Jump to content

Как да си сменя рамената на а4 2002 с новите


kawasuna

Recommended Posts

По точно вьпроса ми е дали са стандартни рамената при мойта а4 2002г.и при новите модели независимо от модела защото сьм решил да си ги сменям заради новиямодел читачки!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

В Порше ги има 160лв чистачки+рамена.

Казаха,че се очаква промоция,ама не се знае кога?

Иначе чистачките за нашия модел/В6/ е 77лв в момента.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

Развиваш болта, който държи старото рамо, даваш му малко зор да излезе, и слагаш новото рамо. 10 минути за смяна и напасване на двете.

ext80_l1.jpg

ext80_l2.jpg

ext80_l3.jpg

ext80_l4.jpg

ext80_l5.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди да почнете да отвъртяте или затягате, сложете нещо меко между стъклото и рамената, за да не стане беля :flipoff: Да вземете да си спукате стъклото :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я да ви попитам - като си сменихте чистачките (и рамената) с тези от новия тип - доволни ли сте? Безшумно ли се движат и добре ли чистят?

И аз се каня от доста време да ги сменя, че моите в момента като стигнат до най-горното положение и тръгнат да се връщат се чува едно изчаткване и много ме дрази ... особено при по-интензивна работа ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мойте здраво са спекли,пръсках вд. и не-можах да ги сваля,някави идеи, имам чувството че ще щупя раменете и основата от дърпане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По точно вьпроса ми е дали са стандартни рамената при мойта а4 2002г.и при новите модели независимо от модела защото сьм решил да си ги сменям заради новиямодел читачки!

А защо трябва да си сменяш рамената при условие че има аеротуини и за стария захват ?

Бях сложил Бош аеротуин за стария захват от 50лв комплекта и съм адски недоволен,чистеха добре точно 6 месеца и започнаха да стържат зверски,с 2 думи изпекоха се за няма и едно лято.

Сега съм с някакви гръцки аерота за 20лв. комплекта и чистят много по-добре и са напълно безшумни вече 3-4 месеца :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

Колега говорех за това рамена от Пасат на А4 б5 ... Явно не съм се иРазил добре

Редактирано от mishleto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то захвата ще е същия  предполагам въпроса е после за размер на чистачките.... махнах мойта гайка ама и при мен така е запекло че ще си трябва напъване си мисля!!!  
Ако все пак някой знае..... ? 
ще се радвам 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

напръскай го с вд, сложи си гайката обратно но само на една две резби, после с клещи тип гарги, отдолу на рамото и отгоре на гайката стягаш здраво, ако трябва леко мръдни рамото...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...