Jump to content

Новата А8 2010


chaos

Recommended Posts

Чакането вече има край - новия флагман ще бъде представен на 30.11.2009 в Маями.

Източник

Умишлено не слагам снимки, защото трудно може да се различи сеното от плявата на Ауто Билд.

Говори се, че ще бъде революция по отношение на комфорта и вътрешното оборудване.

Базовата моторизация в момента ще е обновения 3.0TDI, а W12FSI с увеличен обем 6,3 литра и 525 коня се чака след година.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 425
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Дам 23 и 30-ти!

Само да не останеме разочаровани от интериора на А8, защото се говори, че няма да има почти никакви бутони, а два големи дисплея...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че ще е изпълнен с иновации е ясно, но че ще е готин не е ясно още.

На мен интериорите на ауди след 2003 г. не ми допадат.

Нещо подобно ще е, ако се абстархираме от цветовете.

7.jpg

Редактирано от Gecata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идва и дългоочаквания момент...

Интериора на А8 ми допада много, говоря за този който е в момента. Много обичам средната ми "конзола" да е с много копчета и да е висока... Love A8!

Да очакваме Transporter 4 с новата осмица... :hilezh:

Редактирано от Калоян Кирилов
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е с много копчета въобще не е готино... кат погледна некоя конзола окичена с 10000000 копчета и лошо ми става :flehan: Ще видим след 10-тина дни как ще изглежда отвънка и отвътре новата А8-ца

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, таблото ще е като в А4/B8 и в А6, т.е. няма да е като в предишната версия на А8 - на снимката горе. Дисплят вдясно не вярвам да е пак "повдигащ се". :bia:

А за много копчета погледнете само моделите на LEXUS, особено най-луксозния LS - може да ви стане лошо от десетките копчета разположени навсякъде. В това отношение S-клас на Мерцедес е къде по-стилен. Друг е въпросът за удобството при ползване на система от централен джойстик и няколко бутона, всеки си има свое виждане по въпроса.

Редактирано от wawa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да предположим, че това са челните диодни светлини.....

2011-Audi-A8-5.jpg

... а това част от дупето му

2011-Audi-A8-2.jpg

ала-бала

2011-Audi-A8-4.jpg

И емблематичната радиаторна решетка :lol:

2011-Audi-A8-6.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как е възможно на голяма кола да сложат такива малки стопове? Това е направо смешно. Предполагам ще е още по-грозна и от последния лифт на 6-цата, която е дори противна с тия задни светлини.

Редактирано от spoof
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще е абсолютен звяр новата 8ца, само се моля наистина интериора да не е много опростен откъм бутони и контроли, защото е адски противно да има само 1 волан и 1 екран в купето. Ако е нещо наподобяващо интериора на предпоследната А6 ще е перфектно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това което със сигурност се знае, е че ще има 2 големи дисплея.

Единя м/у циферблатите на скоростомера и оборотомера (които ще са с вертикални стрелки като при А4), а също и скриващ се на таблото по-средата.

След 7 дни ще видите, че е така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама как се чака 7 дни. Меракът си е мерак... На мен нещо не ми допадат тези предни led светлини... с тея извивки... Стоповете на новото А6 също не ходят на колата. Както каза колегата голяма кола с малки стопчета...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бай Ганьо е уникално явление... Още не е видял за какво иде реч и вече дава "компетентно" мнение: " Това е тъпо измислено... Фаровете не са подходящи... Стоповете са криви..." и т.н. и т.н. А дори и да е вече факт новия модел, редно е да се замислим, че в Инголщад са привлечени на работа ако не най-великите то едни от най-добрите дизайнери и инжинери в бранша. Че същите тези специалисти а на ганьовци са работили години и са похарчили милиони евро в експерименти и разработки на същите тези детайли, за които на Ганьо са му нужни 2 мин. за да отсече: "Тц. Трябваше да е по-унака..." Не съм адвокат на фирмата но ми се струва, че ако сме по-умерени в търсенето на кусури на водещите марки и специалисти ще бъдем по-малко смешни...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бай Ганьо е уникално явление...

Тоест, така наричате всички, които изказват отрицателно мнение в темата? Това форум ли беше или съм се объркал?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като я видим след 5-6 дена и научим всички официални характеристики/данни ще дискутираме новата А8-ца :) Според мен, тя ще се окаже по-добра от 7-а Серия на BMW и еС-клас на Mercedes-Benz.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

изказа се като ултрас :hilezh:

Ще предават ли някъде наживо представянето на новата осмица, Audi TV примерно?

В един от клиповете пише: " live on audi tv. approx 11:35 p.m. GMT. 30.11.09. "

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...