Jump to content

масла CASTROL / MOTUL / TOTAL , окачване MEYLE HD - внос от Германия


Recommended Posts

Ето тук е регистъра в министерството на околната среда и водите и всички фирми, които офицялно внасят масла, плащат продуктови такси и т.н -http://eea.government.bg/mro/Registers/REG_MRO_MASLA_PUSKA.aspx

Нашите дружества са : "БИЛАРА" ООД и "АВТО ХЕЛП-ПЛОВДИВ" ЕООД

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази вечер от 21:00 ч. в Панаир Пловдив бе откриването на Рали Хеброс. 
Пловдивския пилот Костадин Щерев взе участие със скромна подкрепа от наша страна и направи страхотно шоу на публиката с изключително красиво каране ... 
Нека му стискаме палци и утре !!!

 

 

 

post-3203-0-39672100-1371242987_thumb.jp

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Костадин Щерев със Субару Импреза спечели първото място в група Хобикар на завършилото Рали Хеброс. Надпреварата бе първи кръг от автомобилния шампионат на България за рали и валидна за Европейския шампионат. Екипажът  на „Ефко рейсинг“ завърши и на престижното 6-то място в генералното класиране на 4,28 минути от победителите Димитър Илиев- Янаки Янакиев с Шкода Фабия


Малко снимки може да видите на страницата ни във Фейсбук - https://www.facebook.com/pages/bparts-bgcom/192799837399708?ref=hl

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Страшно точен е колегата, за втори път си купувам от него масло и съм много доволен от качеството, бързината на доставката и не на последно място от ЦЕНАТА !!! Скоро ми предстои смяна на маслото и знам,че ще си го купя от него !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колеги съжаляваме ако е имало забавяне в отговорите тази седмица - бяхме малко по почивки, че много нанагорно беше вече :)

 

Всички имате Л.С с отговори на запитванията Ви :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Колега, искам да си взема масло от теб, но нямам представа какво ми е нужно за ауди а3 1.9 90кс .. километрите уж са 175 000, но са над 200000 предполагам. Както и маслен, горивен и въздушен филтър? Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравеи колега, какво масло би ми предложил за А4 1.8Т куатро АЕБ мотор 1996г. на 175000км.Сьщо така и маслен, вьздушен и филтьр за купето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравейте, искам оферта за 5л. масло 10w40, маслен и въздушен филтър за Ауди а4 б6 1.8т 2003г двигател BFB 163кс. Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, писах ти на лично, но може би не си го прочел-трябва ми кранче за парното за Алфа 155 (2.0 бензин 1992 година), както 1 бутилка антифриз HEPU G12 за доливане. Моля те, ако имаш възможност да ми отговориш по-скоро на лично. Поздрави! :)

Редактирано от Dimicha
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Окачване за А6 4Ф имаш ли ? Трябват ми тампони за горните носачи на макферсона по принцип и 2 биалетки но ако има комплект ...също става 

 

Благодаря 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

здравей,колега

трябва ми двигателно масло Мотул 5-40 81-00 ексес 5л

също така и филтри-малсен,въздушен,горивен и този на климатроника(купето) да речем на Ман

ако имаш други марки филтри пусни ми цени и за тях

и като цяло как е ще изглежда офертата

 

да не забравя всичко това за Ауди А4 1.8Турбо 1998г. на предно (мисля че имаше значение за горивния филтър) :gruebel:

 

поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Здравей колега :)

Ще ми препоръчаш ли масло и цени за пасат 99г АФН 110 к.с.  дизел ? 

Последния път поръчах от теб Кастрол магнатек дизел 10/40 5л каква цена е сега?

Редактирано от Plyushtatura
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги много Ви моля пишете на лични, защото обявата не я гледаме.

Моля за въпроси на лични, по телефона или формата за контакти в сайта :)

Ще Ви бъде отговорено веднага :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Здравейте!


И аз да попитам: какво масло препоръчвате за Audi A4 1.9TDI 131 к.с. - 2003 г., и може ли да ми изпратите оферта, както за маслото така и за всички филтри - въздушен, горивен, маслен и купе. 


Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...