пилот, се активира от лостчето за мигачите. Ако имаш там разни бутончета значи си в играта :) А ако нямаш може и да си добавиш в последствие за не толкова висока сума. :hilezh:

Относно темпомата просто ми е интересно дали има,не друго :) .Благодаря колеги :hilezh:

Иначе в сравнение с другите А4-ки ми прави впечетление,че в моята има бутон за заключване на вратите,който се намира над конзолата на ел.приборите... А до сега не съм го виждал в други а4-ки,незнам какво значи това... :flehan:

Със здраве,а снимките утре или в Неделя

Редактирано от kamata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой мотор е ?

AFN мисля,че се води 1.9 Tdi 110 коня+ quattro ...

Иначе моторя ми допадна като динамика и звук... на тест драйва преди покупката реших да го пробвам,но след 180км/час ме достраша,понеже не беше обслужвана а и я карах за 1-ви път :) .

Искам само да спомена,че не съм поредния "безсмъртен рейсър" :flehan: Просто реших да го пробвам :hilezh::hilezh:

Редактирано от kamata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега и много безаварийни, щеше да ми е интересно да кажеш малко повече подробности за обурудване и т.н. и на каква цена е стъпила(ако не искаш в темата, на ЛС) защото ми е интересно, понеже и аз в близките месеци ще взимам Б5-ца

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честио и от мен колега.Аз преди седмица купих Ауди,само че е купе.И моето е домъкнато от Италия,но няма проблеми.Като се погрижиш за колата,тя ще ти се отблагодари.И на мен ми предстои смяна на масла,филтри,ремъци,свещи.Моето купе е бензин 2.0 16v.Успех ти желая и следващото ти Ауди да е от магазина. :flipoff::hilezh: :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го и дзвера,съжелявам но нямах време и снимката е само 1 и от телефона... По на татак още:

dsc01792a.th.jpg

Редактирано от kamata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А колеги извинявам се за повторния пост но искам да попитам: Значи имам аларма с централно (не са заводски мисля) Но обаче нещо не работят мисля,че трябва да се активират/задействат от някъде(къде?) или какво точно трябва да направя за да работят (по принцип се водят,че работят)... Има си изкарана лампичка на централната конзола всичко (но не свети... :) )

Благодаря предварително... ;)

Редактирано от kamata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...