Jump to content

Recommended Posts

Инсталирай от начало.

Точно това направих. Дейнсталирах старото, изтрих всички възможни папки и почистих ръчно регистрите от всичко свързано с Елса. Да ама Не.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 221
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Кодът който вкарваш в началото на инсталацията, я го покажи. Той указва кои марки да се инсталират и да се показват, а и някои от функциите. :sleeping:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кодът който вкарваш в началото на инсталацията, я го покажи. Той указва кои марки да се инсталират и да се показват, а и някои от функциите. :sleeping:

Ми кода съм го сменял при двете инсталации пак си е същата работа

Според мен ти крашва заради SGView. Пробвай с друга версия.

SGView.com по-принцип е от някъде 2000 година не знам дали има по-ново. Аз си мисля щото имам много програми на тоя лаптоп че е от някоя настрока но не знам коя и сигурно няма и да разбера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай да го видим кода де? А SVGview е по-нов, има го в инсталационната директория на ЕЛЗА-та инсталирай си го от там, като първо махнеш всички предишни инсталации. :sleeping:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мене не се отбелязва никъде инсталацията на SGView. И съм го инсталирал и от най-последната 3.81 папка. А за кой код питаш по-конкретно сер номер или после тоя с кей генератора?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SVGView си го инсталираш от инсталационнат папка сам. Питам за серийни номер в началото на инсталацията, без който не можеш да почнеш да инсталираш програмата. :sleeping:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съшо са отпапката с инсталацията. Пробвал съм и първия и последния сега не ги помня ама щом и другите са ги исталирали с тия трябва да стават

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тогава какъв е проблем, преинсталирай си Виндовса да не е 64 битов, на него не съм успял още да го инсталирам, ако не си с неги, си го преинсталирай. Какъв Виндовс използваш между другото. :sleeping:

Редактирано от drob4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тогава какъв е проблем, преинсталирай си Виндовса да не е 64 битов, на него не съм успял още да го инсталирам, ако не си с неги, си го преинсталирай. Какъв Виндовс използваш между другото. :hilezh:

На лаптопа на който се опитвам да инсталирам Елса-та XP, windows 7 имам на тоя от който сега пиша 64-битов е и найстина за него няма възможност за инсталиране на Елса. А за предходния лаптоп, там имам толкова мн.програми, някои от които са с платен активационен код и просто за едната Елса няма начин да преинсталирам Windows-a... :rolleyes:

Иначе ето това са въпросните серийни номера:

123-38679-36-0002088570-00031

123-43940-36-0002088570-00031

123-44989-36-0002088570-00031

124-47304-36-0002088570-00031

103-47401-36-0002088570-00031

202-09580-36-0002088570-00031

Редактирано от Michael Petrov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кодът който вкарваш в началото на инсталацията.......... Той указва кои марки да се инсталират и да се показват, а и някои от функциите. :steinigung:

а кой е най добре да се използва?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Някой колега ползва ли версия 3.9 на ELSA?Намерих една тук elsa но ми работи само с VW модели.Мога ли да я ъпдейтна за AUDI?Или си работи ,но нещо не съм направил както трябва?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свалил съм я от руските сайтове, но още не съм я инсталирал, просто не ми се налага. Да нямаш автомобил за ремонт 2011/2012 година, защо ти е най-новата, работи си на по старите версии, а като излезе Ауди Ъпдейт за тази версия си я инсталирай. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свалил съм я от руските сайтове, но още не съм я инсталирал, просто не ми се налага. Да нямаш автомобил за ремонт 2011/2012 година, защо ти е най-новата, работи си на по старите версии, а като излезе Ауди Ъпдейт за тази версия си я инсталирай. :hilezh:

Не.Скоро преинсталирах компа и реших направо да сменя и ELSA-та,но се оказа,че не е пълна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен още с директното качване на Ауди Ъпдейт 6.2010 за v.3.81 ми изчезна за 100/А6 разпитването на компютрите и даже всякакви указания за ремонт за тези модели. Така че скоро ще преинсталирам тази ЕЛЗА с някоя по-стара. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам и компютър с инсталиране по-стара версия на ЕЛЗА-та и в момента е ъпдейтната до тази 06.2010 Ауди и си има всичко, явно има нещо сбъркано с този последен за сега ъпдейт за Ауди и ако се качи директно то има липсващи неща. Аз като съм надграждал по-стари версии на другия компютър всичко си има за сега. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои може ли, да обясни, защо като сменя на различен от немски език и ми изчезва част от информацията? С версия 3.5 съм и с "подразделение" само за ауди?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо се сети инсталирал ли си английският език допълнително. Второ за пореден път пиша на английски език Елза-та е непълна с информация и превод или има липсващи модули за някои от моделите. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Инсталирал съм ги със сигурност....английски,руски та даже и български, но единствено на немски има пълно инфо...има ли някакъв начин, да се подкара нормално на английски(да е с пълно инфо)или единственото решение е само немски.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е нормалното положение свиквай. Официалният език във ВАГ групата е немски. :hilezh:

10X! Значи, да съм спокоен,че проблема не в мен... :bia: иначе това ми се струва доста глупаво, би трябвало поне на английски, да има пълен превод или процедират - щом програмата е наша, значи ще е на нашия език.... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Програмата се превежда на местно ниво, от местните вносители. Това е доста трудоемко и скъпо, за това и на български е още по-малко тази информация. Англичаните да си я преведат. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Инсталирах си програмата както пише точно в тази тема, но имам проблем. При стартирането на програмата ми излиза началния екран но е празен. Имам предвид, че ни няма иконките с функциите на самата програма. Мога да правя настройките за колата, но ги няма самите иконки с функциите. Някой знае ли какъв може да е проблема ? Версията на програмата е 3.9 и съм с Windows XP

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...