Jump to content

Включвам още едно Ауди към форума и към моя семеен автопарк.


DJ_STEVEN_79

Recommended Posts

След почти 2 Години с Ауди А6 дойде време и за една лятна кола. Едно Ауди ТТR 2.0 TFSI 2007, 21150 km, Alcantara, 19" RS джанти, 255/35 Continental гуми, за съжаление времето тука е много гадно и от 2 месеца не съм я карал още освен 150 км от автокъщата до гаража.

Досегашните ми впечетления след тези 150 км са че возията е много твърда, за разлика от А 6 де,все едно нямам гуми ;) но усещането е страхотно.

bilddi.jpg

bild2cm.jpg

Редактирано от DJ_STEVEN_79
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ехааа искам и аз ... а честито със здраве да си я юзваш :lol:

що не зе бмвто отзад ... то и то е лятна кола :lol::lol::lol:

Защо не взех БМВ'то? предполагам че си фен на Ауди и няма смисъл да ти обяснявам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега,а какви са другите аудита,които имаш освен тт-то?

Ауди А 6 2004 , тука имам малко снимки. И един Опел Corsa спорт, за градска кола

http://audibg.com/forum/index.php?s=&s...st&p=538312

Ама как широко си се ухилил... Честито!

Еми че как, 3 години си го сънувах, това си е кола мечта за много хора на мойта възраст :hilezh:, поне аз така мисля де

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам че е съкращение от ТТ Roadster,но по този начин на съкращение изниква леко объркване с другите модели-TTS & TT RS което предполагам че ти привлече вниманието(както и на мен) Предполагам че колата е 2.0ТФСИ 200к.с.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, страхотна е колицата...

П.С.Това Швеция ли е?Как са колите там?В смисъл по-скъпи(евтини) от Германия - примерно,по-поддържани и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам че е съкращение от ТТ Roadster,но по този начин на съкращение изниква леко объркване с другите модели-TTS & TT RS което предполагам че ти привлече вниманието(както и на мен) Предполагам че колата е 2.0ТФСИ 200к.с.

А да, роудстър. Наистина предизвиква объркване, поне при мен.

Както и да е, честита придобивка, следващата да е още по-хубава :2gunsfiring_v1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
Предполагам че е съкращение от ТТ Roadster,но по този начин на съкращение изниква леко объркване с другите модели-TTS & TT RS което предполагам че ти привлече вниманието(както и на мен) Предполагам че колата е 2.0ТФСИ 200к.с.

Извинявам се за объркването, не ми беше това целта, просто така е написано на талона на колата :hilezh:

Честито, страхотна е колицата...

П.С.Това Швеция ли е?Как са колите там?В смисъл по-скъпи(евтини) от Германия - примерно,по-поддържани и т.н.

В швеция колите по принцип са много запазени и поддържани и с гарантирани километри, поне от сервизната книжка и от документа от годишния преглед разбираш дали има превъртане на километрите, За цените много зависи, има и по евтини и по скъпи, но по начало са маалко по скапички от германия.

Редактирано от DJ_STEVEN_79
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си я караш със здраве и много безаварийни километри :steinigung: . Дай някакъв тамошен сайт за коли втора ръка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...