Jump to content

Място за поставяне на пожарогасител?


brabusGTI

Recommended Posts

Абе вече ще стане година откакто карам моята В6 и все се каня да ви питам - къде стои при вас пожарогасителят?

В багажника нямам място определено за оригинален монтаж. Там където най ми харесва - легнал под предните седалки пак не става, защото имам кутии за джудавки. Тези плъзгащите напред чекмедженца.

Та идеи? Защото в момента продължава да е в багажника, укрепен с мрежата, за да не се търкаля. :hilezh:

Редактирано от brabusGTI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе вече ще стане година откакто карам моята В6 и все се каня да ви питам - къде стои при вас пожарогасителят?

В багажника нямам място определено за оригинален монтаж. Там където най ми харесва - легнал под предните седалки пак не става, защото имам кутии за джудавки. Тези плъзгащите напред чекмедженца.

Та идеи? Защото в момента продължава да е в багажника, укрепен с мрежата, за да не се търкаля. :hilezh:

Моят го държа в резервната гума в багажника.Много добре се намества между джантата е врътката с която се закрепва тя.Не хлопа и на ме дразни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реално имам само една ниша, защото вдясната е суббаса и усилвателя (Bose), фабрично.

В другата съм сложил въже за теглене, жилетка, бушони, крушки. А и пожарагаситеят, който си купих не е от "дезодорантите", а тези по-големичките с манометрите. Така че и при резервната гума няма място за него. :hilezh:

Преди години помагах да гасим една кола на Семинарията и знам колко е важно да имаш нещо по-сериозно. Пу пу пу да не ми се налага, че ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иванушка, той и там не влаааа :)

Явно ще си купя някакъв метален държач (тези като скоби), в който се щраква самия пожарогасител и ще се огледам как са ми корите ;)

Може да си взема и един багажник на Туле и да го преместя отгоре :):):lol::)

Явно ще трябва да поразгледам за някакъв по-малък, за да го приютя в лявата ниша.

Проблемът явно идва от това, че в Германия това чудо е препоръчително, а не задължително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееееее, колега, много голям тоз твоя бе! Видя ли сега, че размера е от значение! Моя е по малък и бързо свършва, ма пък си влиза в дупката на колата ми :)! Ти си страдай с твоя големия :lol:!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,моят пожарогасител го държа под шофьорската седалка,за да ми бъде винаги под ръка и най-лесно и бързо да стигна до него при нужда.Дано никога не ми се налага да го ползвам,на вас също.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят е доста обемист и е със стойка с два ремъка на нея. Беше монтиран в багажника зад единичната част на задната облегалка (1/3-тата), но ме дразнеше адски много, защото ми пречеше да си товаря Samsonite-четата. Преместих го в нишата между пластмасата за резервната гума (каквато аз нямам) и "пода" на багажника. Ще направя снимка, защото подозирам, че алкохолните изпарения от снощи все още витаят в съзнанието ми и според мен обяснението ми е ужасно. Може би заради стандартното отсъствие на резервна гума (колата е на 18цола фабрично и идва със спрей за гумите) там има място за това чудо. Намерих идеалното място, за да е бързо достъпен и да не пречи на отварянето на този кръглия капак на мястото за резервната гума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 years later...
  • 2 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...