Jump to content

Сгъваем ключ за Ауди


AMG_Hooligans

Recommended Posts

Здравейте имам Ауди А3 1999г. и е с обикновен ключ.ИСкам да попитам някой знае ли къде могат да ми го направят сгъваем,да го направят да си бачка централното абе като на малко по-новите ключа и примерно някаква ориентировачна цена.Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте имам Ауди А3 1999г. и е с обикновен ключ.ИСкам да попитам някой знае ли къде могат да ми го направят сгъваем,да го направят да си бачка централното абе като на малко по-новите ключа и примерно някаква ориентировачна цена.Благодаря предварително.

Търсачката и си готов.Продават се!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=25476

Преди 2 години си купих такъв,мисля че цената беше 120лв.Колегата който ги продава се казва Жоро и е от Пловдив,вграждат платката от твоето дистанционно във ключа и всичко принципно си работи както преди.Моя до преди няколко месеца си беше наред,но някъква жичка сега е прекъсната и се опитах няколко пъти да го оправя ама не успях,но ако си по внимателен не би трябвало да имаш проблеми.Едно мога да ти гарантирам ако си вземеш такъв ключ голямо щракане пада,като седанякъде и всички приятели се изреждат да си поиграят с него.Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте имам Ауди А3 1999г. и е с обикновен ключ.ИСкам да попитам някой знае ли къде могат да ми го направят сгъваем,да го направят да си бачка централното абе като на малко по-новите ключа и примерно някаква ориентировачна цена.Благодаря предварително.

виж колегата juliani.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

страхотна тема за главен форум

купи си мерцедес те са заводски с згаваем :bia:<_<:)

Те и новите аудита са с такива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като начало няма да е лошо да напишеш от къде си :) Ако си от София/близо около нея,единия вариянт ти е в перник имаше едно момче.Прати ЛС на Bobu да ти прати координатите му.40 лв струА целата процедура :rotcol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на моята Б3-ка си направих сгаваем ключ и вградена аларма за 30лв. :rolleyes:

Колега, дай някакви координати къде си го направил

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

страхотна тема за главен форум

купи си мерцедес те са заводски с згаваем :hilezh::lol::D

Те и аудитата са със заводски СГЪВАЕМ ,поне моето си е така,но явно е като екстра и ще го има,ако първия собственик си го е поръчал така,а С/ъс/ ЗгАваем са само мерцедесите в циганската махала :flipoff: ,останалите мерцедеси са keyless go,дето не е баш ключ :flipoff:

П.С.Страхотен правопис за главен форум.

Редактирано от 4ring avus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

az iam klu4 ot merjak ot 2 4asti i idialno stava za navsiakade po audita golfofe merjaci i si4ko nemsko bez ford

Аз па имам ключ от трактор...номер 42 става за абсолУтно Сички коли...даже и за москвич и ЗАЗ :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

az iam klu4 ot merjak ot 2 4asti i idialno stava za navsiakade po audita golfofe merjaci i si4ko nemsko bez ford

Много внимателно ме чуй сега,колко поста и теми трябва да ти се затрият,та да се сетиш ,че има нещо нередно?Прочети правилата на форума,ако искаш да си добре дошъл тук и ПИШИ НА КИРИЛИЦА!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

QUOTE (sparco @ Oct 15 2009, 22:12) *

Аз на моята Б3-ка си направих сгаваем ключ и вградена аларма за 30лв. smile.gif

И така колега сподели къде в Софиа ти го направиха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги кажете ако знаете къде в софиа има и за колко пари??

В Unitrade-x на Горнобански път ми казаха следното:

1. Поръчка и доставка на ключ по информация от големия талон на колата - 155 лв;

2. Дистанционнто (задната част на ключа с чипа) - 152 лв;

3. Обучение на ключа - 66 лв.

Доставката е със срок до 10 дена, а обучението на ключа за 10 мин.

Подобна е информацията и от Porshe запад (към Божурище).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сано едно уточнение, че колегата Lego е дал цени за първия дву- и три-бутонен сгъваем ключ :2gunsfiring_v1:

Редактирано от ggatwo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Unitrade-x на Горнобански път ми казаха следното:

1. Поръчка и доставка на ключ по информация от големия талон на колата - 155 лв;

2. Дистанционнто (задната част на ключа с чипа) - 152 лв;

3. Обучение на ключа - 66 лв.

Доставката е със срок до 10 дена, а обучението на ключа за 10 мин.

Демек общо 373лв???.Доста парички за тази екстра

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Демек за моя сгъваем ключ ... за А4 Б5 модела ... ми струва 400 лева оригинален 1:1 с този който имам сега така ли??? :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лоша работа значи ...

Да чукна на дърво че имам само 1 ... и не е изпускан много само 99.999.999 пъти най-малко ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лоша работа значи ...

Да чукна на дърво че имам само 1 ... и не е изпускан много само 99.999.999 пъти най-малко ...

Ако те притеснява визията на ключа, то колегата qqatwo ще ти реши проблема по идеалния начин!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...