Jump to content

Recommended Posts

Поздравления и от мен :hilezh: да разбирам ли че сте постигнали 1кг/1к.с. при колата или трябва още да се работи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 112
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Евала за постигнатото.

Колата я видях на живо в Сливен, преди 2 месеца на бензиностанция ЕКО - от далече си личеше,че това не е просто едно Ауди купе :D

Браво - страхотна машина и успех в следващите дино битки :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала за постигнатото.

Колата я видях на живо в Сливен, преди 2 месеца на бензиностанция ЕКО - от далече си личеше,че това не е просто едно Ауди купе :D

Браво - страхотна машина и успех в следващите дино битки :)

Много си прав, вътре са имлантирани поне няколко :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво...Браво...С това желязо трябва да се заяждаш на S-класите в най-лявата лента.И да не ти мигат те в огледалото за задно виждане, ами ти на тях да им мигаш! ОГРОМНИ ПОЗДРАВЛЕНИЯ!!!

Редактирано от c.g.l
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо е хубаво колата да запише време на 400м.При такива к.с се очаква да е сериозен претендент за много добри времена-ако конете са реални то би трябвало да се вадят времена като на една друга тежка кола 850+ коня,ако не и по добри

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо е хубаво колата да запише време на 400м.При такива к.с се очаква да е сериозен претендент за много добри времена-ако конете са реални то би трябвало да се вадят времена като на една друга тежка кола 850+ коня,ако не и по добри

Остава само и да кажеш коя е тая тежка 850+коня кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Остава само и да кажеш коя е тая тежка 850+коня кола.

Много е гадно да се возиш на 900 коня със всички екстри на колата :steinigung: Чудим се ако я разоборудваш малко дали ше дърпа повече,щото гледам при Голфовете има ефект

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е гадно да се возиш на 900 коня със всички екстри на колата :hilezh: Чудим се ако я разоборудваш малко дали ше дърпа повече,щото гледам при Голфовете има ефект

Мани другото ,ама ако му дадеш и от твойте Апчета за обезводняване и изпика 1кило,съчетано с махането на полвин салон,тва си е цела секунда ве брато :hilezh:

п.п. Мандаринчооо,зимай гъбата че рано са ме фанали бесните :hilezh:

Редактирано от Yavor20V
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любопитно ми е тази кола дали ще издържи и 5000 км ? Или става само за драг ?

Редактирано от fizo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любопитно ми е тази кола дали ще издържи и 5000 км ? Или става само за драг ?

ми колите по 1000 коня струват над 500 000 евра

и те трудно издържат тия километри без да се уакат

а на явор колата е на пистата и на пътя от доста години

и продължава да чупи рекорди

п.п. Мандаринчооо,зимай гъбата че рано са ме фанали бесните :)

зъб наснимай колата и прати снимките на мейл

аз ше оформа тема и ше я пусна

да ти се падне пулпит дано :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любопитно ми е тази кола дали ще издържи и 5000 км ? Или става само за драг ?

Тя само на диното има долу-горе толкова :bia: е,по мааалко са но..

Редактирано от VIRUSS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми колите по 1000 коня струват над 500 000 евра

и те трудно издържат тия километри без да се уакат

а на явор колата е на пистата и на пътя от доста години

и продължава да чупи рекорди

зъб наснимай колата и прати снимките на мейл

аз ше оформа тема и ше я пусна

да ти се падне пулпит дано :hilezh:

:hilezh::taunt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно питане на тоя торк нови гуми колко изкарват като време и километри?

Дали е 100 или 1000 коня,една кола върви толкова колкото газ и даваш,така че нови гуми могат да изкарат и много.Но решиш ли да си душманин,няколко часа стигат за да изхвърлиш един комплект гуми :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Примерно: на вейрона гумите с които излиза от завода са Пирели и са по поръчна на VW. и както излезеш от завода отиваш на една кръгла писта в Италия (примерно) не и помня името... качваш се и караш с 400км/ч и след 15 мин от гумите нищо не става... обаче спокойно,,, немА сА отепаш... резервоара от 100 литра свършва 5-6 минути преди това

Редактирано от oldtimer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Примерно: на вейрона гумите с които излиза от завода са Пирели и са по поръчна на VW. и както излезеш от завода отиваш на една кръгла писта в Италия (примерно) не и помня името... качваш се и караш с 400км/ч и след 15 мин от гумите нищо не става... обаче спокойно,,, немА сА отепаш... резервоара от 100 литра свършва 5-6 минути преди това

Значи Вейрона харчи повече от мойта :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи Вейрона харчи повече от мойта :hilezh:

Е.... ти ще кажеш не знам за това... Вейрона е титаническа кола там снубарщината преобладава... ние тука сме маняци :bia: :bia: :hilezh: и все пак "1:0 в теста за разход и рентабилност за Audi S2 UNIFLEXMOTORSPORT пред Bugatti Veyron"

Редактирано от oldtimer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е.... ти ще кажеш не знам за това... Вейрона е титаническа кола там снубарщината преобладава... ние тука сме маняци :hilezh: :hilezh: :hilezh: и все пак "1:0 в теста за разход и рентабилност за Audi S2 UNIFLEXMOTORSPORT пред Bugatti Veyron"

Май ще го бия и в озвучаването,което ме наведе на мисълта че от толкова много коне забравихме да обърнем внимание и на музиката в колата-уникална е,утре ще пусна снимки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яворе една питанка имам. Видях в другия форум, че турбината се продава. Това предполагам значи, че 1к коня вече не стигат и продължавате нагоре... ако не е тайна какъв ще е новия охлюв - ГТ45, ГТ47 или някой Турбонетикс може би... :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...