Jump to content

Смяна на стария мотор


terapu

Recommended Posts

Добар вечер колеги,карам Б4 2000 АБК 115.Бих искал да знам дали на това купе може да се слжи V образен 6 цилиндров мотор.Благодаря.

Редактирано от terapu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ти да не си мислеше че ще отвиеш 10 болта от кожуха на скоростната кутия ще махнеш двигателя и слагаш V6... Филма сигурно е голям аз не съм участвал в такъв, двигателния отсек (коша) трябва да се преработи както и ауспуха, кабеляци, ECU, и маса други работи.... Успех :eusa_clap:

П.П. куатро няма ли да се опиташ да присадиш :flipoff:

Редактирано от Sklepi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добар вечер колеги,карам Б4 2000 АБК 115.Бих искал да знам дали на това купе може да се слжи V образен 6 цилиндров мотор.Благодаря.

приятел не се обиждаи но в началото когато някой пуснеше такава тема ми беше весело и забавно да чета ама сега вече взех да се отегчавам, разберете такива сложни операции не стават :hilezh: а и швабите са си го изчислили кое как да е :dance::eusa_clap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам защо,но нещо сякаш взе да укоцява,всичко по колата си е наред,но вече свикнах с мотора,и искам нещо пожече да опъва :eusa_clap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам защо,но нещо сякаш взе да укоцява,всичко по колата си е наред,но вече свикнах с мотора,и искам нещо пожече да опъва :respekt:

вариянта е само един продаваш(купуваш) ,другият вариянт (подмяна на мотора) просто забрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе и това си мислих да направя,но всеки си е превързан по един или друг начин кам,автомобила,моя лично мн ми харесва исам доволен,93-та година е клима,ел......мотора е много добар,но просто мислата ми е да се сажеви малко повече

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е свързано с пари,имаш ли пари и желание,всичко можеш да направиш.Ако ти се занимава действай,но за 500 лв ще намериш 1,8Т от А4,това мисля че е по добрия вариант

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добар вечер колеги,карам Б4 2000 АБК 115.Бих искал да знам дали на това купе може да се слжи V образен 6 цилиндров мотор.Благодаря.

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=61877

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я каква интересна темичка :wink: а Васко спри да наливаш масло в огъня <_< Аааааа по темата - няма невъзможни неща, ето Спас метна тоя малолитражен двигател с не много усилия, 1,8Т също става,но после ще искаш и куатро, щото много гуми се хабят при тръгване......
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нещо пожече да опъва :wink:

Приятелю турни едно гедже вав колицата и го ОПЪНИ ще си доволен!!! АБК е чудесен мотор имахго до преди 3 м. сега карм това от автара спрямо АБК /АYM е чис мъртвец . не се мятаи в такива филми УСПЕХ <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...разберете такива сложни операции не стават...

Прав си...пробвали са много хора да сменят мотор,но досега успешна интервенция не се е получила... <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е свързано с пари,имаш ли пари и желание,всичко можеш да направиш.Ако ти се занимава действай,но за 500 лв ще намериш 1,8Т от А4,това мисля че е по добрия вариант

Дай един насам.Ама го искам оборудван с колектори, турбина, електроники, помпи, климатик..... А нали после само кулера да му монтираш минаваш 500лв с китайски части. Да не излезе после интервенцията колкото две А4-ки ?

Да, има смисъл от смяна на мотори, но ако можеш да си го направиш сам или ако слагаш уникален (в смисъл не масов) мотор, взет от разбито купе (примерно 2.2Т).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си...пробвали са много хора да сменят мотор,но досега успешна интервенция не се е получила... <_<

Става и още как. Финикийски знаци само трябват. Другото го остави на някой кадърен майстор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си...пробвали са много хора да сменят мотор,но досега успешна интервенция не се е получила... :steinigung:

по принцип не съм казъл че не може казвам че операцията е доста сложна всичко е въпрос на много пари нерви и пр, аз само казвам наи добрият вариянт които е продаваш(купуваш)

Редактирано от miki69
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по принцип не съм казъл че не може казвам че операцията е доста сложна всичко е въпрос на много пари нерви и пр, аз само казвам наи добрият вариянт които е продаваш(купуваш)

:flipoff: и аз мисля че това е най-безболезнения вариянт, но пак казвам ако човека си харесва ламарините може да си сменява двигатели колкото си иска, но за сметка на финансите :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай един насам.Ама го искам оборудван с колектори, турбина, електроники, помпи, климатик..... А нали после само кулера да му монтираш минаваш 500лв с китайски части. Да не излезе после интервенцията колкото две А4-ки ?

Да, има смисъл от смяна на мотори, но ако можеш да си го направиш сам или ако слагаш уникален (в смисъл не масов) мотор, взет от разбито купе (примерно 2.2Т).

5-цилиндров на мястото на 4-цилиндров е малко по сложно , но из форума са продавали комплект 1,8Т за 500 лв ,може пък да бъде и без турбо,не съм карал с такъв двг,други колеги могат да споделят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

щот тука има сръчни момчета и то не едно и две дет си смениха двигателите без особени драми

Баце, тез моНчета не са само сръчни, те и акъл имат у главите, а и достатъчно много познания и натрупан опит.

Смисъл, имат всичко необходимо, за да не пускат тема от типа, "мога ли да си сменя двигателя" ... явно може...

Ма то само с моженето не става ...

Мислим, дека ще се съгласиш с мен ...

Редактирано от Inkozi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен стойката на радиатора(ите), кое друго трябва да се преправя :hilezh:

стойка на акумолатор и мн други неща,които не сесещам в момента,но всичко се прави,желание и пари и нужните инструменти и рулетка :hilezh:

Редактирано от integrale45
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...