Jump to content

Какво мислите за тази кола?


Recommended Posts

Здравеите колеги. От два месеца търся запазена А6 Ц5 . Намерих една и се намира в София. Обиявата е следната:

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topme...&f1=details

Обадих се на собственика . Колата е била от Италия. Казаха ми че е била на 90 хил. км .Не знам колко са верни . Иначе колата е запазена.

Въпросите:

1) вие какво мислите за тази кола. Може ли да са верни километрите?

2) чух все отрицателни неща за коли от Италия. Мисля че може и да има запазени коли. Никои от вас кара ли такива?

3) Какво мислите за цената на автомобила? (Мисля че парите не са много. Другите подобни в пазара са между 9-11 хил лв.)

Благодаря ви

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1) Лично на мен комбинацията купе на А6 и този двигател ми допадат много. Километрите 100 % не са реални.

2) Много от колегите тук караме италиански коли. Има запазени автомобили, но естествено има и пълни каруци с безброй проблеми.

3) Цената е нормална, но имаш възможност да паднеш още.

Най-важното е да закараш колата на твой, доверен сервиз, в който да й направят основен преглед на ходова част, геометрия, двигател и VAG-COM софтуерна диагностика - тогава всичко ще ти стане ясно.

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Първо се извинявам се на колегата Yuci че се намесвам в темата му. Аз също съм се насочила към нещо подобно.Всъщност в началото се бях спряла на А4 1.8Т след 2001г но ми направи впечатление че А6-ците са по евтини. Всъщност каква е нормалната цена за колата за която пита колегата за да знам дали мога да се пазаря! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Yuci,колата изглежда добре,но не се залъгвай, че километрите са реални.Както каза колегата преди мен задължително я закарайте в някой ваш доверен сервиз,за да няма после скъпи изненади.Успех

Колежке добър избор си направила,но мисля че А4 и А6 с този мотор и еднакви години са долу-горе на едни цени.Вземи това което е по запазено,а за пазарлъка граници няма щом плащаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Yuci, тази кола се продава от поне 1 г., цената е доста евтина.

Километрите не са релани 100%, така от снимките веднага се вижда състоянието на скоростния лост е ужасно, седалката също е доста захабена!

Имай предвид, че като качество на изпълнение салона на А6 е на много високо ниво и лесно могат да се прикрият поне 100 000 км.

Моята кола гони 200 000 км и забележки вътре по салона няма!!!

Понеже търсиш такава кола ще ти кажа от личен опит (преди година някъде огледах десетки такива), един поддържан екземпляр не трябва да има изтъркани седалки, скоростен лост, волан, пластмасите в купето не трябва да са надраскани и т.н. поне до 250 000 км!

Съдейки само по снимките - седалкта и ск.лост тази кола е поне на 300 + км, но не съм 100% сигурен - снимките могат и да лъжат!

Относно цените - да реланта цена е м/у 9-11. Наскоро един колга тук във форума предлагаше една А6 1.8Т много запазена и обслужена, но за твое съжаление до колкото знам вече е продадена.

п.п моята не я продавам :)

Редактирано от Gecata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега-не искам да те притеснявам в избора,но само да ти кажа аз какво сам купил от Италия декември. А6 - 1.8Т -97г. на 260 000км. същата като тази /твоята/ - много здрава с леки интериорни забележки---НО за 1600 евра,там+300 евра транспорт+регистрация и бла-бла и ми стапи на 4150 лева.. страшно сам доволен :) мисля,че има накаде да свалиш-поне едно 1000 -та и нагоре лева.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за отговорите. ясно е.

искам да питам :

- само с диагностика с компютъра може ли да се разбере 100% реално километрите?

- 250-300 хил. км за бензинов мотор с турбо много ли е? означава ли това че двигателя е в краините фази на живота си ?

блг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи VIN номера и отиди или се обади в Unitrade над Овча Купе/Порше Запад, там могат да ти кажат за историята на колата, докато е била поддържана в официален сервиз. Отнема секунди. Само че резултатът може и да е с много нули. Radi_B4 в една друга тема разправяше как на кола на "132 000" намерил стикерче за смяна на маслото на 560 000 :flipoff::D:unsure:

С компютър мисля, че не може достоверно да се каже на колко километра е.

Доста малко коли на тези години си знаят истинските километри...нямам идея кога почват да се разпадат...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с компа не може да се видят реалните но тая се продава бая отдавна километрите един бог знае колко са топката за ск лост не е от нея волана изглежда шит ако я дадат на цена трабва да се погледне дали си заслужава но определено тая кола в италия за 3000 евро трябва е супер добра просто тя е на стара цена по добре изчакай малко ще има нови цени според мене към лятото

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще има ама няма да ти харесат, защото коли няма и цените на които купуваме в момента изобщо не се харесват на клиентите...

А6-цата която е показал колегата според мен е покарана доста... лично аз не бих си купил кола която продавача продава в този вид. Една топка за ск. лост на такава кола да бяха купили и да я бяха поизпрали малко ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите отново колеги.

Продължавам да тарся запазена А6 1.8т. Обиколих изцяло пазара горубляне.Не се намира лесно такава кола.

Само една А6 1.8т имаше. Сив металик, 99г. 168000 реални(имаше и сервизна книшка). Колата е от Италия. От външно и вътрешна запазена. Като цена от 10600лв е паднал на 9200лв. До скоро колата беше и в мобиле-то.

събота с един фриенд ще ходим за оглед отново.

Вапроса ми е какво да гледам при евентуална покупка ?

Второ : Намерих ж мобиле-то оше една оферта:

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topme...&f1=details

Какво мислите за тази обява?

Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази горублянската дето казваш, също я гледах от преди година.

Продавача беше супер неучтив с 300 зора я запали и ми каза да не влизам вътре защото ще я изцапам, на въпроса мога ли да я покарам каза:

"Плати я и ще си я караш към КАТ" :runningdog: иначе действително изглежда много запазена, но щом и дума не може да става за тест значи определено и има нещо!

Редактирано от Gecata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може, но като се запали колата грешките ще излезнат отново, тъй като причината не е отсранена.

Само с палене не става, трябва и да се покара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето още едно предложение колега което с приличен коментар и ако е читав екземпляр мисля че си заслужава ...

... ЦЪК ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да , благодаря за линк-а. Наистина запазена изглежда. Обаче както гледам тожа е quattro. Не е ли по скъпа подръжката? Или да питам по друг начин: колко е по скапо подражката на quattro от нормално предно предаване?

Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да опредлено кватрото си е доста разход на гориво и ходова част иначе аз например имам а4 98 обикновено имам приятел с куатро 1.8т и като седна да я карам доста по добра возия и седи на пътя като закована така че ако можеш да си позволиш да издържаш куатро няма съжаляваш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да , благодаря за линк-а. Наистина запазена изглежда. Обаче както гледам тожа е quattro. Не е ли по скъпа подръжката? Или да питам по друг начин: колко е по скапо подражката на quattro от нормално предно предаване?

Благодаря

Ми колега да ти нахваля моето щом като не можеш да си намериш скъпо- доста ,по-ефтино сте ти го дам. А и е -ок. :rolleyes:

post-45382-1269632912.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми колега да ти нахваля моето щом като не можеш да си намериш скъпо- доста ,по-ефтино сте ти го дам. А и е -ок. :hilezh:

колега , пиши ако може двигател,година на произв. , км , екстри и тн. и цената :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здр.

имаш ли снимки да видя колата ?

Не много ,но сте я снимам тия дни и сте ги сложа.

Редактирано от kirkata77
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...