Jump to content

Recommended Posts

До преди няколко дни работеше, обаче вече при опит да отворя схема нещо не излиза картинката. По принцип излизат сминки за ремонтите и всичко останало. Излиза това съобщение : 08a277abd9c6940a.JPG

Някой да се е сблъсквал с проблема?

Редактирано от Yordan Ichev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 221
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Аз имам един странен проблем с ЕЛСА-та и не разбрах как да се преборя с него - не ми работи търсенето в базата със сервизните акции, след някой ъпдейт ще да се е счупило... преинсталирах, пробвах различни езици, различни регионални сетинги, различни компютри :rolleyes: - все един и същи ефект, връща ми празни екрани...

Самите файлове са там, имам съмнение че нещо с XSLT трансформацията не им се случва..... някой да се е сблъскал с този проблем? Идея как да дебъгна тоя смотан софтуер .....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.. и на мен ми изчезнаха след някой ъпдейт, така и не разбрах кой, изчезнаха и някои и други неща. така че вече не ъпдейтвам и без това използвам само за стари модели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...

Аз имам друго питане!Свалих elsawin 3.70 където сте посочили на една картинка.свалих и всички ъпдейти за vw, skoda, seat и audi.До тука всичко е ок.Тръгвам да търся примерно A2 и не ми намира нищо по електирческите схеми.За всички други коли на audi които съм пробвал ми ги намира!Аз ли не съм направил нещо като хората или просто за тази кола няма електирчески схеми или версията е непълна?Мерси предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Колеги, ще е ли нахално ако ми дадете линк с database за ауди за тая ElsaWIN, че не намирам работещи? Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами инсталирах програмата, сложих крак и всичко, но няма никаква информация в нея, в смисъл като стартирам, въвеждам име и парола(създадох си мой акаунт) появява се прозорче с някаква информация а отдолу има ОК, натискам го и ми излиза прозорец в който пише Operation completed successfully и под него Failed to load 'RedPas' Failed to load 'InfoPASS' Failet to load.... и т.н. много са. След като дам много пъти ОК и ми излиза менюто и като натисна която и да е икона ми дава ERROR... еди кво си или Failed to create folder появява се бял прозорец с изписано "Моля допълнете изискваните данни към автомобила" и това. Няма никаква информация, схеми или каквото и да е. Когато ида на "Информация за..." ми излиза прозорец в кото е написано "този продукт е лицензиран за:" и отдолу няма нищо и пише само това:

VW

Produkt ID:

123-12345-39-0013620858-00031

Та така ако може да ми кажете какво да направя за да ми излиза информация поне за АУДИ, или от къде да сваля database за АУДИ? БЛАГОДАРЯ!

Редактирано от sweetlioo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сама по себе си програмата няма данни. Трябва да инсталираш и съответни ъпдейти за да се появят тези данни. Най-малко ти трябва ъпдейт на VW и Аudi за да тръгне като хората.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Регистрирай се Тук. Пусни търсачката и ще ти изкара който искаш ъпдейт. Само не забравяй VW и АУДИ.

Редактирано от drob4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Регистрирах се и изтеглих ЕТКА, инсталирах и я потегли без проблем, само че графиките вътре са ми малко постни и като цяло цялата информация. Свалих и Елса Уин няколко версии и нито една не мога да подкарам. Инсталирам всичко както е описано качвам и дата файловете, но при стартирането ми показва, че неможе да зареди някви файлове. След като дам многократно ОК ми отваря програмата и няма никаква информация, където и да натисна ми изписва, че неможе да отвори папката била празна? Къде бъркам и защо така, свалил съм 6 версии и на всичките едно и също.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Егати, че как се качват тия ъпдейти и къде? В торента като сваля има описание следвам го ама :bia: нестава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той е отделен ъпдейт за всяка марка. За VW е 18ГБ ъпдейт с данни, след това един за Ауди 11ГБ. Свалял ли си такива обеми и всеки си е отделен торент.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той е отделен ъпдейт за всяка марка. За VW е 18ГБ ъпдейт с данни, след това един за Ауди 11ГБ. Свалял ли си такива обеми и всеки си е отделен торент.

да всичките са с такъв обем. В тях си имаше и самата програма, ъпдейт към по горна версия и VW или Audi database, като в самата папка с датабейз има икона setup и като кликна върху нея сама намираше къде е инсталирана програмата и разархивираше информацията за около 7-8 мин. и все така не работи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А можеш ли да ми кажеш някоя друга подобна на ЕЛСА програма. Етката я имам, не ми харесва много.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Etka-та е за части, няма друга подобна програма като ЕЛЗА-та.

1.Къде си я инсталирал на C:\ или в друга папка.

2.Име и парола какво използваш?

.. и след като ги въведеш има един прозорец, който иска потвърждения, ако не му чукнеш ОК, няма да ти зареди всичките модули.

3.На какъв език я инсталираш DE или ENG?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Инсталирах и в C и в D, първо ползвам за име и парола admin, създавам си нов акаунт с мое име и парола, натискам ОК и започва да ми изкарва прозорците дето писах по горе, че неможе да зареди разните му там работи. Натискам секи път ОК и накрая нищо. При инсталацията като се покаже прозореца с езиците му давам немски, английски и български.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам си идея за момента. Трябва да се види на място къде се бърка или какво е сбъркано в инсталацията. :icon_arrow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...